Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość dj Bartas

Co wybrać Adriatice,orienta czy casio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dj Bartas

Witam jestem w kropce niewiem co wybrać zale ży mi żeby zegarek byl do noszenia na codzień wiec co polecacie Adriatice ,casio czy orienta te 3 firmy wchodzą w gre mam budrzed do 300zł z chaczykiem.Wiec prosiłbym o doradzenie zgóry dzieńkuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dj Bartas

Witam nikt niechce sie wypowiedzieć na ten temat?Co jest zwami panowie? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... za 300 zł możesz smiało nabyć jakiegoś mechanicznego orienta (na patelnie chyba braknie, ale patelni Orienta nie kupiłbym), ale może skusisz sie na seiko 5 aviator, koperta satynowana, zatem nie będzie widać tak rys od codziennego użytku, poza tym w dziale bazar możesz wyhaczyć jakiegoś Seiko Diver, zegarek mechaniczny o naciągu automatycznym, poza tym nie do zdarcia.

 

Adriatica - chyba najlepiej wydanymi 3-ema stówkami, będzie strzał w jakiegoś pilota kwarcowego, który też będzie w matowej kopercie (będę się trzymał tej matowej koperty, bowiem koperta "na błysk" rysuje się od samego patrzenia na nią:razz:), będzie się ładnie prezentowal, bo będzie miał ok 42 mm bez koronki, (Seiko 5 aviator jakieś 38mm) zatem na siłę założysz do garniaka i nie musisz nakręcać :wink: ale nie będzie cykał już jak mechanik :razz:

 

Casio - jeśli chodzi o casio, to brałbym jedynie jakiegoś G-shocka, ale jego już do garniaka nie upchniesz a cykania nie usłyszysz żadnego :wink:

 

Generalnie najbardziej zastanowiłbym się między Adriaticą, Orientem i Seiko.

 

Jeśli nie masz upodobania do mechanizmu (kwarc czy mechanik), poszukaj na Alledrogo.pl jakiś modeli, które mogą Cie zainteresować, czasem jakiś seiko chronograf się trafi.

Adriatice myslę jakąś ustrzelisz kwarcową, ktora Ci się spodoba.

Pozdrawiam. :wink:


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dj Bartas

Fajnie dzieńkuje za odpowieć,właśnie o to mi chodziło jeszcze raz bardzo dzienkuje.co do mechaników nigdy nie mialem ale morze kupie właśnie jakiegoś orienta chodzi i po głowie jeszcze Adriatica ale za tą cene tylko kwarca dostane.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh kolego piszesz bardzo chaotycznie,zauważyłem że sam nie wiesz czego właściwie chcesz.

Tutaj zadawałeś już raz to pytanie i uzyskałeś dużo ciekawych odpowiedzi

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....ghlight=#316786

 

 

Do 300pln spokojnie kupisz ciekawe Seiko,niezłego G-Shocka,dobrą Adriaticę i jakiegoś konkretnego "ruska",spójrz także na ofertę JVD w Gold Top'ie.

Sprecyzuj swoje wymagania i gusta bo każdy z Nas ma inne wizje oraz upodobania.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dj Bartas

Witam kochanie właśnie kupiłem nowy nabytek jestem zadowolony i dzieńki za doradzenie.Jeśli bym mógł prosiłbym o opinie na temat tego orienta pozdrawiam podaje link do zdjęcia http://goldtime.pl.yellowpages.pl/p22038.html.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i gratuluje wyboru :wink: niech dobrze służy i dobrze się nosi. Werk (automat jak mniemam) posłuży dobrze i długo.

Pozdrawiam.


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Super.Dbac nie musisz i tyle zegarków w srodku ma takich roznych i bateryjke ma.No super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i bateryjke ma

:mrgreen: no, no, dlatego ja też zmieniam swje mechaniki :twisted:

 

Ja bym nie zamienił Orineta zwłaszcza na to co teraz kupiłeś, no ale, co kto lubi...


???????? => ta choroba dobrze ROCKuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nautica

Kto co lubi, jeżeli Timex Ci sie tak podobał to jak najbardziej dobra decyzja ! Swoją drogą przyzwoity chronograf :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dj Bartas

Dzieńki mi też się podoba a co do mechaników to nigdy niemiałem i niebyłem nauczony do ich punktualności.Teraz wiem ,że mi się nie zatrzymie gdzieś a czas zawsze bendzie punktualny pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem ladny TIMEX mam nadzieję że będziesz z niego zadowolony (że nie będzie problemów z mechanizmem) bo jesli takie wystąpią to momentalnie będzie kaplica ;P ale sam mam m. in . TIMEX-a i puki co działą prawidłowo a ma juz przeszło 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wygląd dużo ładniej a raczej modniej prezentuję sie TIMEX. Szczeże ja też bym sie zamienił :D Chociaż orienty to bardzo ale to bardzo dobre zegarki !!!!!!!!!!!!!


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timex ładny, tyle że kwarc. Ale to Tobie ma dopowiadać. Na Twoim miejscu kupiłbym Orienta patelnię. Jest nie do zajechania i punktualny.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieńki mi też się podoba a co do mechaników to nigdy niemiałem i niebyłem nauczony do ich punktualności.Teraz wiem ,że mi się nie zatrzymie gdzieś a czas zawsze bendzie punktualny pozdrawiam

 

zatrzymie , zatrzymie jak mu bateria padnie i nagle nie wiesz która godzina . Nie wiem czy TIMEX-y dzisiejsze to te same co 10-15 lat temu bo własnie tyle samo ma mój ok 12 lat i do tej pory bez zarzutów , a przeżył ze mna naprawdę duzo.Ogólnie słuzy mi jako wół roboczy.

Ja bym brał ORIENTA bo lubie mechaniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.