Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Structural

Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.revolution-press.com/

 

Nie wiem jak mogłem do tej pory nie wiedzieć o istnieniu tak rewelacyjnego periodyku o zegarkach. Poszukałem na forum i znalazłem, że Piotrek M. kiedyś o nim wspomniał, ale zasługuje niewątpliwie na większą uwagę. Kwartalnik wychodzi w Singapurze (jest też wydanie amerykańskie) a każdy numer zawiera kilkaset stron porywajacych materiałów o zegarkach.

Przyznam, że nie znam lepszego pisma...

 

Od razu chciałem zaprenumerować, ale koszt wysyłki z Singapuru pięciokrotnie przekracza cenę samej prenumeraty, a wydania amerykańskiego nie mozna zamówić poza USA.

Czy ktoś to może czyta? Chętnie bym się podłączył.

 

A może znaleźli by się chętni do jakiegoś grupowego zamówienia?


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 numery z wysyłką 173$

ciekawe w jakim języku jest wydanie w Singapurze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze gdzies w Empiku dalo by rade amerykanska edycje kupic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze gdzies w Empiku dalo by rade amerykanska edycje kupic ??
:shock:

żartujesz chyba...

 

ale mi podpowiedziałeś i sprawdziłem, można zamówić przez amazon.com

już wrzuciłem do koszyka nawet, ale się przy płaceniu okazało,

że do Polski nie wysyłają (prawdopodobnie prenumerata tylko w USA)

:evil:

 

tak mi napisało:

"There is a slight problem with your order. (See below.)"

 

Rzeczywiście "slight", bo poniżej było:

"This item can't be shipped to your selected destination."

 

Acha, no ale co to za problem :roll:


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA stronie, w dziale "ARCHIVE" mozna przejzec kilka archiwalnych numerow w pdf'ie....wyglada to naprawde ciekawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sprawdzilem - roczna prenumerata kosztuje 60 usd, wiec jak wroce za 2 tygodnie (blagam przypomnijcie ) zamowie, co do wysylki to mozna zrobic zrzute albo walic skany w pdf na e-mail dla zainteresowanych, dajcie znac na priv


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wroce za 2 tygodnie zamowie, co do wysylki to mozna zrobic zrzute

:lol:

Rafał, pzryznam się, że po cichu lichyłem właśnie na Ciebie :cool:

 

Ja na pewno się piszę, swoją drogą wysłałem maila do Singapuru z zapytaniem o jakąś dystrybucję w Europie oraz ewentualne warunki klubowej zbiorowej prenumeraty. Tak czy inaczej, osoby zainteresowane (lub te które mają same jakieś informacje) proszę o wpis w tym wątku.


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zainteresowany.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj bardzo interesująco się zapowiada. :mrgreen:


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też BARDZO chętnie.. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladam rowniez rozwiazanie najprostrze - prenumerata do mnie do usa, potem wysylka najtansza opcja do kogos z was - priorytet to 12usd a ekspres 30 - mozna tak upchnac z conajmniej 10 numerow, wiec mozna sie zastanowic nat taka opcja:)

Oczywiscie mozemy wziac 1 prenumerate i skanowac, szczegoly po powrocie albo jeszcze w trakcie pobytu w Polsce zamieszcze i mozemy jechac z tym.

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, myślę że się zobaczymy w Wwie 20go?

Coś ustalimy wtedy.


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Structural, dokladnie:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez jestem zainteresowany, bardziej magazynem niz pdfem. Moge partycypować w kosztach


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegoly ustalimy 20tego, sadze iz wiekszosc nas bedzie zainteresowana magazynem w formie tradycyjnej, wtedy podeslemy ze Structuralem podsumowanie ustalen i powinno sie udac.

 

podrawiam

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie takei rozwiazanie bedzie najlepsze.....jednak wersja papierowa to wersja papierowa :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od redakcji, że podobno magazyn wychodzi też w wersji hiszpańskiej,

włoskiej i rosyjskiej (pytanie tylko, w jakich językach) oraz że od jesieni planowane jest

wydanie po francusku na rynek szwajcarski, francuski i belgijski.

 

W Europie partnerem Revolution Press jest Edipresse Luxe, (z siedzibą w Genewie) lifesylowo-

zegarkowy oddział Edipresse - to ten koncern od "Przyjaciółki", "Vivy", "Mamo to ja", "Przekroju"

i paru innych znanych magazynów, między innymi organizator Le Grand Prix de l'Horlogerie de Genève.

 

A Managing Director Revolution Press Ltd jest niejaki Dr. Bruce Lee :cool:

 

[EDIT] już odnalazłem w necie wydania europejskie - niestety są po włosku, hiszpańsku i rosyjsku;

Tak więc zostaje Singapur i USA - zastanawiam się, skoro wysyłka zbiorowa mozliwa jest i z Singapuru i ze Stanów, to pozostaje tylko kwestia ceny, tę podadzą mi ostatecznie, jak im napiszę, ile nas by interesowało tych prenumerat.

 

I tylko ewentualnie sprawy celne zostają - na czasopisma oczywiście cła nie ma, ale czy mozliwe jest żeby za taką paczkę z gazetami ktoś chciał naliczyć VAT?


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba można wysłać jako materiały promocyjne lub broszury informacyjne


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również będę zainteresowany wersją papierową.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roczna prenumerata - cztery numery - wydania azjatyckiego (po angielsku) to koszt około 70,ooPLN (40,ooSGD)

Niestety nawet na zbiorowej wysyłce jakimkolwiek kurierem (czy pocztą lotniczą) nie da się przy naszych ilościach za dużo oszczędzić - jak mnie poinformowano, jeden egzemplarz Revolution waży ok. 1,8-2,0kg i paczka 20kg nie będzie dużo tańsza niż 10 po 2kg, tak czy inaczej wyjdzie ok. 100,ooPLN (60,ooSGD) za 1 szt. prenumeraty (4 egzemplarze)

 

Myślę więc, że realne jest, że się zmieścimy w cenie ok.50,ooPLN za numer, już z wysyłką pocztą na terenie kraju. I tak uważam, że jest to dobra cena, nawet jakby miała dojść do 60,oo PLN. No chyba, że ktoś zdecydowanie by wspomógł jakoś logistykę...

Z tego powodu może i lepiej sprowadzać pismo ze Stanów (zawsze to więcej okazji przywieźć i chyba tańszy transport) ale warto zauważyć, że tam już na wejściu cena jest prawie dwukrotnie wyższa (wydanie amerykańskie, jak się dowiedziałem, też drukują w Singapurze).

 

Jeszcze chwilę będę rozmawiał w nimi (też szukają jakiegoś lepszego transportu), zobaczymy ilu z nas się zgłosi, pogadamy z Rafałem i coś ustalimy - wtedy mozna będzie zacząć zbierać zamówienia.


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zl za jeden numer ??????? Jak tak, to jest grubo za duzo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz wysylka z usa firma taka jak polonez nie bedzie zla - jedyne co nas bedzie draznic to opoznienia, ale przy takiej wadze rzeczywiscie bedzie dosc kosztowna - amerykanska poczta odpada, co do wiezienia to tez jest klopot - ograniczenia na bagaz do 2 szt po 32 kg i nie zawsze sie zdazy ze ktos poleci,

sadze ze trzeba przedyskutowac na spokojnie - wersja elektroniczna jest ok ale trzeba bedzie sie naskanowac:), wiec sadze ze po omowieniu podamy dokladny koszt imprezy i jakie sa dostepne opcje, zaczekamy na odzew i zobaczymy:)

 

pozdrawiam

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie mnie.Jestem zdecydowany na wersję papierową.. :smile:


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.