Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Władek Meller

Upominki świąteczne polecam ja - w Manager Magazine

Rekomendowane odpowiedzi

Grudniowym dodatkiem do manager Magazine jest specjalny dodatek - Raport Specjalny - 250 Upominków z klasą (podpowiedzi ekspertów).

Właśnie jako ekspert od zegarków występuję

- proszę zobaczyć.

Tutaj tylko pierwsza strona:

pozdrawiam,

Władek

upominki.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

tak ten za 42 tysiączki to w sam raz dla mnie....

;):):D :twisted:

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz nam do zrozumienia, ze nie powinniśmy się "czepiać" tego artykułu, bo wywalisz z klubu :wink:

 

Powaznie, cieszy mnie że niektóre pisma pytaja fachowca, zamiast tworzyć radośnie samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, nie potrafię się wprost doczekać kiedy tak dobre pismo jak "Playboy" pokusi się o artykuł z prawdziwego zdarzenia na temat zegarków. Businessman i Manager już to uczyniły...

 

Temat motoryzacji, kuchni, gadżetów poruszany jest tam za każdym razem, a zegarki występują ( na razie) w śladowych ilościach, najczęściej w formie reklam :D

No cóż, pozostaje czekać w nadziei ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarmistrz

Czasami wystarczy mało, a jak dużo treści i ładnie powiedzianej.

Swoją drogą ciekawe jak bedzie z tymi paniami.

Moim zdaniem nie ma jeszcze pań chętnych na zegarki mechaniczne - oczywiście z wyjątkiem naszych klubowych koleżanek.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, Władek, Władek.....to zamach na moje życie......na szczęście tylko finansowe..... :) ...mam tu na myśli tego wspaniałega ULYSSA w złocie....chodzi o to, że jednego już mam tyle,że sportowego i z tym samym mechanizmem (MECHANIZM BEZ ZARZUTU,PEREŁECZKA) a tego "Księcia" rozpatruję już od dłuższego czasu jako jednego z kandydatów.....był numer jeden.....jednak ktoś mi powiedział bym skosztował też innych topowych producentów, no ale jak go tutaj wkleiłeś i zrobiłeś to Ty właśnie....no właśnie :cry: albo właściwie :) a tak naprawdę to dzięki Ci za to, może w końcu się zdecyduję i jeszcze dzięki za kwiecisty i esencyjny jego opis łechtający moją męską póżność. Serdecznie pozdrawiam.


JURECZEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.