Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, alarm baro jest tylko w modelach z nowymi sensorami (v.3)

Czyli nie :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRG 270, 310, PRW 3000, 3100 , 3500, 6000


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

na początek przyznam się że zamiast poszukać w Casio to skupiłem się na pierwszej stronie, a tu jest cale 23 strony :)

Pozwlę sobie tutaj zadać pytanie, do mających ProTreki -

chodzei o ten model:

http://www.amazon.com/gp/product/B00LX1HP76?ie=UTF8&isInIframe=0&n=377110011&ref_=dp_proddesc_0&s=watches&showDetailProductDesc=1#dp_productDescription_container_div

 

Z tego co widzę to nie ma on synchronizacji radiowej?

Czy ktoś ma może taką wersję i podzeiliłby się opinią o użytkowaniu jako normalengo zegaraka edc?

a znalałem tego 

:

http://www.amazon.com/gp/product/B00ENCRBO4/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

cena ta sama i czy w negatyw zainwestować czy w mono :)?

Ceny mnie obowiazują bo mam transport z USA 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie bym brał bez zastanowienia bo sam choruję na ten model wersja z pozytywem.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 270 w pozytywie i niedawno sprzedałem.

Bardzo wygodny. Nie czuć na ręce bo nie jest ciężki. Wyświetlacz rewelacyjny. Bardzo czytelny. Wszystkie funkcje działają jak należy i również są czytelne. Bezel wystaje w sam raz ponad szkło i nie jest przez to gruby co umożliwia noszenie go pod rękawem. Zapięcie paska świetne. Nie ma możliwości by się sam odpiął. Zero szans.

Jeden malutki minusik - lubi czasem złapać za włos na ręce (pasek ma od spodu takie łopatki/skrzydełka), ale to tylko podczas zakładania. Później, podczas noszenia tego problemu nie miałem.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model nie ma radyjka z radiem jak chcesz to szukaj PRW3000, PRW3500, PRW2500, PRW3100.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w rozsądnych cenach mogę zakupić pasek, parcianny, gumowy ew., czy jest bransoleta do Pro Treka PRG 270?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram głównie mechaniczne, ale koło tego statku kosmicznego nie mogłem przejść obojętnie.

 

Casio PRT 40:

post-68297-0-27284000-1449935082_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ciekawi mnie jedna rzecz...Dlaczego Casio nie poprawia we wszystkich Protrekach wskaźników:

- Low-temperature resistant (-10 °C) 
- Thermometer (-10°C / +60°C) 
 
Pomijając samą dokładność termometru, bo o tym już rozmawialiśmy...
W wielu krajach na świecie temperatura przekracza  -10%. Wiemy też, że w tych krajach (choćby u nas) te zegarki normalnie funkcjonują. Producent będąc świadomy tego faktu, celowo zaniża dolną wartość eksploatacji zegarka, po to aby móc uchronić się przed potencjalnymi roszczeniami gwarancyjnymi, czy też od strony technologicznej Casio faktycznie nie jest w stanie nic zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie, które dotyczy wymiany paska w PRG-240. Nie mogę odkręcić śrubek od paska. Wyglądają na mocno "zapieczone" choć zegarek ma dopiero jakiś rok. Ktoś podpowie jakiś "tajemny sposób" na poradzenie sobie z kłopotem? (narzędzia jakieś tam są... nie próbuję odkręcać scyzorykiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma/miał ktoś Protrek-a 3000 chodzi mi o wrażenia i porównanie do Romana. Chodzi mi coś po głowie żeby może zamienić na prw 3000. A i chodzi mi najbardziej o ndgatyw. Wiem,ze sensory itp to to samo co W Romanie.

ttwUr3f.jpg

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwa. 3000 jest mniejszy, lżejszy, bardziej lightowy. Na codzień masywność Romka bardziej mi odpowiada.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zegarek powyżej kwalifikuje się do serii pro-trek? Bo ostatnio widziałem go chyba w serii Sport.

Pytam z ciekawości ponieważ jest dość tani i ładny, rozważam powiększenie o niego swojej skromnej kolekcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest protrek, tylko tańszy odpowiednik jak niektóre casio udające G  ;)

Za to sam zegarek jest fajny i ciekawy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie protrek, ale chciałem się podzielić fotorelacją z użytkowania i nie miałem gdzie wstawić zdjęć, a tu jakoś najbardziej mi pasował. ;)

 

Co do samego zegarka, to faktycznie fajny. Jak wszystkie moje zegarki, noszę go okazyjnie. Praktycznie wyłącznie w góry, na zmianę, lub razem z Rangemanem. Często nawet nie zakładam go na rękę, ale przypinam do szelki plecaka. Robi wtedy za termometr. Termometr dokładny, porównywałem z Rangem, którego z kolei testowałem w warunkach termostatowania. Nie wiem, czy był kalibrowany, czy to ustawienia fabryczne, bo nabyłem go od forumowego Kolegi drogą wymiany. Ale nie ma to znaczenia, termometr i kompas działają dobrze. Zegarek daje radę, nawet przy -20stopC i silnym wietrze, wystawiony bezpośrednio na działanie warunków atmosferycznych. Wyświetlacz bardzo czytelny. Niestety nie mogę napisać, jak sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Mogę jednak podejrzewać, że jego najsłabszym elementem jest pasek i mocowanie paska w kopercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie protrek, ale chciałem się podzielić fotorelacją z użytkowania i nie miałem gdzie wstawić zdjęć, a tu jakoś najbardziej mi pasował. ;)

 

Co do samego zegarka, to faktycznie fajny. Jak wszystkie moje zegarki, noszę go okazyjnie. Praktycznie wyłącznie w góry, na zmianę, lub razem z Rangemanem. Często nawet nie zakładam go na rękę, ale przypinam do szelki plecaka. Robi wtedy za termometr. Termometr dokładny, porównywałem z Rangem, którego z kolei testowałem w warunkach termostatowania. Nie wiem, czy był kalibrowany, czy to ustawienia fabryczne, bo nabyłem go od forumowego Kolegi drogą wymiany. Ale nie ma to znaczenia, termometr i kompas działają dobrze. Zegarek daje radę, nawet przy -20stopC i silnym wietrze, wystawiony bezpośrednio na działanie warunków atmosferycznych. Wyświetlacz bardzo czytelny. Niestety nie mogę napisać, jak sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Mogę jednak podejrzewać, że jego najsłabszym elementem jest pasek i mocowanie paska w kopercie.

Fajna namiastka " Protreka " , właśnie zastanawiam się nad jego zakupem, tym bardziej, że cena niska, i akurat trafiła się opinia użytkownika  :) Najbardziej zastanawiało mnie właśnie, czy odczyt temperatury jest wiarygodny, chociaż hmmm, czy nosząc go normalnie na nadgarstku nie przekłamuje, bo jednak pewnie łapie temperaturę ciała ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajna namiastka " Protreka " , właśnie zastanawiam się nad jego zakupem, tym bardziej, że cena niska, i akurat trafiła się opinia użytkownika :) Najbardziej zastanawiało mnie właśnie, czy odczyt temperatury jest wiarygodny, chociaż hmmm, czy nosząc go normalnie na nadgarstku nie przekłamuje, bo jednak pewnie łapie temperaturę ciała ?

Oczywiście, że łapie, jak każdy inny. Sporo o tym dyskutowalismy, np. w wątku o Rangemanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że łapie, jak każdy inny. Sporo o tym dyskutowalismy, np. w wątku o Rangemanie.

To muszę się przekopać przez forum i poczytać. Dzięki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.