Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może w pdf lub wie gdzie można pobrać polska instrukcje do tego modelu? Dawno go nie używałem i zapomniało mi się co i jak a że dziś piątek 13 to nie chce nic popsuć ;)

 

 

6ffaec23854716f2afdebb13862b7f4a.jpg

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o osłonę sensora w prw-3000 lub prw-3100, tą metalową. Czy po jej wymianie trzeba sprawdzać wodoszczelność zegarka? To znaczy czy ma ona wpływ na szczelność czy szczelność zależy tylko od dekielka?

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś pomoże w tej kwestii. Dzwoniłem do zibi, to nie chcieli udzielać info albo po prostu nie wiedzieli.

 

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGW1000 ma szkiełko plastikowe, ktore sie rysuje od patrzenia a PRG jest zrobiony z lepszych tworzyw, ma lepszy pasek oraz mineralne szkiełko.

dzięki za radę, wziąłem protreka i w sumie fajny jest  :D

 

ZZJL6gi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sie prezentuje. Szkoda, ze w moim PRW-3100 nie ma takiego czarnego matowego bezela ale i tak nie schodzi mi ostatnio z łapy i zamawiam już sobie szkło ochronne na szybke :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sie prezentuje. Szkoda, ze w moim PRW-3100 nie ma takiego czarnego matowego bezela ale i tak nie schodzi mi ostatnio z łapy i zamawiam już sobie szkło ochronne na szybke :)

 

chyba mam problem z pomarańczowymi  :P

yAhL4FA.jpg

 

skąd się bierze takie szkiełka ochronne? przejrzałem (wprawdzie dość pobieżnie) allegro i nie znalazłem, to jest jakiś uniwersalny produkt do wszystkiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mam problem z pomarańczowymi  :P

 

Świetna Pomarańczowa Wielka Japońska Trójka! :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam zegarek casio paw 1500 t taki jak na zdjęciu i od pewnego czasu zaczął mi się resetować na godz 12ta  myślałem ze to bateria kupiłem nowa wymieniłem i ups to samo jest dzień ze chodzi dobrze prze 8godz  a jest dzień ze co chwila się resetuje na godz 12tą i jeszcze mam pytanie bo  jak mi się zresetuje na godz 12ta to przez 0,5godz nic niemozna ustawić w nim żadne przyciski niereagująca do dopiero jak jest 12,30 to od tej pory mona w nim ustawić wszystko i pochodzi trochę i znów się resetuje miał ktoś taki problem i czy droga jest tak naprawa czy lepiej szukać i kupić werk do tego zegarka

 

Świetna Pomarańczowa Wielka Japońska Trójka! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to solar, to go naładuj :-)

 

WyTaptane


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ma baterie akumulatorowa  na słonce ale to nic niedane dalej sie resetuje wystawiłem go na światło i nic i nawet lampkę zapaliłem


jak tu się te zdjęcia wstawia wstawiam i coś nie wchodzi


to miał ktos taki zegarek albo ma

post-40680-0-66141600-1484839125_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ma baterie akumulatorowa na słonce ale to nic niedane dalej sie resetuje wystawiłem go na światło i nic i nawet lampkę zapaliłem

 

jak tu się te zdjęcia wstawia wstawiam i coś nie wchodzi

 

to miał ktos taki zegarek albo ma

A co pokazuje wskaźnik naładowania baterii? Ja mam PRW3100 ale Google mówi, że u Ciebie też jest. W lewym dolnym rogu.

 

Sent from Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mam naładowana baterie bo ja już nie wiem ale chyba coś mi się psuje ten zegarek ale jakby była słaba bateria to jakbym włączył podświetlenie to by mi wszystko zanikało a tak nie  jest tylko nieraz mi sie resetuje na 12ta godzinę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jendrzej35, daj lepszą fotkę albo napisz jaki masz symbol bezpośrednio pod cyframi odpowiadającymi za godzinę (na zdjęciu które umieściłeś pod cyfrą 2).

 

Mam protreka od 10 dni. Kupiłem bo nie podobają mi się opasłe g-shocki i podoba mi się jakość w stosunku do ceny protreków. Mam prg300, który za 490 zł ma świetne parametry. Generalnie prg od prw różni się niewiele, a cena jest kosmicznie różna. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to wygląd. Zegarek wygląda IMO słabo. 

Żałuję, że casio nie robi nowych protreków, z nowoczesnymi modułami o wyglądzie w stylu prw2500, bo wg mnie jest to najładniejszy model. Tak na prawdę, jak ktoś chce kupić fajnego protreka, albo w ogóle fajne casio bez wskazówek, to ma niewielki wybór. Szkoda.

Edytowane przez macoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jendrzej35, daj lepszą fotkę albo napisz jaki masz symbol bezpośrednio pod cyframi odpowiadającymi za godzinę (na zdjęciu które umieściłeś pod cyfrą 2).

 

Mam protreka od 10 dni. Kupiłem bo nie podobają mi się opasłe g-shocki i podoba mi się jakość w stosunku do ceny protreków. Mam prg300, który za 490 zł ma świetne parametry. Generalnie prg od prw różni się niewiele, a cena jest kosmicznie różna. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to wygląd. Zegarek wygląda IMO słabo. 

Żałuję, że casio nie robi nowych protreków, z nowoczesnymi modułami o wyglądzie w stylu prw2500, bo wg mnie jest to najładniejszy model. Tak na prawdę, jak ktoś chce kupić fajnego protreka, albo w ogóle fajne casio bez wskazówek, to ma niewielki wybór. Szkoda.

 

 

Jendrzej35, daj lepszą fotkę albo napisz jaki masz symbol bezpośrednio pod cyframi odpowiadającymi za godzinę (na zdjęciu które umieściłeś pod cyfrą 2).

 

Mam protreka od 10 dni. Kupiłem bo nie podobają mi się opasłe g-shocki i podoba mi się jakość w stosunku do ceny protreków. Mam prg300, który za 490 zł ma świetne parametry. Generalnie prg od prw różni się niewiele, a cena jest kosmicznie różna. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to wygląd. Zegarek wygląda IMO słabo. 

Żałuję, że casio nie robi nowych protreków, z nowoczesnymi modułami o wyglądzie w stylu prw2500, bo wg mnie jest to najładniejszy model. Tak na prawdę, jak ktoś chce kupić fajnego protreka, albo w ogóle fajne casio bez wskazówek, to ma niewielki wybór. Szkoda.

Pod 2ką mam N i pod nią jest PS I nie mrugają zrobiłem zdjęcie komórka i dlatego jest takie nie wyraźnie a tak w rzeczywistości to jest jak nowy   POWIEM WAM ZE W TYM ZEGARKU TO NAJWIĘCEJ PODOBA MI SIĘ BRANSOLETA  bo jest tytanowa A TAK OGÓLNIE PATRZEĆ NA TEN ZEGAREK TO MOIM ZDANIEM JEST WYGÓROWANA CENA JEŚLI CHODZI O JAKOŚĆ WYKONANIA ZA  ta cenę to powinien by masywniej wykonany zegarek   sama bransoleta do tego zegarka to koszt 420zł nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo pod 2ka jest litera H CHYBA TAK I PONIŻEJ JEST NA PEWNO PS


albo pod 2ka jest litera H CHYBA TAK I PONIŻEJ JEST NA PEWNO PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ja posiadam prg-270 i jest to wybór trafiony. Aktualnie używam go już około 3 miesiące i b dobrze sprawdza się w outdoorowo. Wybór był bardzo trudny ale z kilku względów wybrałem właśnie ten. Ogólnie wygląd jest ok. Kupiłem za 550 zł ! Co najważniejsze to triple sensor ver.3. Nie wiem czy ktoś już o tym pisał czy wogóle wie ale te nowe zegarki mają lepsze szybsze (1s a nie 3s pomiar) i bardziej energooszczędne. Mam nadzieje że pomogłem. Wklejam swoją fotkę i link do filmiku który pokazuje różnice w sensorach.

 

8a08167da2c309d9817ffc9d5d02bca2.jpg

 

https://youtu.be/jNMZNbfXdgM

 

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Jendrzej35, daj lepszą fotkę albo napisz jaki masz symbol bezpośrednio pod cyframi odpowiadającymi za godzinę (na zdjęciu które umieściłeś pod cyfrą 2).

 

Mam protreka od 10 dni. Kupiłem bo nie podobają mi się opasłe g-shocki i podoba mi się jakość w stosunku do ceny protreków. Mam prg300, który za 490 zł ma świetne parametry. Generalnie prg od prw różni się niewiele, a cena jest kosmicznie różna. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to wygląd. Zegarek wygląda IMO słabo.

Żałuję, że casio nie robi nowych protreków, z nowoczesnymi modułami o wyglądzie w stylu prw2500, bo wg mnie jest to najładniejszy model. Tak na prawdę, jak ktoś chce kupić fajnego protreka, albo w ogóle fajne casio bez wskazówek, to ma niewielki wybór. Szkoda.

Masz racje, wiadomo że są gusta i guściki i o tym raczej się nie rozmawia ale rzeczywiście mnie też najbardziej podoba się prw-2500. Wersja -7er czyli tytanowa tez ale na zdjęciach. W realu kolor bransolety odbiega od lakieru na plastikowej kopercie. 2500 zniechęcił mnie tym ze koronka jest metalowa i szybko się rysują krawędzie, robią się jasne. W tym przypadku wole jednak plastik. No i 2ga sprawa to właśnie to że jest on już technologicznie stary. Nowsze działają szybciej o czym napisałem w swoim 1wszym poście.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam PRW 2500 1ER, nie chwaląc się oczywiście :-)

 

01bb266bce1d1f44f6f0aacdec039978141.101.


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam PRW 2500 1ER, nie chwaląc się oczywiście :-)

 

 

Bardzo ładny. Jest taki techniczny. Widać że taka maszyna. Pełno funkcji i bogaty wyświetlacz. Mało brakowało i bym go kupił. W tym moim jest też taka fajna funkcja która mi się spodobała. Alarm pogodowy. Jeszcze nie miałem okazji go sprawdzić ale wiem ze przyda się latem w lesie. Często przebywam w lesie i nie sposób przewidziec na co się zbiera ponieważ niebo widać tylko patrząc do góry

 

Ma ktoś z tym doświadczenie?

 

Dla zainteresowanych zamieszczam fotkę z instrukcji.

 

9662da9f98a93b27a0cd7236f8636305.jpg

 

85fee8b907a942d893868cc7fe961235.jpg

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Jest taki techniczny. Widać że taka maszyna. Pełno funkcji i bogaty wyświetlacz. Mało brakowało i bym go kupił. W tym moim jest też taka fajna funkcja która mi się spodobała. Alarm pogodowy. Jeszcze nie miałem okazji go sprawdzić ale wiem ze przyda się latem w lesie. Często przebywam w lesie i nie sposób przewidziec na co się zbiera ponieważ niebo widać tylko patrząc do góry

 

Ma ktoś z tym doświadczenie?

 

Dla zainteresowanych zamieszczam fotkę z instrukcji.

 

 

 

 

 

 

W moim PRW 2500 1ER też jest ta funkcja- Nagły wzrost ciśnienia, spadek itd

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem prw 2500t 7er,przy najbliższej okazji wrzucę foto.

Edytowane przez Nowy JJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRW2500 jest super, tylko dlaczego zegarek za 2 tys. zł ma gorszy sensor od najtańszego protreka prg300 za 490 zł???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek za 2 tysiące ? W jakim Ty świecie żyjesz  :lol:

Całkiem niedawno klikałem ten model za 760 zł. W wersji z bransoletą ;)


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRW2500 jest super, tylko dlaczego zegarek za 2 tys. zł ma gorszy sensor od najtańszego protreka prg300 za 490 zł???

Prw2500 to sa juz naprawde stare kilkuletnie moze nawet naścielat projekty. Jak wszystko w elektronice wszystko się zmienia. Popatrz na smarturządzenia. Sensory czyli czujniki tez z czasem produkuje ię nowsze szybsze itd. Myślę że tych modeli juz się nie produkuje tylko poprostu wyprzedaje. Co do 2k zł to może w jakimś salonie jubilerskim itp ale w realu to ok 900-1300 zl

Zegarek za 2 tysiące ? W jakim Ty świecie żyjesz

Całkiem niedawno klikałem ten model za 760 zł. W wersji z bransoletą ;)

Jak naprawdę udało Ci się nowy w takiej cenie kupić z gwarancją dystrybutora to była to wyjątkowa okazja. Te zegarki 7er chodzą po ok 1270 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek za 2 tysiące ? W jakim Ty świecie żyjesz  :lol:

Całkiem niedawno klikałem ten model za 760 zł. W wersji z bransoletą ;)

Cena może być ale za ten model jeszcze bym targował  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie udało się znaleźć w takiej cenie. Są egzemplarze za 1,5 tys. zł ale na stronach nie budzących zaufania. Normalne sklepy z pewną gwarancją sprzedają teraz te zegarki za niecałe 2 tys. zł.

 

Oczywiście nie mam na myśli używek a na allegro nawet nie zaglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.