Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za swojego płaciłem 1200,nowy od zibi.

Edytowane przez Nowy JJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena może być ale za ten model jeszcze bym targował  :D

 

No dlatego mój poszedł w świat  :lol:


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dedykowanych folii ani szkieł te co podałem są do smartłaczów. Do ProTreków beda pasowac tylko w twoim ta osłonka sensora wchodzi na szkło :/ Chyba, ze zamowisz folie i wsuniesz pod ta oslonke bez wycinania. Ktos na forum pisał do 3MK w tej sprawie.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dedykowanych folii ani szkieł te co podałem są do smartłaczów. Do ProTreków beda pasowac tylko w twoim ta osłonka sensora wchodzi na szkło :/ Chyba, ze zamowisz folie i wsuniesz pod ta oslonke bez wycinania. Ktos na forum pisał do 3MK w tej sprawie.

Tak jak mówisz - nie ma dedykowanych, ja również pisałem do 3MK i na stoiskach w centrach handlowych obsługa wysyłała zapytania z mojej sugestii :) - to wiem, widocznie nie jesteśmy targetem - pozostaje zamówienie i dopasowanie :) 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Przesyłam Wam instrukcję PL do PRG-270. Wiem że ciężko ją znaleźć. Jeden z kolegów o nią prosił ale innym też się przyda. Robiłem w pośpiechu telefonem ale jest czytelna. Przynajmniej liczę na lajki.

 

Plik jest duży i nie wchodzi na forum więc udostępniam z chmury.

 

https://drive.google.com/file/d/0BzeOZpV_HLz0ZnMtTHVaYnZ1V2c/view?usp=drivesdk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Przesyłam Wam instrukcję PL do PRG-270. Wiem że ciężko ją znaleźć. Jeden z kolegów o nią prosił ale innym też się przyda. Robiłem w pośpiechu telefonem ale jest czytelna. Przynajmniej liczę na lajki.

 

Plik jest duży i nie wchodzi na forum więc udostępniam z chmury.

 

https://drive.google.com/file/d/0BzeOZpV_HLz0ZnMtTHVaYnZ1V2c/view?usp=drivesdk

Dzieki wielkie - jednak Englich tech, jest inny niż tok :) .

Chciałem napisać, niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi, ale Bóg Bogiem, a człowiek ma potrzeby -  browara u mnie masz   :)

 

Zmień może tytuł pliku  na moduł, czyli  3415,  bo chyba jest ten moduł pakowany do różnych modeli 

Edytowane przez wolfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pod 2ką mam N i pod nią jest PS I nie mrugają zrobiłem zdjęcie komórka i dlatego jest takie nie wyraźnie a tak w rzeczywistości to jest jak nowy   POWIEM WAM ZE W TYM ZEGARKU TO NAJWIĘCEJ PODOBA MI SIĘ BRANSOLETA  bo jest tytanowa A TAK OGÓLNIE PATRZEĆ NA TEN ZEGAREK TO MOIM ZDANIEM JEST WYGÓROWANA CENA JEŚLI CHODZI O JAKOŚĆ WYKONANIA ZA  ta cenę to powinien by masywniej wykonany zegarek   sama bransoleta do tego zegarka to koszt 420zł nowa

 

zrobiłem zdjęcie lepsze tego zegarka

post-40680-0-71246200-1484999175_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post na forum.

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem CASIO PRG 300 przesiadka po 5 latach z CASIO SGW 100. Pro trek zakupiony z polskiej dystrybucji za 625zł, ostatnie cyfry numeru seryjnego to 303E czyli wyprodukowany 31 października 2015r.

 

post-96403-0-94999700-1488728300_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post na forum.

Kilka dni temu stałem się szczęśliwym posiadaczem CASIO PRG 300 przesiadka po 5 latach z CASIO SGW 100. Pro trek zakupiony z polskiej dystrybucji za 625zł, ostatnie cyfry numeru seryjnego to 303E czyli wyprodukowany 31 października 2015r.

 

Tak. ,,E'' to 2015 lub 2005 r


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w 2005 nie produkowali jeszcze modelu PRG 300 ale pewności nie mam.

Czy ktoś z forum wie w którym roku ten model wszedł do produkcji?

Na pewno jest to uboższa wersja PRW 3000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to 2015 :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. stałem się szczęśliwym posiadaczem prw-6000 moduł 5365. ale niestety nie mam polskiej instrukcji, a co najgorsze nigdzie nie mogę znaleźć. bardzo bym prosił o zapodanie polskiej instrukcji do PRW-6000 na adres [email protected]. z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dumam nad zakupem PRW-3500, wrzuci Ktoś fotę nadgarstkową na ok. 17,5 cm.

Rozmyślam aby wymienić Romka na Piotrka (tegoroczne łażenie po Tatrach  ^_^ ), tak myślę że PRW jest bardziej czytelny, wygodniejszy w obsłudze (m.inn. też osobne przyciski sensorów) a wytrzymałości G nie potrzebuję  ^_^

No i jakoś bardziej zaczął mi się podobać  :)

Szkoda że nie ma faz księżyca, bo chyba nie ma?

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek powiem Ci ze też miałem sobie Romka odkupić a coraz czesciej zagladam tu... :) i tez ogladam PRW- 3500.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę mocno Cie zabrało... :)

Ja się jeszcze waham.... bo serce jest za Romkiem ale ponosiłbym coś nowego. Miałem już kiedys PRW-6000 i oddalem szybko bo brakowało mi pancerności g-shocka. A funkcje te same....

 

I po wymiarach widzę że PRW-3500 to kawał lumpa....

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tym rozmiarem to rzeczywiście może być problem, bardzo mi się podoba dlatego poprosiłem o foty Kolegów na podobnym nadgarstku :) 

Pancerność G będę miał w innym G ^_^ ... a teraz chciałem po prostu mieć coś ładnego z czujnkikami  :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym "ładnego" to Cie chyba poniosło.. :)
Ten co miałem PRW 6000 był ładny ale tu to bym bardziej na funkcjonalność postawił.. jest fajny duży jak nie ogromny.. i to jego zaleta czyli czytelność


I on jest wiekszy od MTG... :blink:  :blink:

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym "ładnego" to Cie chyba poniosło.. :)

Ten co miałem PRW 6000 był ładny ale tu to bym bardziej na funkcjonalność postawił.. jest fajny duży jak nie ogromny.. i to jego zaleta czyli czytelność

 

 

I on jest wiekszy od MTG... :blink:  :blink:

PRW-6000 ma wskazówki co go już dyskwalifikuję, tak jak napisałem, ma być jak najbardziej czytelny i łatwy/szybki w obsłudze.

Ładnego w sensie, ładniejszego od G  ;)

No jak jest większy od MTG to pewnie spasuje  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No PRW-6000 ma wskazówki i dlatego jest ładny... :D  ale też już nie chce wskazówek po tym co się naczytałem ostatnio...

 

A wymiary teraz jak patrzę w necie to wychodzi jednak tak samo jak MTG około 54mm na jednej stronie podali więcej i mnie zmylili....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.