Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi

post-88945-0-89321800-1560281656_thumb.jpg

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P

Dzisiaj już na ręku - ozdrawiam i dzięki!

 

post-97447-0-92092300-1560415865_thumb.jpg


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Krzysiek nakręcasz dział Protrek jeśli chodzi o linie Climberline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Proszę Was koledzy o pomoc - stoję przed wyborem pomiędzy modelami: Casio ProTrek PRW-6100Y (roczny w bardzo dobrym stanie) a nowym CASIO PROTREK PRW-60-2AER (nowy w cenie poniżej 1200 zł). Bardzo proszę o za i przeciw za poszczególnymi modelami.

Miałem krótką przygodę z g-shockami (GAW100, GWG100, GR B100), ale jakoś mi nie pasują - są za "grube" i czasami przeszkadzają.

Z góry dzięki za wszelką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Proszę Was koledzy o pomoc - stoję przed wyborem pomiędzy modelami: Casio ProTrek PRW-6100Y (roczny w bardzo dobrym stanie) a nowym CASIO PROTREK PRW-60-2AER (nowy w cenie poniżej 1200 zł). Bardzo proszę o za i przeciw za poszczególnymi modelami.

Miałem krótką przygodę z g-shockami (GAW100, GWG100, GR B100), ale jakoś mi nie pasują - są za "grube" i czasami przeszkadzają.

Z góry dzięki za wszelką pomoc

Oba mi się przewineły przez nadgarstek.

Zależy jaką masz łape. 6100 może być za duży. Jest co prawda dużo cieńszy niż g-schocki, ale średnica 45, lub 46mm. Pasek profilowany do kształtu koperty.

 

PRW-60 jest mniejszy (śr 42), paski wymmienne na standardowe. IMO - ma lepsze podświetlanie, ale szkiełko bardziej narażone na zarysowania (ja nakleiłem szkiełko ochronne takie jak do smartwachy)

 

Poza tym jeśli chodzi o funkcje - dokładnie to samo. Kieruj sie przede wszystkim rozmiarem....

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba mi się przewineły przez nadgarstek.

Zależy jaką masz łape. 6100 może być za duży. Jest co prawda dużo cieńszy niż g-schocki, ale średnica 45, lub 46mm. Pasek profilowany do kształtu koperty.

 

PRW-60 jest mniejszy (śr 42), paski wymmienne na standardowe. IMO - ma lepsze podświetlanie, ale szkiełko bardziej narażone na zarysowania (ja nakleiłem szkiełko ochronne takie jak do smartwachy)

 

Poza tym jeśli chodzi o funkcje - dokładnie to samo. Kieruj sie przede wszystkim rozmiarem....

Nadgarstek 19,5 cm, także biedy chyba nie ma. PRW-60 urzeka swą prostotą, a skoro ma lepsze podświetlenie to chyba na niego się zdecyduję. Czy szkiełko ma na równi z bezelem, czy trochę schowane? Szlufka nie zsuwa się z paska podczas noszenia (pasek chyba nie ma takich specjalnych wypustek zapobiegających zsuwaniu szlufki)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadgarstek 19,5 cm, także biedy chyba nie ma. PRW-60 urzeka swą prostotą, a skoro ma lepsze podświetlenie to chyba na niego się zdecyduję. Czy szkiełko ma na równi z bezelem, czy trochę schowane? Szlufka nie zsuwa się z paska podczas noszenia (pasek chyba nie ma takich specjalnych wypustek zapobiegających zsuwaniu szlufki)?

Na Twój nadgarstek każdy Protrek bedzie dobry, a na pewno nie za duży.

Szkiełko jest na równi z bezelem, choć nie sprawdzę tego organoleptycznie, gdyż mam na nim szkiełko ochronne, i to dopiero ono wystaje ponad bezel (ułamki milinetra dosłownie)

Ze szlufką nic nie doradze bo nie chodze w oryginalnym. Ja sobie przerobiłem do niego - jak na razie - dwa paski, i dałem zapięcie. Nic mi wtedy nie odstaje i nie zawadza

22687b5ae8a25cd5af3cc51aa3cd234f.jpg

Sory, za jakość zdjęcia, ale nie mam dobrego światła

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś przesłać zdjęcie jak działa podświetlenie. Ogólnie chyba spoko sikor?

A szkiełko dokupiłeś czy sam wykombinowałeś?

Edytowane przez slawek230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś przesłać zdjęcie jak działa podświetlenie. Ogólnie chyba spoko sikor?

A szkiełko dokupiłeś czy sam wykombinowałeś?

Ok, coś sie postaram pstryknąć tego podświetlania, bo chyba nie mam.

 

Szkiełko na alledrogo kupiłem.

 

Odezwe się na PW za jakąś godzine - nie będziemy zaśmiecać działu takimi szczegółami.

 

Tak na szybko:

Porównanie "chowania się szkiełka w bezelu". Chyba w jednym i drugim zegarku jest podobnieed52af4b1baf4168dc79b813aced153f.jpg662971c42deb863efbb290192d0a7358.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tygryski lubią najbardziej

65c6d84fb9148da16f53e5ceac77873e.gif

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Nareszcie dorwałeś takiego jakiego chciałeś - gratulacje!

Jest szafir, jest bransa - czego chcieć więcej. Jakbym miał taką "łape" też bym sie na niego polował

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie pytanko bo nigdzie nie mogę namierzyć informacji.... Czy model PRW-6600 posiada wyświetlacz STN??

Edytowane przez pietkaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj tak posiada jak najbardziej wyświetlacz STN :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.