Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, slawek230 napisał:

Dylemat w spiżarce 😁

Takie dylematy rozwiązuje się prosto: bierze Obie, tylko trzeba uważać aby przy końcówce  nie zagryzać  Protrekiem bo można niestrawności dostać  ;) 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protrek pokazuje tylko do -10 st

pro01.thumb.jpg.e31a3e6f2c489fd34906e52bea733766.jpgpro02.thumb.jpg.d6ddc0ee69da048c29ac6b53a2cc5b90.jpg

Edytowane przez Ariel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minutes ago, MariuszA said:

Bardzo fajny i czytelny.

I ładnie świeci

pro03.thumb.jpg.ac57384328fcc544bf9c05d095ba8919.jpg

Edytowane przez Ariel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj z tą temperaturą to widzę ze nie tylko mój pomysł sprawdzić🧐 

BF099E28-55D5-4B4A-8C4E-B0D46AD82235.jpeg

Edytowane przez Seba1003op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w pudełku 😛

large.20210124_125200.jpg.267e26b4d69e9d3e7e3beda2ee28f38e.jpg

Edytowane przez przemekw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dziś zamówionego ProTrek`a (szkoda nie było skorzystać z promocji- Zegarkowy Gigant). Zegarek dotarł zapakowany w kilka pudełek (w jednym z nich 2 owocowe cukierki 😄). Sam Czasomierz był w przyjemnym pudełku razem z instrukcją, kartą gwarancyjną i kartą zwrotów. Pierwsze wrażenie: Fajny! Po wzięciu do ręki bardzo lekki. Pobawiłem się chwilę ustawieniami, ogarnąłem właściwą godzinę.. i na spacer. Bateria była na "M".

Kilka uwag:

+lekkość

+klasyczne teleskopy (oryginalne "szybkie") 24mm

+czytelność

+spoko podświetlenie

+solar

 

-szkło mineralne na wysokości bezela

-negatywny wyświetlacz (mały to minus, bo zegarek ma wskazówki/ są wersje z pozytywnym)

-brak MB6 (są wersje z, ale przy tej promocji uznałem, że nie warto dopłacać)

-pasek mógłby być z mniej drapiącego materiału (zobaczymy jaki będzie po czasie)

 

Ogólnie fajna alternatywa dla G, ale do wymagającej turystyki i prac polowych raczej wybiorę G

IMG_3510.JPG

IMG_3511.JPG

IMG_3512.JPG

IMG_3513.JPG

IMG_3514.JPG

IMG_3516.JPG

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, petruss napisał:

Odebrałem dziś zamówionego ProTrek`a (szkoda nie było skorzystać z promocji- Zegarkowy Gigant). Zegarek dotarł zapakowany w kilka pudełek (w jednym z nich 2 owocowe cukierki 😄).

 

Muszę zgłosić do nich reklamację, bo przy PRW 50FC dorzucili mi tylko jeden owocowy cukierek :) - trochę mniejszy zegarek, to może mniej cukierków?

Edytowane przez slawek230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, slawek230 napisał:

Muszę zgłosić do nich reklamację, bo przy PRW 50FC dorzucili mi tylko jeden owocowy cukierek :) - trochę mniejszy zegarek, to może mniej cukierków?

trzeba walczyć jak lew o Swoje - popieram ja bym zagroził bojkotem zegarków  i żądał satysfakcji w postaci kilograma tych słodkości !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowo/stary nabytek (Nowy dla mnie - Stary dla Świata ), pierwszy od chwili mojego poczęcia PROTREK którego zostałem posiadaczem  - proszę o werble ......... ( jeśli nie słyszycie musicie kupić nowe głośniki) Panie i Panowie, Ladies and Gentlemen, Damen und Herren,  Дамы и Господа, Mesdames et Messieurs, Signore e Signori, Damas y Caballeros, 女士们先生们,  سيداتي وسادتي,  Wanawake na Wanaume: OTO i ON - Zdobywca wszystkich ośmiotysięczników i dziewięciotysięczników - pogromca gór i dolin, nieustraszony towarzysz błądzeń po lesie,  świadek walk z niedźwiedziami na pięści, przemierzył miliony kilometrów aby pojawić u Szanownego Grona

 

IMG_20210129_194523.thumb.jpg.24c1bb77ac64bc31ff9833efbec057bd.jpg

 

PS - bezel będzie wymieniony już namierzony do zakupu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję

Miałem kiedyś taki model Piotrka i bardzo dobrze go wspominam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem bardzo okazyjnie PRW 6000 . Niestety bez pudełka i instrukcji, czy ktoś wspomoże instrukcją do tego zegarka  w języku polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Samfisher74 napisał:

Panowie, kupiłem bardzo okazyjnie PRW 6000 . Niestety bez pudełka i instrukcji, czy ktoś wspomoże instrukcją do tego zegarka  w języku polski.

Wysłałem na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

large.16127917327112414855142007647025.jpg.2c54f69f3d492134afb9b90a87e782ac.jpgPanowie, kupiłem bardzo okazyjnie PRW 6000 . Niestety bez pudełka i instrukcji, czy ktoś wspomoże instrukcją do tego zegarka  w języku polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak nie noszony, pasek praktycznie nowy bez śladów zapinania, szkło bez jednej rysy. Sprzedawca zapewniał mnie że nie był używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Samfisher74 napisał:

large.16127917327112414855142007647025.jpg.2c54f69f3d492134afb9b90a87e782ac.jpgPanowie, kupiłem bardzo okazyjnie PRW 6000 . Niestety bez pudełka i instrukcji, czy ktoś wspomoże instrukcją do tego zegarka  w języku polski.

 

 .. niech mu Twoja ręka lekką będzie :) 

 

33 minuty temu, Samfisher74 napisał:

Panowie, kupiłem bardzo okazyjnie PRW 6000 . Niestety bez pudełka i instrukcji, czy ktoś wspomoże instrukcją do tego zegarka  w języku polski.

.. i prawidłowo pudełko tylko miejsce zawala a instrukcje ...hmmmm to nie prom kosmiczny :) będziesz odkrywał funkcje jak Magellan  nowe szlaki :) 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić zegarek żeby pobierał ustawienia r/c , musiałem to zrobić ręcznie bo automatycznie nie pobiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ustawić zegarek żeby pobierał ustawienia r/c , musiałem to zrobić ręcznie bo automatycznie nie pobiera.
Prawdopodobnie pobiera, tylko mu się po prostu ostatnio nie udało. Jak wejdziesz w menu synchronizacji, to przytrzymaj przycisk ADJUST - wyświetli się wówczas R/C ON lub R/C OFF. Ustaw na ON i powinno działać, ale prawdopodobnie już miałeś tak ustawione, tylko w nocy nie złapał synchro i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TomG80 napisał(-a):
28 minut temu, Samfisher74 napisał(-a):
Jak ustawić zegarek żeby pobierał ustawienia r/c , musiałem to zrobić ręcznie bo automatycznie nie pobiera.

Prawdopodobnie pobiera, tylko mu się po prostu ostatnio nie udało. Jak wejdziesz w menu synchronizacji, to przytrzymaj przycisk ADJUST - wyświetli się wówczas R/C ON lub R/C OFF. Ustaw na ON i powinno działać, ale prawdopodobnie już miałeś tak ustawione, tylko w nocy nie złapał synchro i tyle.

 Mam 3 z radyjkiem i powiem tak dwa z nich Citizen i Casio GAW 100 - bez problemu odbierają - a Protrek prw-1300 nie zawsze już drugą noc z rzędu nie złapał synchronizacji leżąc dokładnie w tym samym miejscu koło okna z parametrami ustawiania co do milimetra  - jak lepsza pogoda to łapie tam  bez problemu  - według mnie on ma starszy moduł radiowy który słabiej łapie sygnały - w nowszych lepiej to działa pewnie mają jakieś nowsze moduły  -  ale może się mylę.

zegarki-kupujo_2018-04-11_14-18-33.jpg.278b96f2a9f3e418ecd63e51c72df62b.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Samfisher74 napisał(-a):

Jak ustawić zegarek żeby pobierał ustawienia r/c , musiałem to zrobić ręcznie bo automatycznie nie pobiera.

 

1. musisz mieć ustawione dobre miasto, np. Berlin, bo będzie szukał sygnału z nadajnika, który jest najbliżej nas, a nie tego np. w Japonii.

2. na noc odłóż zegarek godziną "12" na tarczy w stronę zachodu.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.