Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sprocket

Casio Protrek

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, unadarek napisał(-a):

 Mam 3 z radyjkiem i powiem tak dwa z nich Citizen i Casio GAW 100 - bez problemu odbierają - a Protrek prw-1300 nie zawsze już drugą noc z rzędu nie złapał synchronizacji leżąc dokładnie w tym samym miejscu koło okna z parametrami ustawiania co do milimetra  - jak lepsza pogoda to łapie tam  bez problemu  - według mnie on ma starszy moduł radiowy który słabiej łapie sygnały - w nowszych lepiej to działa pewnie mają jakieś nowsze moduły  -  ale może się mylę.

zegarki-kupujo_2018-04-11_14-18-33.jpg.278b96f2a9f3e418ecd63e51c72df62b.jpg

 

Sorki, balet był 

 

Edytowane przez slawek230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś tam mierzą powyżej 10 na minusie. Chwilowo trochę zdjalem zegarek żeby zmierzyć temperaturę i o tym zapomniałem (urodziny córki). 

Tak pokazywał temperaturę (a jest powyżej 10 stopni na -) 

 

IMG_20210213_180542.jpg

Urodziny udane, chyba z godzinę zegarka szukałem 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, slawek230 napisał(-a):

Urodziny udane, chyba z godzinę zegarka szukałem 😁

 powiem że nawet bardzo udane skoro zegareczek wyszedł poza normę fabryczną - ile wypił że go tak poniosło :)  nie dość że Protrek to jeszcze napędzany alkoholem - nie przyzwyczajaj go - bo jak wpadnie w nałóg i  pójdzie to go następnym razem nie znajdziesz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

A co on tam pokazuje?

Nic nie widać ...

 

służę pomocą :) 

 

1734554583_Zrzutekranu2021-02-13233233.jpg.d90c25bb6932825ee50001f0a28e8e33.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

A co on tam pokazuje?

Nic nie widać ...

Tutaj drugie zdjęcie, trochę bardziej wyraźne

IMG_20210213_180555.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, wszystkie G które testowałem pokazywały powyżej -10 "---" 

Może powoli się przymierzają do nowego i czujnik jest gotowy, teraz jeszcze wyświetlacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

Ciekawa sprawa, wszystkie G które testowałem pokazywały powyżej -10 "---" 

Może powoli się przymierzają do nowego i czujnik jest gotowy, teraz jeszcze wyświetlacz :D

 może nie chodzić o czujnik w specyfikacji pewnie jest od -10 do 60 - moze chodzić że poniżej mogą zamarzać kryształy w ekranach - czas  reakcji się wydłuża, nie wyświetla oprawnie wszystkich znaków, zmiany kontrastu,  a także problemy ze sterowaniem ekranu przez układ jeśli jest kiepskiej jakości , a powyżej 60  zaczynają parować rozczyniają się od ciśnienia miedzy płytkami i powstają plamki wylewowe  - wiec robią tylko taki zakres na jaki producent przewidział pole działania zegarka  - ale to tylko moje luźne przypuszczenie  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej zrobić diagnostyczny test wyświetlacza - w też protrek'u chyba taki musi być. I zobaczymy czy jest miejsce na dziesiątki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze, Koledzy i Koleżanki, Dzieci i Młodzieży - oto nadszedł dzień Prezentacji - Jeden z Gatunków Protreka,  Zegareczek ten dostałem jako Prezent od Japończyków z Dorzecza Kongo w podzięce za uratowanie Córki Wodza od Wiecznego Dziewictwa- Wierny towarzysz podróży, przemierzał że mną trzy razy świat dookoła oraz raz  wzdłuż i wszerz. Zdobyłem z nim wszystkie dziesięciotysięczniki, nurkowaliśmy na dno Rowu Mariańskiego, na piechotę przedzieraliśmy się przez pisaki Sahary (wiatry Sahary wywiały mu napisy kierunków świata), na sawannach walczyłem na pięści z Lwami o pożywienie (zadrapania na szkiełku od ich pazurów), w lodach Arktyki odmierzał czas w jakim zdołam uciec niedźwiedziom polarnym. Oparty na module 5414 ( moduł wysokiego ryzyka - ale cóż to byłoby za życie jakbyśmy nie podejmowali ryzyka - ta adrenalina czy zwiesi wskazówki czy nie - to trzeba przeżyć !!!)
Oto i On ( i tu wchodzą Wasze Brawa): Niestrudzony, Wielki a zarazem Prosty w Funkcjach, Mistrz Przetrwania i Nieobliczalności :  Proszę o Werble ( tu publiczność wstaje i bije brawa 👏

 

IMG_20210216_105937.thumb.jpg.24a182dd8f57136065f33801f4e7db4a.jpg

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, siweq napisał(-a):

"wszerz ", chyba że wzdłuż i Wrzeszcz   

 dzięki ... poprawione i już obstawiłem komputer - żeby takie byki robił...  za co dostaje prąd ? za popełnianie błędów ... ? obiecał że już się to nie powtórzy, bo inaczej nie 230V a dostanie z 500V  i wtedy inaczej będzie śpiewał .... - dzięki !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slawek230 napisał(-a):

IMG_20210221_162635.jpg

 

Dzik tak uciekał że aż Protreka zgubił :) ;)  !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

 

Dzik tak uciekał że aż Protreka zgubił :) ;)  !!!

Nie, rekreacyjne strzelanie. Za mały kaliber na zwierzynę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktoś z posiadaczy WSD-F20 ostatnio próbował sparować zegarek z telefonem ? mam problem po wymianie telefonu, najnowsza aplikacja Wear OS w telefonie, zegarek przywrócony do ustawień fabrycznych, podczas próby parowania z tel./Wear OS zegarek łączy się z tel. po BT i wszystko wydaje dziać się prawidłowo lecz pasek postępu w aplikacji zatrzymuje się i po pewnym czasie, na zegarku pojawia się komunikat - nie można zaktualizować zegarka, przywróć ustawienia fabryczne ........, niestety tak się dzieje na telefonach z androidem w ver 9/10/11, serwis Zibi wie o problemie i rozkłada ręce, serwis DE najkrócej pisząc mnie "olał", może forumowa wiedza jest w stanie coś poradzić na ten problem ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zaczynam przygodę z Casio a konkretnie linią Pro trek. W związku z tym mam pytanie do forumowiczów. Czy ktoś z was ma do sprzedania za przystępną cenę jakiś alternatywny pasek do modelu Pro Trek PRG- 270 - 1ER. ??? Na alledrogo jest parciany oryginalny ale za nieludzką cenę 177 zł . Z góry dziękuje za pomoc.

Proszę o propozycje pasujących fajnych pasków do tego modelu . Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, zooropa156 napisał(-a):

Witam wszystkich, zaczynam przygodę z Casio a konkretnie linią Pro trek. W związku z tym mam pytanie do forumowiczów. Czy ktoś z was ma do sprzedania za przystępną cenę jakiś alternatywny pasek do modelu Pro Trek PRG- 270 - 1ER. ??? Na alledrogo jest parciany oryginalny ale za nieludzką cenę 177 zł . Z góry dziękuje za pomoc.

Proszę o propozycje pasujących fajnych pasków do tego modelu . Pozdrawiam 🙂

Musi być parciany? Gumowy kosztuje 60-70 zł. Mocowania są standardowe, więc na upartego założysz i NATO, chociaż może śmiesznie wyglądać 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie musi być parciany to tylko przykład paska dedykowanego go tego modelu. 

Generalnie zmieniłbym tą oryginalną gumę na coś wygodniejszego bo jest , za sztywna , za długa i odstaje końcówka paska po zapięciu.  I jeszcze jak bym się bardziej przyczepił to rozstaw otworów w pasku akurat nie zgrał się z moim nadgarstkiem. 

Bo albo jest tak dobrze dopasowany po zapięciu i z czasem trochę gniecie skórę , a gdy zapnę i jedno oczko niżej to wydaje się być trochę za luźno i lata po ręce .

Nie dogodzisz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.