Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Witek Z

Girard vs Ulysse

Którą markę bardziej cenisz?  

17 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Witek Z

Koledzy,

 

Chciałbym uniknąć wrażenia, że zadaję tu kolejne pytanie z cyklu "co wybrać". No, ale... tak trochę jest. Ale..

Nie chcę pokazywać Wam kandydatur. Każdy ma swój gust. Są dwa zegarki - lata 50te, duże, męskie, z małą sekundą. Oba - jak dla mnie - przepiękne. Mam swoje zdanie na ich temat. Ostatnią kwestią jest rozsądzenie czegoś co nazywamy nieładnie i pretensjonalnie "prestiżem marki". Nie chcę sie odnosić do piramidek i innych takich tam zabawek. Pomyślałem, że spytam Was. Którą z tych marek cenicie bardziej?

 

PS. Przepraszem, ale jeśli nie masz zdania - nie głosuj! :wink:

 

Edit: Moda przepraszam, nie zauważyłem tego działu. Dziękuję za przeniesienie. WZ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, akcje zegarkow UN wspolczesnie stoja znacznie wyzej niz GP, ale...

 

...kazda firma ma okresy lepsze i gorsze, wszystko moze sie kiedys zmienic, ale historii zmienic sie nie da. Stad moj wybor: GP, za pierwszy w historii zegarek nareczny produkowany na duza skale. Tego im nikt nie zabierze...


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GP , ale moze dlatego ze mam trzy , mam rowniez dwa UN ktore tez bardzo lubie , jezeli chodzi o jakosc wykonania to zdecydowanie GP jest na wyzszym poziomie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.