Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Witek Z

Girard vs Ulysse

Którą markę bardziej cenisz?  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Witek Z

Koledzy,

Chciałbym uniknąć wrażenia, że zadaję tu kolejne pytanie z cyklu "co wybrać". No, ale... tak trochę jest. Ale..

Nie chcę pokazywać Wam kandydatur. Każdy ma swój gust. Są dwa zegarki - lata 50te, duże, męskie, z małą sekundą. Oba - jak dla mnie - przepiękne. Mam swoje zdanie na ich temat. Ostatnią kwestią jest rozsądzenie czegoś co nazywamy nieładnie i pretensjonalnie "prestiżem marki". Nie chcę sie odnosić do piramidek i innych takich tam zabawek. Pomyślałem, że spytam Was. Którą z tych marek cenicie bardziej?

PS. Przepraszem, ale jeśli nie masz zdania - nie głosuj! :wink:

Edit: Moda przepraszam, nie zauważyłem tego działu. Dziękuję za przeniesienie. WZ :D

No coz, akcje zegarkow UN wspolczesnie stoja znacznie wyzej niz GP, ale...

...kazda firma ma okresy lepsze i gorsze, wszystko moze sie kiedys zmienic, ale historii zmienic sie nie da. Stad moj wybor: GP, za pierwszy w historii zegarek nareczny produkowany na duza skale. Tego im nikt nie zabierze...

Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Dla mnie GP , ale moze dlatego ze mam trzy , mam rowniez dwa UN ktore tez bardzo lubie , jezeli chodzi o jakosc wykonania to zdecydowanie GP jest na wyzszym poziomie

Beware the fury of a patient man.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.