Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość yuni

Znowu Kraków :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yuni

Witam.

Czy ktos moze mi polecic jakis zaklad zegarmistrzowski w Krakowie ? Jakies przykladowe ceny ? Mam do regulacji dwa Poljoty na mechanizmie 2614.2h i jedna stara Delbane do regulacji, czyszczenia i wymiany szybki.

 

BTW, to moj pierwszy post :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Ja mam dobrego zegarmistrza na kozłówku(ratowal już nie raz mój zegarek)-Ipiętro takiego pawilonu ze schodkami.Wiem że ze szwajcarami robi podobno ddobrze gość na bodajże kopernika vis a vis domu turysty(nawet renowuje koperty i.t.d.).Nie mam jakiś niesamowitych zegarków więc nie piszę o renomowanych serwisach i.t.p. tylko o tanich,dobrych fachowcach.(ten z kopernika tylko renowacje koperty i czyszczenie robił w starej delbanie-mnie wyszlo tanio,ale znajomy mówił że lubi troche pościemniać bo chcial go naciągnąc na używaną kopertę do starego atlantica za 50 dych,[koperta w średnim stanie],natomiast ten z kozłówka to mniej na kase,a bardziej "tak od serca patrzy" :wink:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Może przenieś temat do rubryki "zapytania o wszystko" - tam szybciej zostanie dostrzeżony i może ktoś bardziej kompetentny ci szerzej odpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yuni

Dzieki za odpowiedz, tak wlasnie zrobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zegarmistrza w hucie - na przeciw "wandy" (uczciwy, nie drogi, sprawdzony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Pan z ulicy Kopernika przeniósł sie jakis czas temu na ul Grzegurzecką.


Zdrówka!

w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Ja polecam:

 

Zaklad zegarmistrzowski

Piotr Kowal

31-146 Kraków

ul.Długa 72

Ten Pan naprawiał wszystkie moje zegarki które tego wymagały i z jego pracy jestem bardzo zadowolony(dokładna robota a przy tym bardzo dobra cena:).Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakładu zegarmistrzowskiego przy ul. Stradom w Krakowie dałem tam starą Omegę do czyszczenia. Odzyskałem ją z przekręconym datownikiem wskazującym dzień miesiąca, porysowanym deklem - a za całość łącznie ze sprawdzaniem wodoszczelności (czego sobie nieżyczyłem) batermistrz, bo tak trzeba nazwać tego "fachowca" naliczył sobie 140 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonJ

Powtorka z innego posta:

 

Odnawialem Poljota na Rynku Glownym 28 (w okolicach kina pod Baranami), jestem bardzo zadowolony z efektow, mozna je zobaczyc tu

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=4461

 

Koszt: 45zl.

 

Wedlug wizytowki:

kompleksowa renowacja:

- zegarow i zegarkow

- mechanizmow

- skrzyn

- kopert

- tarcz

 

tel. (12) 421 - 46- 41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pana z ulicy Grzegurzeckiej nie polecam !! Liczy sobie sporo a pozatym myślał, że uda się mu naciągnąć 14 latka na 100 zł (zaczął wymyślać zbedne naprawy) na następny dzień pojechałem do innego zegarmistrza (naprzeciwko domu handl."Wanda" w Nowej Hucie ) który uruchomił mi mojego marvina i nawet nie wziął za to pieniędzy -nie było dużo do zrobienia tylko założyć sprężynę która spadła.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kecaj, nazwę ulicy wypadałoby napisać poprawnie - Grzegórzecka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w Nowej hucie po drugiej strony wandy na osiedlu Albertyńskim jest dobry zegarmistrz.


Błonie, Błonex,Delfin, Wars, Zodiak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam temu tematowi i postanowiłem zapytać o kogoś, kto zająłby się konserwcją i renowacją damskiego zegarka Glashuette? Wiem, że robi to TiW Strojny ale tam są obłędne ceny, do kogo zatem pójść? Na os. Wandy czy na Rynek 28? A może gdzieś indziej? Poradźcie proszę.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałem o nim (myślałem, że tylko wymieniają baterie, zmieniają teleskopy itd.) a mam go po sąsiedzku (100 metrów :P ), dzięki za poradę, Błonie zrobił rzeczywiście ładnie. Zauwazyłem też, że ma katalog Kuki, może cos upatrzę na prezent dla teścia :D .


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam może 200-300 m od niego :P Z tego co mówił Alma nie za bardzo chce mu sie zgodzić na szyld - renowacja zegarków. I twierdzi, że oprócz zawodu zegarmistrza posiada w ręku fach złotnika :D A Kuki faktycznie psoiada, potwierdzam.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesteśmy sąsiadami :P ja mieszkam na Młyńskiej od roku.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Pilotów/Akacjowa :P


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie parę razy się spotkaliśmy przypadkiem :P Niech zgadnę, mieszkasz na przeciwko dawnego Ułana obecnie Biały Kruk?

PS. Ja mieszkam przy samym Rondzie w wieżowcu na przeciwko wawel marketu :D


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Ułan umilał mi zawsze żywot :P Teraz co prawda mniej, od czasu do czasu może agencja towarzyska w postaci sportowo ubranych panów, ich alkoholowych krzyków i samochodów z tunningiem :?

Zwykle na poczcie odbieram zegarki lub robię zakupy w Wawelu :D


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można by się kiedyś umówic na jakies piwko i pogadać o zegarkach, nie można zaprzepascic takiej szansy jaką daje sąsiedztwo z innym maniakiem, możnaby jeszcze ściągnąć innych krakusów z tego forum i zrobić spotkanie podstolika klubowego :P


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I owszem, można :P Już jednemu aktywnemu estecie proponowałem :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to do dzieła :P Choć pewnie ciężko będzie. Ja w tym tygodniu odpadam ale w przyszłym czemu nie :D

PS. Czyżby Ci chodziło o Tessio?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslę, że po spotkaniu w Wawie - wtedy jest też szansa, że zakończę remontowanie i wrócę do siebie już na dobre :P


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK :!: Miłego remontu :P


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.