Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomasz Sitkowski

NOWE PISMO O ZEGARKACH

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :!:

Nie wiem, czy już czytaliście nowy nr Zegarków & Bizuteria.

Na wewnętrznej okładce jest informacja o tym, że wkrótce będzie dostępne nowe pismo, - wszystko o eksluzywnych zegarkach - cztery razy do roku.

Z ilustracji wynikałoby, że będzie to polska edycja Chronosa.

Cieszmy się, będzie nowe pismo i nowe informacje o zegarkach w ojczystym języku.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że zajmie sie tym ktos kompetentny (licze tez na specjalne wersje o wybranych markach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo dokładnie kiedy ma się pojawić w sklepach i jaki będzie nosiło tytuł :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to być polska edycja "Chronosa" to pewnie tytuł się nie zmieni :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze , że w ogóle wreszcie wyjdzie pismo otematyce nas interesującej. Ciekawe kiedy 1-szy numer ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :!:

Tak jest, zadzwoniłem do redakcji pisma, gdzie odpowiedziano mi, że pismo będzie polską edycją Chronosa, podobno w tym roku ukażą się dwa numery ( prawdopobnie w EMPIKACH) ale ja nie zauważyłem tych pism (może zbyt rzadko zachodzę do EMPIKów). Zamówiłem te dwa numery z dostawą do domu. Uzyskalem odpowiedź, że nowe numery pisma będą w sprzedaży około marca.

PS. wczoraj pytałem sie w EMPIKu o te pisma i sprzedawczyni po sprawdzeniu zamówień nic nie wiedziała o tym piśmie. Trzba by zadzwonić jeszcze raz do redakcji Zegarków i Biżuteri o uzupełnienie informacji.

Ja w każdym bądź razie cieszę się juz na samą myśl o tym, że przybędzie jeszcze jedno fachowe pismo na dobrym poziomie.

Z pozdrowieniami, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku będą dwa wydania - czytaj w roku 2006 będą dwa wydania.

Wydawcy żyją już rokiem 2006.

Mam nadzieje że zajmie sie tym ktos kompetentny (licze tez na specjalne wersje o wybranych markach)

Zajmie się tym redakcja "Zegarki & Biżuteria"

Mam nadzieję, że będzie także dużo przedruków z wersji niemiackiej

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek T

Jeśli bedzie sie on ukazywał 4 razy do roku, to może ktoś z redakcji wpadnie wreszcie na pomysł, aby napisać coś o naszym klubie!!!!Może założa nam stałą rubrykę albo chociaż logo!Wiem że oststnio nie za bardzo się na to godzili(jeśli sie myle to wybaczcie)

 

Choc musze przyznac ze o tym klubie dowiedzialem sie wlaśnie z Biżuteria&Zegarki, ale gdy tu wpadłem to wszystko było jeszcze w procesie powstawania!!!

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.