Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam ;)

 

Fakt, a to trochę nauki, a to trochę popłynąłem w temacie sprzętu audio, a to niespodziewanie byłem na nartach(1-szy raz w życiu) w Alpach francuskich, a to inny niespodziewany wyjazd, i tak prawie 3 miesiące uciekły ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie. Nie lubiłem komiksów, nie lubię sf(prócz starych Star Wars). Rzadko, bardzo rzadko zdarza mi się iść do kina, na film z rodzaju mniej "ambitnych", aczkolwiek tym razem zaryzykuję. 

Fakt, że Oldman + Bale + Ledger w Darth Knight sprawili, że pierwszy raz w życiu poszedłem na film sf do kina, a później nabyłem org DVD, od czasów podstawówki rzecz jasna ;)

Daj znać czy Ci się podobał :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocny film, obejrzałbym jeszcze raz, ale dzis bedzie u mnie rzadzic canal+hd i Krystyna vs Apacz :D A ostatnio wpadłem na taki tytuł, fanom gatunku powinno podejść (sprawdź to pablo122 :D)

 

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mają klimat, sry :D Danny Trejo urodzil się w Krakowie pewnie, dlatego maczety tam tak popularne !

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo
widac, ze pasjonat... pieczolowicie poprawial zegarek zeby nie zgubic :D Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miesiąc temu oglądałem :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocny film, obejrzałbym jeszcze raz, ale dzis bedzie u mnie rzadzic canal+hd i Krystyna vs Apacz :D A ostatnio wpadłem na taki tytuł, fanom gatunku powinno podejść (sprawdź to pablo122 :D)

 

 

 

Wysłane z mojego GT-I9305

 

Jakoś ostatnio rzadko tu zaglądam  ;) . Oczywiście oglądałem i od razu pomyślałem o Tobie. Ciekawy ten aktor grający główną rolę. (chodzi o film "Hyena"

 

Ja ostatnio "Nocny pościg" z Liamem. Pierwsza godzina,rewelacja. Świetny klimat, muzyka i napięcie, a w drugiej połowie, jakby inny reżyser, film hamuje i wchodzi w buty sztampy

 

Kolejny to "Top Dog", tragiczny film o kibicach, słaby o gangsterach, średni w ogóle, nie polecam. Ma jednak kilka myków, które mogą dać do myślenia, ale tylko z braku laku

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem napisać o "Top Dog", zberałem się wczoraj po dwóch tygodniach, daje rade :)

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnich kilkanaście dni obejrzałem niestety tylko jeden film, za to bardzo dobry - "Jeszcze tylko ten las". To skromny film, składający się właściwie z czterech sekwencji i niewielu więcej scen. Ale to, w jaki sposób zostały pokazane relacje polsko-żydowskie, bije na głowę uproszczoną publicystykę z "Pokłosia" i niemrawe wynurzenia z "Idy". I zaznaczam, że nie jest to cukierkowy obraz przyjaźni i braterstwa. Pokazuje jednak tragizm Holokaustu i tragizm losu Polaków, płacących życiem za pomoc Żydom. Lecz mimo tego - pomagających, choć zdarzają się też donosiciele i bandyci. Fajny epizod z Janem Jurewiczem i świetnie pokazana ewolucja głównej bohaterki - wyrachowanej starej służącej, kiepskiej matki i osoby bardzo prostej, która jednak dokonuje ostatecznie czegoś heroicznego. I kapitalna, pełna napięcia scena w przedziale pociągu.

 

Początkowo nie pasowało mi, że w kluczowych scenach niemieckiego żołnierza zagrał Bogusław Sochnacki, siwiejący, z brzuszkiem, o łagodnej twarzy. Bo jak myśli się "hitlerowiec", to widzi się kogoś w rodzaju Manuela Neuera albo Bastiana Schweinsteigera. Jednak po zastanowieniu się myślę, że to był bardzo dobry wybór - bo Sochnacki wygląda jak jakiś urzędnik pocztowy z Bremy albo Lipska. W wolnych chwilach lubi pewnie operetki i spacery, w pracy natomiast sumiennie stempluje znaczki albo rozstrzeliwuje polskich cywilów lub pilnuje transportów do Auschwitz. Jeśli przeżyje wojnę i uniknie radzieckiej niewoli lub procesów, to wróci do tej Bremy czy innego Augsburga, może zostanie wybrany do władz miasta. Wyjawi, że Hitlera nigdy nie popierał, choć tu i ówdzie przyzna, że jest dumny, że walczył za ojczyznę. Banalność zła w czystej postaci.

 

W sumie więc bardzo fajny, pełen niuansów film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem dziś gliniarzy z beverely hills. Zawsze mnie to śmieszyło :) Dziś będzie powtórka z rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku dla mnie to też kultowy film - wczoraj chyba nawet leciał na TVN7 - uwielbiam go! Jest tam też chyba wątek zegarkowy - Pani Doktor chyba ma rolka :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam ''Chappy'', film gościa od ''Dystryktu IX''.

Edytowane przez pirx65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mad Max" koniecznie w kinie. Mega widowisko, jeden wielki pościg i akcja w świetnym klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad Max mega emocjonujący i piękny wizualnie. Kaskaderka, efekty, zdjęcia to majstersztyk. Będzie klasyk jak pierwsze dwa Maxy. Kto jeszcze nie był w kinie to nie wie co traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.