Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Seiken polecam książkę Zygmunta Miłoszewskiego - pod tym samym tytułem.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z żoną ostatnio urządziliśmy sobie filmowy wieczór i obejrzeliśmy 3 filmy:

 

Idy Marcowe - bardzo mi się podobał. Dobra rola Goslinga a i Clooney trzymał poziom. No i oczywiście Seymour Hoffman ale on zawsze trzyma poziom ;)

Szpieg - bardzo dobry film. Polecam z czystym sumieniem.

I na koniec zostawiliśmy sobie J. Edgar. No i powiem że troszkę się zawiodłem. Czegoś mi w tym filmie brakowało i w zasadzie do końca nie wiem czego. Dla mnie ten film był trochę chaotyczny. Muszę obejrzeć jeszcze raz B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast byłem mocno zawiedzony filmem Szpieg ;) jakoś nie do końca spełnił moje oczekiwania... Idy marcowe owszem bardzo mi się podobały a Gosling dla mnie w kolejnym filmie dobra role gra B) J. Edgar ok - bez szału :)

 

Ogladalem Spadkobiercy i polecam - fajny taki familijny rtoche film :) jak również

Kaznodzieja z karabinem - oparte na historii prawdziwej :) fajny i przyjemny film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem Spadkobiercy i polecam - fajny taki familijny rtoche film :)

 

Dołączam się do poleceń. Świetny film obyczajowy dla każdego. Styl "Juno" :rolleyes:


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dwa dni temu obejrzałem "Baby są jakieś inne" i...zawiodłem się kompletnie...jakieś pierwsze 30 minut dialogi że boki można zrywać ze śmiechu ale im dalej tym dialogi tak jakby były pisane na siłę... ciężko mi szczerze było wysiedzieć do końca filmu...

oczywiście film trochę ratuje jak zawsze bardzo dobra gra Więckiewicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem dziewczynę z tatuażem - jak dla mnie super, bardzo fajnie się oglądało.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killer Elite

 

 

Jak na prostą sensację bardzo dobry, relaksujący film. Plus naprawdę niezła obsada: De Niro, Statham, Owen...no i nasza rodaczka (z pochodzenia) Yvonne Strahovski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym filmem, który skończyłem oglądać, to Bóg zemsty z Cagem - nic specjalnego, typowo amerykański film sensacyjny jakich wiele. Choć fabuła zapowiadała się całkiem dobrze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem rewelacyjną komedię francuską Nietykalni!!! Polecam :mellow: jak nie lubie z założenia francuskich filmów tak ten rewelacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Lonely Place to Die.

 

Poczatek się zapowiadał naprawde dobrze, nistety im dalej, tym gorzej. Niemniej jednak film smiało można zobaczyć.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem rewelacyjną komedię francuską Nietykalni!!! Polecam ;) jak nie lubie z założenia francuskich filmów tak ten rewelacja B)

 

polecam. Film oparty na autentycznej historii.

 

Ja obejrzałem "Trąd" polski z 71'. Gruby film sensacyjny o handlu żywym towarem, czarno biały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobliwości narodowego wędkarstwa. O tyle mi się dodatkowo film podobał, że nie spodziewałem się tak dobrej komedii. Nic wcześniej nie słyszałem ani o aktorach ani o reżyserze. Dla mnie rewelacja, świetnie się ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rogożkin zrobił jeszcze "Osobliwości narodowego polowania","Osobliwości narodowego polowania w zimie" i "Osobliwości narodowej polityki". "Wędkarstwo" jest drugim filmem z serii, zdaniem wielu - najlepszym.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MW 75.Pozostałych nie widziałem, ale już szukam żeby obejrzeć w najbliższym czasie. Obejrzę także inne filmy tego reżysera. Niestety kino rosyjskie jest mało popularne w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szacowne grono forumowiczów. Wszystkim tym, którzy cenią sobie przede wszystkim wspaniałe wrażenia wizualne,oraz estetyczne,polecam ten o to film: http://www.thefallthemovie.com

Szkoda, że został tak niedoceniony...

Pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perfect Sense - film katastroficzny* i romans w jednym, w doborowej obsadzie, z ciekawymi zdjęciami i dobrą muzyką. Myślę, że warto polecić.

 

*brytyjski, i to widać od pierwszych kadrów, nie ma nic wspólnego z holyłódzką sztampą.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pachnidło historia mordercy.......musze przyznac ze niezly :angry:


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pachnidło historia mordercy.......musze przyznac ze niezly :angry:

Pamiętam, że byłem na tym w kinie - super film.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna z tatuażem. Co prawda oglądałem go na raty przez 3 dni, ale to pierwszy film od jakiegoś czasu, który w ogóle obejrzałem :angry:

Ogólnie polecam, chociaż pewnie prawie wszyscy już go widzieli :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film niezły - ale mimo wszystko polecam najpierw zapoznać się z książką, która swoim klimatem zrobiła na mnie duże wrażenie...

PACHNIDŁO- autor Patrick Süskind

 

 

Polewoj

 

 

 

Pachnidło historia mordercy.......musze przyznac ze niezly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaliczyłem "Wszystkie odloty Cheyenne'a"

FANTASTYCZNE kino!

dla takich filmów jestem gotów znieść smród popcornu w kinie i tasiemce reklam i zwiastunów.

I chyba pójdę do kina jeszcze raz...

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film świetny to fakt :lol:

Też obejrzałem z przyjemnoscią ale na zdecydowanie mniejszym ekranie, tylko 42".

I popcornu nie było ani reklam :lol:


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ogladalem tez:

 

Ilu mialas facetów?

 

Po prostu walcz

 

Urodzony zwycięzca

 

Ostatniego filmu raczej nie polecam...."troche" bajka. A pierwsze dwa.....w zaleznosci od nastroju :lol:

 

Po prostu walcz.....pewnie niektorzy pojada po tym filmie ale ja sie wychowalem na filmach typu: Krwawy sport, Quest, Najlepsi z najlepszych, Kickboxer....i choc jakis fenomenalny nie byl mi sie podobal :lol:

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.