Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie żyje James Gandolfini  :(

n9kt.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us

 

Świetny aktor.....dla większości zostanie w pamięci jako Tony Soprano

Dostarczałeś mi wiele miłych chwil przed ekranem

post-48316-0-01779300-1371768100.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przerwie między kolejnymi odcinkami "House of cards" ,obejrzałem ,świetny koreański film z 2011 r. "My way ".Polecam tym co nie oglądali ,bo warto!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis ide na World War Z.zobaczymy czy warto...

ogladal ktos After Earth??warto???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam dużo czasu to oglądamy :

 

 - Mama i Ja - bardzo przyjemny i lekki film, polecam - dla synów, których życie doświadczyło nadopiekuńczą matką - wierzcie mi ON MIAŁ GORZEJ! :),         

   dobra gra Barbary Streisand - jak ktoś lubi jak ona gra - a a ja lubię - lubię też jak śpiewa :)

 - W ciemności Star Trek - nigdy nie byłem fanem serialu ani filmów - ale te nowe wersje jakoś do mnie przemawiają - polecam - dobre kino SF - może poza

    kilkoma momentami, które są powielane w różnych filmach akcji - np. jeden koleś w ostatniej chwili łapie dwóch innych bohaterów spadających i

    utrzymuje ich - przypierdzielam się prawda?

 

Ktoś już widział nowego Supermena?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni ma być wyemitowany 22 września. Do tego dwa, trzy dni na dodanie napisów i można zacząć oglądać.

"Na raty" nie lubię ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dokończę po raz enty oglądać Rodzinę Soprano to zabieram się do House of Cards bo mi smaka na coś nowego zrobiliście ;).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dokończę po raz enty oglądać Rodzinę Soprano to zabieram się do House of Cards bo mi smaka na coś nowego zrobiliście ;).

I nie będziesz zawiedziony....

 

Ostatni ma być wyemitowany 22 września. Do tego dwa, trzy dni na dodanie napisów i można zacząć oglądać.

"Na raty" nie lubię ;)

Dexter jest świetny..... ;)

Wiedzialeś ze jego dziewczyna z ostatniej serii to Polka?

P.S A jakie serie lubicie najbardziej?-to moje,kolejnośc przypadkowa ;)[tylko zagraniczne]

"Rodzina Soprano"

"Dr House"

"Ja Klaudiusz"

"Dexter"

"Shogun"

"Gotowe na wszystko"

"House of Cards"

"Korzenie"

"Pogoda dla bogaczy"

......itd.

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ktoś z was oglądał "życie w przepychu"? Moja dziewczyna to czasem ogląda, śmiechu co nie miara :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam smaka na "Bogaci bankruci" (Arrested Development) jest kilka sezonów w sieci, ale nie mogę trafić z napisami, a bez 

se nie radzę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Dziewczyna z szafy - nie polecam, strata kasy i czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę ''breaking bad'',od sierpnia rusza ostatni sezon, a właściwie ostatnie pól :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 lat po ziemi s[f -można popatrzyć w wolnej chwili ale d..py nie urywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę ''breaking bad'',od sierpnia rusza ostatni sezon, a właściwie ostatnie pól :rolleyes:

 

 

za***isty serial, też czekam z niecierpliwością. Równie dobry jak Dex, a stawiam go ponad "Grą o Tron". Własnie skończyłem "Broken City" http://www.filmweb.pl/film/W%C5%82adza-2013-572459# - plecam fanom thillerka politycznego/sensacji

 

 

Zapomniałbym, przedwczoraj podeszdł mi pod nóż "All good things" http://www.filmweb.pl/film/Wszystko,+co+dobre-2010-470641 - również ciekawa opcja dla fanów thillerów

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek ze stali - polecam. Nareszcie film o supermanie do obejrzenia. Wczesniejsze tragiczne.

 

Dzisiaj byłem w towarzystwie 14-latki ;)

Łomatko, Amerykanie rządzeni przez Afroamerykanów znowu uratowali świat, a właściwie to kibicowali ratowaniu przez faceta z Kryptona, który kiedyś nosił majtki na wierzchu, a teraz schował.

Może i fajne efekty, ale ile tego można oglądać? Nawet dzieciaki obecne na filmie wyglądały na nieźle znudzone.

O fabule nie wspomnę, bo nie ma o czym.

Dziwie się tylko, ze Costner i Crowe zgodzili się grać w tym dziele.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwie się tylko, ze Costner i Crowe zgodzili się grać w tym dziele.

Dorosły facet i nie wie ze;za pieniądze i ksiądz sie pomodli i kobieta pokocha..... :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się miałem sam wybrać na Człowieka ze stali - ale nie mam kiedy. Bardzo do mnie przemawiają trailery - jak do wszystkich zresztą - może się jakoś wyrwę - sądziłem, że Panom się udało stworzyć coś na kształt Batmana.

 

Wczoraj za to zakończyliśmy z MAŁŻONKĄ :) - 3 sezon Downton Abbey  - przed nami jeszcze odcinek specjalny - ten serial bardzo nas uspokaja, działa kojąco, mimo licznych zawirowań w ich życiu. Klimat tego serialu a zwłaszcza muzyka potrawią otoczyć taką bańką  - oczywiście ona pęka jak się kończy odcinek

Od września sezon 4 - ponoć już bez Older Lady Grantham, której komentarze zasługują na nagrodę Złotych Ust.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek ze stali - w porownaniu do poprzednich filmow to super wyszlo :) trzeba pamietac, ze to kino rozrywkowe (nie jest to ambitna produkcja). Filmy sci-fi sa wlasnie zeby dostarczac wrazen wizualnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek ze stali - w porownaniu do poprzednich filmow to super wyszlo :) trzeba pamietac, ze to kino rozrywkowe (nie jest to ambitna produkcja). Filmy sci-fi sa wlasnie zeby dostarczac wrazen wizualnych.

De gustibus... ;)

A co do sci-fi, to w tym filmie nie ma "sci" nawet za grosz, a "fi" to już każdy sobie oceni.

Natomiast wrażenia wizualne, mimo oczywiscie sprawnej realizacji scen, sa w moim odczuciu po prostu nudne. Ile razy mozna ogladać, jak sie Amerykanom chałupy obalają i samochody wybuchają? Zdecydowanie jednak brakowało mi tu sceny wjeżdzania samochodu w stragan z mandarynkami i w hydrant :lol:  Ubaw byłby kompletny


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek ze stali - w porownaniu do poprzednich filmow to super wyszlo :) trzeba pamietac, ze to kino rozrywkowe (nie jest to ambitna produkcja). Filmy sci-fi sa wlasnie zeby dostarczac wrazen wizualnych.

Kino SF wcale nie znaczy tandeta[wrazenia wizualne],i kino rozrywkowe wcale nie oznacza "badziewia" co reasumując nie usprawiedliwia kaszaniarzy[aktorzy,producent,reżyser,etc]tego wymoczka zwanego filmem ze wzgle\du tylko chyba ze na taśmie nagrany.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno na VoD w UPC natknąłem się na film pt. "Lot". Studium przypadku alkoholizmu. Może nie pokazuje upadku tak dobitnie jak np. "Requiem dla snu" i ta końcówka taka trochę cukierkowata, niemniej jednak naprawdę fajnie się to ogląda i jestem pod wrażeniem Denzela Washingtona (po "American Gangster" i tym filmie uważam, że to jednak dobry aktor, a nie tylko box-office'owy i popcornowy rzemieślnik).

 

Pozdr.

m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film a właściwie jego scenariusz to zwykły plagiat.

„Lot” Roberta Zemeckisa został wyróżniony nominacjami za najlepszą rolę męską dla Denzela Washingtona oraz za najlepszy scenariusz oryginalny Johna Gatinsa, podobno nawet to kandydat do Oscara.

Tak naprawdę to mocna kopia filmu „Pilot” z 1980 r, wyreżyserowanego przez Cliffa Robertsona na podstawie wydanej w 1976 roku książki Roberta P. Davisa pod tym samym tytułem.

Film:            http://www.imdb.com/title/tt0079719/

                    

Książka:       http://lubimyczytac.pl/ksiazka/70833/pilot

                    http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=20403

Co prawda "autor" nie zerżnął go dosłownie ale "inspiracja" widoczna jest dla każdego, kto czytał bądź oglądał oryginał i zwykła przyzwoitość nakazywałaby o tym wspomnieć. 

Tamten film jest niezły ale polecam książkę, warto. Czyta się lepiej niż ogląda oba filmy razem wzięte.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film a właściwie jego scenariusz to zwykły plagiat.

„Lot” Roberta Zemeckisa został wyróżniony nominacjami za najlepszą rolę męską dla Denzela Washingtona oraz za najlepszy scenariusz oryginalny Johna Gatinsa, podobno nawet to kandydat do Oscara.

Tak naprawdę to mocna kopia filmu „Pilot” z 1980 r, wyreżyserowanego przez Cliffa Robertsona na podstawie wydanej w 1976 roku książki Roberta P. Davisa pod tym samym tytułem.

Film:            http://www.imdb.com/title/tt0079719/

                    

Książka:       http://lubimyczytac.pl/ksiazka/70833/pilot

                    http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=20403

Co prawda "autor" nie zerżnął go dosłownie ale "inspiracja" widoczna jest dla każdego, kto czytał bądź oglądał oryginał i zwykła przyzwoitość nakazywałaby o tym wspomnieć. 

Tamten film jest niezły ale polecam książkę, warto. Czyta się lepiej niż ogląda oba filmy razem wzięte.

Mamy "Dextera"w 8 odsłonie :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.