Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni dobry SF jaki widziałem to Dystrykt 9 i Oblivion :) . Europa Raport jest na mojej liście życzeń , jednak wolę oglądać takie filmy w kinie niż pociągnięte z torrentów :unsure: . Teraz czekam z wielką niecierpliwością na Elizjum oraz Riddick III......... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dobry SF jaki widziałem to Dystrykt 9 i Oblivion :) . Europa Raport jest na mojej liście życzeń , jednak wolę oglądać takie filmy w kinie niż pociągnięte z torrentów :unsure: . Teraz czekam z wielką niecierpliwością na Elizjum oraz Riddick III......... :rolleyes:

polecam film moon z 2009r.  swietny film sf, nie ma ufoludków ale za to jaki klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kingcrimson, zwracam honor  ;)  Oczywiście, że oglądałem, Moon to znakomity obraz, czapki z głów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon oraz Oblivion mają sporo wspólnego :)

 

To co mi osobiście bardzo podobało się w Oblivion to muzyka - niesamowicie buduje klimat. Dodatkowo fabuła dzięki której nie odniosłem wrażenia, że film jest krótki i toczy się tylko wokół jednej akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moon oraz Oblivion mają sporo wspólnego :)

 

To co mi osobiście bardzo podobało się w Oblivion to muzyka - niesamowicie buduje klimat. Dodatkowo fabuła dzięki której nie odniosłem wrażenia, że film jest krótki i toczy się tylko wokół jednej akcji.

filmu oblivion jeszcze nie widzialem ale skoro gra tam cruise to raczej kino wysokobudżetowe i mocno rozrywkowe a moon to raczej film tani w produkcji i niszowy i to jego sila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po Waszych postach obejrzałem Moon, który o dziwo umknął mojej uwadze. Bardzo dobry i ciekawy film. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dobry SF jaki widziałem to Dystrykt 9 i Oblivion :) . Europa Raport jest na mojej liście życzeń , jednak wolę oglądać takie filmy w kinie niż pociągnięte z torrentów :unsure: . Teraz czekam z wielką niecierpliwością na Elizjum oraz Riddick III......... :rolleyes:

Dystrykt 9 jest bardzo ciekawą pozycją. Jeżeli chodzi o Oblivion'a to w zasadzie według mnie film "na jeden raz". Jak napisał @ralfbutton muzyka w tym filmie jest rzeczywiście dobra. Ogólnie to wysoko budżetowy film ale widziałem już lepsze filmy z Cruise. Jeżeli nie widzieliście to polecam: http://www.filmweb.pl/Zakladnik. Co do następnej części Riddick'a to jakoś szczególnie na nią nie czekam. Według mnie tylko druga część jest warta uwagi. Pitch Black jest według mnie średni.

 

polecam film moon z 2009r.  swietny film sf, nie ma ufoludków ale za to jaki klimat :)

Dzięki za podrzucenie tego tytułu. Jutro na pewno go obejrzę.

 

Wczoraj zobaczyłem "Olimp w ogniu" > http://www.filmweb.pl/film/Olimp+w+ogniu-2013-658833

 

Film to typowa strzelanina, amerykański bohater sam ratuje świat i Biały dom oraz prezydenta przed koreańskimi oprawcami. Raczej niskich lotów. Dużo ujęć zegarków, głównie G-Shocki :)

To również kolejny film "na jeden raz". Typowy Amerykański film akcji gdzie jedna osoba zabija wszystkich i ratuje świat. Ogląda się to z zainteresowaniem tylko jeden raz. Szkoda tylko, że w filmie pojawiają się momenty, które strasznie rażą i człowiek zastanawia się gdzie tu sens, gdzie tu logika... ; p

 

Gdyby ktoś chciał obejrzeć coś dobrego to z ostatnio oglądanych filmów mogę polecić:

1. http://www.filmweb.pl/Revolver

2. http://www.filmweb.pl/film/Niebezpieczna+metoda-2011-555859

3. http://www.filmweb.pl/Prestiz

 

Jeżeli jednak jesteśmy przy filmach science fiction to czy może ktoś z Was był już na Pacific rim?

Na jakim filmie byliście ostatnio w kinie?

Edytowane przez TaqiON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Oblivion - Niepamięć z Tomem Cruisem - powiem Wam, że już dawno większego gniota nie widziałem!!! Po co się kręcić takie filmy? O co w tym filmie chodziło? Czemu nie mam ostatnio szczęścia do filmów i same kible trafiam - oczywiście moim zdaniem kible :)

Sądziłem, że będzie to fajny filmik sf - a tutaj zero akcji - no coś tam później postrzelali - kreacje aktorskie - masakra - Morgan Freeman powinien, poprosić o wycięcie z listy aktorów tego filmu a sam oddać gażę ( wiem wiem marzenie ściętej głowy ) - masakryczny film noo - a jak skończyłem oglądać to przełączyłem na TVP 2 gdzie Radwańska przegrała wygrany mecz i jeszcze poniedziałek !!!!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ta Incepcja to do mnie w ogóle nie przemówiła. Film dziwny, na siłę i IMO gniot. Dystrykt 9 jeden z lepszych SF jakie widziałem. A ostatnio byłem w IMAX-ie na Pacific Rim - szkoda szasu i kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Oblivion - Niepamięć z Tomem Cruisem - Po co się kręcić takie filmy? O co w tym filmie chodziło? !

Moim zdaniem jeśli ktoś chce się doszukać przekazu to bez problemu go znajdzie, choć ten przekaz jest mocno oklepany...

Kilka dla przykładu:

- maszyna nie wygra z istotą ludzką gdyż człowiek posiada duszę i uczucia

- nie wszystko jest powtarzalne, rutyna to krok do zagłady

- ślepa wiara we własne możliwości i brak jakiejkolwiek pokory to początek końca

- nie trać wiary, albowiem ona trzyma Cię przy życiu

- uwierz w siebie i zaufaj drugiemu

- samokrytyka i walka z własnymi słabościami i przekonaniami to droga do zwycięstwa

Itd itp. - można tak godzinami ale obiadek czeka, jeśli chcesz wieczorem mogę kontynuować... :)

Jak dla mnie tragedii nie było aż takiej strasznej ale spodziewałem się czegoś zdecydowanie lepszego - ten film spokojnie mogliby puszczać w kościele ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ta Incepcja to do mnie w ogóle nie przemówiła. Film dziwny, na siłę i IMO gniot.

toz to wola o pomste do nieba;) to jeden z najlepszych filmow ostatnich lat!

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staruszek -dzięki  :unsure:

Dzięki ,mnie się Oblivion podobało średnio ,ale to głównie przez beznadziejną grę Cruisa ,który aktorsko utknął na Mission ,i połóżył już kolejny film.Ale Twoje tłumaczenie przekazu filmu jest super ,i pasuje nawet do Seksmisji , i  jest typowe dla hoolywodzkiego kina ,gdzie w końcowych 5-10 minut ,trzeba wyjaśnic po co i oczym był film .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ta Incepcja to do mnie w ogóle nie przemówiła. Film dziwny, na siłę i IMO gniot. Dystrykt 9 jeden z lepszych SF jakie widziałem. A ostatnio byłem w IMAX-ie na Pacific Rim - szkoda szasu i kasy.

Film z ciekawym pomysłem (nie wiem, czy 100% koszernym, ale w tej chwili żaden pierwowzór mi do głowy nie przychodzi), bardzo przyzwoitą grą, niezłym zakończeniem. No nie wiem, kto co lubi, jednak "gniot"?...

 

Oblivion też nie aż taka padaka. Wiadomo, po trailerach możnaby się spodziewać więcej, ale szczerze, to już przecież norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejrzałem Oblivion - Niepamięć z Tomem Cruisem - powiem Wam, że już dawno większego gniota nie widziałem!!! Po co się kręcić takie filmy? O co w tym filmie chodziło? Czemu nie mam ostatnio szczęścia do filmów i same kible trafiam - oczywiście moim zdaniem kible :)

Sądziłem, że będzie to fajny filmik sf - a tutaj zero akcji - no coś tam później postrzelali - kreacje aktorskie - masakra - Morgan Freeman powinien, poprosić o wycięcie z listy aktorów tego filmu a sam oddać gażę ( wiem wiem marzenie ściętej głowy ) - masakryczny film noo - a jak skończyłem oglądać to przełączyłem na TVP 2 gdzie Radwańska przegrała wygrany mecz i jeszcze poniedziałek !!!!!!

Delikatna przesada. Zero akcji????? :blink:  Film zebrał bardzo dobre recenzje. A co do "kreacji aktorskich" ja to  nazwałeś , krytycy mieli zupełnie odmienne zdanie. Nie wiem czy Twój post miał kogoś sprowokować? Zamierzonego celu jednak nie osiągnąłeś. A jeśli według Ciebie im mniej strzelanek tym większy "kibel" to dyskusja staje się bezprzedmiotowa.............. Żenada.

Ale o gustach się nie dyskutuje , Także ............. :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może i fajny ale wykonanie do bani. Nic nie poradzę. Oglądałem to 2 razy. Naprawdę miałem dobre intencje. Po pierwszym razie byłem załamany. No to niedawno leciał w tv to mówię obejrze bo może dojrzałem. Chyba jednak nie? Mówię o incepcji:)

Edytowane przez mandaryn44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatna przesada. Zero akcji????? :blink:  Film zebrał bardzo dobre recenzje. A co do "kreacji aktorskich" ja to  nazwałeś , krytycy mieli zupełnie odmienne zdanie. Nie wiem czy Twój post miał kogoś sprowokować? Zamierzonego celu jednak nie osiągnąłeś. A jeśli według Ciebie im mniej strzelanek tym większy "kibel" to dyskusja staje się bezprzedmiotowa.............. Żenada.

Ale o gustach się nie dyskutuje , Także ............. :wacko:

Każdy kto widział film  pt. Jerry Maguire oraz film  Raport Mniejszości - nie zechce bronić tego filmu. Bez polotu, bez dowcipu, bez akcji ( nie mam tu na myśli ilości strzelanek ). Ale o gustach się nie dyskutuje - rachunki muszą płacić nawet bardzo bogaci i znani ludzie - a pewnie rata dla sekty nie jest mała.

 

A z tą "żenadą" to sam troszkę przesadziłeś.

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve, na litość Boską ale ten film w założeniu nie miał tryskać humorem. Akcja dla mnie przednia a pomysł na fabułę bardzo dobry :)

Ale bezdyskusyjnie,  każdy ma prawo do swojej opinii. Także szanuję Twoją i niech każdy pozostanie przy swojej. B)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toz to wola o pomste do nieba;) to jeden z najlepszych filmow ostatnich lat!

Może nie najlepszy ,ale pomysł,wykonanie,gra -bardzo dobre.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion - film, ktory niczym nie zachwyca, ale takze niczym nie odstrasza. Typowe amerykanskie SREDNIE kino. Obraz do spedzenia przyjemnego popoludnia, niestety tylko jednorazowo.

Moon - dobre kino, oj bardzo. Mam wrazenie, ze tendencja do spokojnego i stonowanego SCI-FI powoli wraca. Film ktory pochlania i zacheca do ponownego obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądac RAID , film bez fabuły za to z szybką akcją .Dobry do zabicia czasu w robocie /no bo to wakacje ruchu nie ma czyli nudy/ , ale generalnie taki sobie.

Za to wczoraj obejrzałem wciągający czeski kryminał " W cieniu " ,osadzony w 50 latach w Pradze .

Naprawdę dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.