Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie powtarzam pytanie  CZY KTOŚ JUŻ WIDZIAŁ "ELIZJUM"??????? Znajomi z pracy nie byli zachwyceni. Opowiadali, że ten projekt może "Dystryktowi 9 " buciki pastować..... hmmmmmmm ;)

Prawda to czy fałsz jaki????? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

onkyo05

 

Przyzwoity film SF, moim zdaniem lepszy od większości ostatnich hollyłódzkich produkcji tego gatunku, ale jednak D9 wywołał u mnie większy "efekt wow".

 

Ja wczoraj ogladałem Elizjum.. film fajny i dobrze zrealizowany, ale mi w pamieci najdlużej zostanie świetnie "ucharakteryzowany" nissan gtr, z takim wygladem spokojnie odnalazl by sie w mad maxie. Copley jako napakowany najemnik super, ale Jodie tez daje rade ;)

:)

AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem, podobało mi się. Pomysł na pewno nie jest tak oryginalny jak Dystrykt, ale kreacja idyllicznego Elizjum znakomita, Ziemia wizualnie bliska patentom z Dystryktu- widać tę samą rękę reżysera, jest jakiś głębszy przekaz, dobry Damon, dobry czarny charakter z afrykanerskim akcentem, niepohamowana żądza władzy w prawie każdym, kto wyczuwa okazję... Dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję za odpowiedzi.  :) . Powtarzając za: stopklatka.pl i filmweb.pl , informuję, że gotowy jest już scenariusz "Dystrykt 10", reżyser ten sam. Produkcja w 2014 roku. Najbliższa premiera w moim oczekiwaniu to "Riddick 3" poprzednie dwie części baaardzo mi się podobały, pomimo, klasycznego hollywodzkiego łubu-dubu....... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elizjum??taki se ;) dobre kino sf i nic wiecej.ale koncowka filmu totalnie nie dla mnie.za dużo patosu herosa itp. kina z Hollywood.mozna obejzec ale D9 duzo lepszy.fajne efekty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję za odpowiedzi.  :) . Powtarzając za: stopklatka.pl i filmweb.pl , informuję, że gotowy jest już scenariusz "Dystrykt 10", reżyser ten sam. Produkcja w 2014 roku. Najbliższa premiera w moim oczekiwaniu to "Riddick 3" poprzednie dwie części baaardzo mi się podobały, pomimo, klasycznego hollywodzkiego łubu-dubu....... ;)

Hola, hola.. co jak co, ale Pitch Black do lubudubu bym nie zaliczyl.. a Elysium jest lepsze od Kronik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na Elysium .Początek zachęcający ,potem coraz gorzej aż do dennego /typowego dla amerykańców / ,końca.Podobny w klimacie do Dystrykt klimat ,ale gorszy ,i to znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji ,bodajże kolega Cook zamieścił tu listę najlepszych seriali ,i brakuje mi tam:

Królestwo

Miasteczko Twin peaks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Intouchables" jeżeli ktoś jeszcze nie widział to serdecznie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietykalni - swietny film. Także polecam. Przez ponad połowe filmu płakałem... ze śmiechu ;-)

 

Tapnięte z SGS3


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po pierwszym sezonie serialu produkcji BBC pt. Luther.

 

Polecam, kolejna brytyjska produkcja, która mnie nie zawiodła.

Można się przyczepić jedynie do tego, że serial jest produkowany w formie godzinnych epizodów 6x1h. Nie każdemu spodoba to rozwiązanie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W pogoni za szczęściem", historia oparta na faktach, niesamowity film, warty obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MYSTIC RIVER Clinta Eastwooda.

 

Tapnięte z SGS3


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Olimp w ogniu" dla tych co lubią filmy typu Rambo to polecam.lekkie kino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem nie dawno Iluzję, film generalnie fajny, przyjemnie się go ogląda... jednak czasem widać dziury w fabule, sztuczki które nie do końca są realne... ale ogólnie polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na pokazie przedpremierowym filmu Dary Anioła: Miasto kości. OMIJAĆ ...szerokim łukiem. Film dla 13letnich dziewczynek, które tęsknią za Zmierzchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem to Elizjum, film jest dobry ale tylko tyle.

Dyskrykt 9 był wybitny i spodziewałem się więcej po nowym filmie Blomkampa.

Teraz czekam na Grawitację...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dyskrykt 9 był wybitny i spodziewałem się więcej po nowym filmie Blomkampa.

No to chyba oglądaliśmy różne filmy. Naprawdę lubię sci-fi, nie jestem może jakimś wielkim znawcą, ale kompletnie nie rozumiem zachwytu nad tym filmem. Obejrzałem dwa razy (drugi raz specjalnie, żeby zrozumieć skąd te ochy i achy) i nie mam zamiaru do niego wracać. Przeciętniak i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystrykt 9 przeciętniak??????? :huh:  Litości to przecież film wybitny. Absolutna czołówka SF w całej jej historii. Genialny obraz!!!!!!

Teraz dla relaksu w piątek obejrzę Riddick 3 i z niecierpliwością czekam na Grawitację!!!! :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem nowy zwiastun Grawitacji - przez 1:44 nie mogłem gęby zamknąć - takie emocje. Jednak obawiam się, że film może być kiepski - przecież nie będzie trzymał w takim napięciu przez cały czas - no ale zobaczymy!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve, entuzjastyczne recenzje krytyków opisują, że gęby nie można zamknąć z emocji podobno przez cały film. Zwiastuny faktycznie , niesamowite. Ale jak napisałeś czas pokaże.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue Jasmine- oskarowa rola Cate Blanchett, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.