Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

A widziales "Co gryzie Gilberta Grape'a"?

 

Nie widziałem, ale patrząc na recenzje i opinie może być ciekawy. Obejrzę w wolnej chwili, dzięki :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Skusiłem się i zobaczyłem komedię "Millerowie". Średnio śmieszny film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, ale patrząc na recenzje i opinie może być ciekawy. Obejrzę w wolnej chwili, dzięki :)

 

 

Koniecznie.

Zgadzam się-Leonardo dobrze się zapowiadał.....i dziś jest świetnym aktorem.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ten kaliber, ale i tak warto.

 

Ja wczoraj "Koliber". Dobre kino. Statham wiadomo, ale tez rewelacyjna kreacja i gra aktorska Agaty Buzek. Śmiało polecam

 

 

 

Jeszcze jakiś czas temu obejrzałem "Atak na Wall Street" (czy jakoś tak) kino klasy B,ale dziwnie siedzi mi w głowie

 

 

No kaliber faktycznie nie ten, końcówla przedramatyzowana. "Atak na Wall Strett" mimo kategorii B, dobrze zrobiony i można bez cierpienia obejrzeć.

 

JED - jak dla mnie szału nie było, film mocno promowany ale do wielkiego kina bym tego nie zaliczył.

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się i zobaczyłem komedię "Millerowie". Średnio śmieszny film.

A ja bawiłem się na Millerach świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kosma,

Bo to nie jest wielkie kino i do takiego nie aspiruje.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale promocja w kraju, jak przy "Panu Tadeuszu" :P

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy chce zarobic ;).


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie widziałem jeszcze, ale mam w zasobach. W takim razie, wybrałes mi repertuar na wachtę :)

 

Mam nadzieję na tak dobre kino (moim zdaniem) jak "Truans", "Un prophete" czy "Les Lyonnais".

 

 

 "Un prophete"  Prorok.....swietny film bardzo wszystkim polecam.

Edytowane przez dasiek7

" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak "Zolnierze mafii" i "Gang story" duzo lepsze moim zdaniem. Te filmy wraz z "Prorokiem" to czolowka swiatowa kina gangsterskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak "Zolnierze mafii" i "Gang story" duzo lepsze moim zdaniem. Te filmy wraz z "Prorokiem" to czolowka swiatowa kina gangsterskiego

Amen.

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Un prophete" Prorok.....swietny film bardzo wszystkim polecam.

To zobacz koniecznie "Truands" - Żołnierze mafii i "Les Lyonnais" - Gang Story !!

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wokol futbolu - Okolofutbola. Moim zdaniem lepszy niz Football Factory i Hooligans.

Moim zdaniem słaby film, FF bardziej mi sie podobało a też nie powala....

 

Wczoraj obejrzałem angielskie "Zebra Crossing" żadna nowość ale film polecam


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Układ zamknięty" - Bardzo mi się podobał. Ciekawe ile łamie się w naszym kraju życiorysów w ten sposób ! ! !

 

"Man of steel" - sam nie wiem, na pewno widowiskowy ale trochę blak tego klimatu. Podobały mi się sceny "solówek", jest takie anime "Dragon Ball", które namiętnie         oglądałem 15 lat temu. Te walki to idealne przełożenie walk z bajki, na wersję filmową. Doskonale zrobione, dla mnie, za te sceny duży plus :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę obejrzeć Rush i Dallas Buyers Club, ale zanim to do kin w moim pobliżu trafi to jeszcze poczekam... Aczkolwiek, jeśli ktoś widział to chętnie posłucham opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labirynt potwierdzam tydzień temu oglądałem i to chyba najlepszy film co najmniej z tego roku a i obsada też niczego sobie.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zobacz koniecznie "Truands" - Żołnierze mafii i "Les Lyonnais" - Gang Story !!

 

 

 

 

Postaram sie obajrzec :) Aktualnie ciagne serie Bonda......od Dr No......po Skyfall :)  Swietna przygoda polecam kazdemu fanowi serii :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem serii bonda ale skyfall to wg mnie dno i wodorosty... podobnie z reszta jak man of steel. Btw juz mnie denerwuje te odgrzewanie starego kotleta w postaci nowych wersji spajdermenów, supermenów i tych innych, jak juz nie moznaby wymyslic nic nowego (co prawda nowy batman był b.dobry szczegolnie druga czesc z jokerem) a nie jada na starych pomysłach.

 

Dla wszystkich którzy jeszcze nie wiedzieli polecam Incepcje - po prostu wymiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incepcja nieźle ryje beret ;) oczywiscie podobał mi sie film. Dodatkowo z DiCaprio dobry jest też Shutter Island coś a la Fight Club.

 

Tapnięte z SGS3

 

 


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaglądają tu jeszcze inne dziewczyny niż ja to polecam Dary Anioła Miasto Kości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaglądają tu jeszcze inne dziewczyny niż ja to polecam Dary Anioła Miasto Kości ;)

 

Ogladalem a teraz czytam ksiazke - przerazilas mnie ze to tylko dla dziewczyn :wacko:


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.