Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Wczoraj "Układ zamknięty" - niezły, ale nie najlepszy, a na dziś mam "Labirynt". Mam nadzieje, że będzie lepszy od wczorajszego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem a teraz czytam ksiazke - przerazilas mnie ze to tylko dla dziewczyn :wacko:

 

A to przepraszam i zwracam honor - Nie tylko dla dziewczyn, dla wszystkich lubiących fantastykę lekką, zwroty akcji i Johnatana Rhysa Meyersa. Lepiej ? (za książki się zabiorę, ale od 2 tomu, skoro 1 obejrzałam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejdzałem pierwszy od dawna film i jak dla mnie był świetny. Pierwszy polski film od bardzo dawna, który mnie tak wciągnął. Mowa o filmie "Sęp". Zdecydowanie polecam.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej tablicy swojej ostro rozmyślał :P :P :P

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niecałą godzinę na HBO 2 będzie lecieć "Raj utracony III".

Dokument o wątpliwościach wokół skazania trzech nastolatków za zamordowanie trójki ośmiolatków.

Błędy w prowadzeniu śledztwa, szukanie kozłów ofiarnych, zawziętość sędziego, chęć szybkiego zakończenia sprawy.

Warto obejrzeć.

Tym bardziej, że po raz pierwszy widzę, żeby puszczali to przed północą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

warto obejrzeć rosyjską superprodukcję - film katastroficzny Metro, niezłe efekty. Aż strach pomyśleć, gdyby u nas się to zdarzyło.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Adwokat".

 

Dzięki Bogu byłem w kinie, bo na kompie to chyba bym nie docenił.

Film gadany. Rozmowy pomiędzy dwoma osobami robią ten film. Dialogi, które wbijały mnie w fotel i przechodziły mnie ciary. Każda z tych rozmów to osobny spektakl, gra aktorska na najlepszym możliwym poziomie.

Film nie przesadnie brutalny, ale cały czas czuć wiszącą siekierę. Klimat filmu niesamowity.

Pomimo gangów albańskich, rosyjskich mafii włoskiej, zorganizowanej przestępczości w Anglii czy Francji to my tutaj w Europie nie do końca zdajemy sobie sprawę czym są kartele narkotykowe i jaki ogrom zniszczenia i cierpienia za sobą niosą.

Nie chcę być źle zrozumiany, ale ten film zostanie doceniony przez osoby, które z kinem, filmem mają do czynienia nie tylko od wielkiego dzwonu

W filmie jest też dużo przepychu i luksusu, ale podane z wyjątkowym smakiem

 

http://www.youtube.com/watch?v=n4rTztvVx8E

 

http://www.youtube.com/watch?v=uoILs_WGMa8

 

BTW. To bedzie dobra bania, a byłem przekonany że to Tarantino nagra remake-a

http://www.youtube.com/watch?v=Vd20pywMXuY

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Incepcja nieźle ryje beret  ;) oczywiscie podobał mi sie film. Dodatkowo z DiCaprio dobry jest też Shutter Island coś a la Fight Club.

Diego to pojechałeś!!!!! Oba filmy to genialne , wielkie kino!!!! Shutter Island miazga!!!! Caprio rewelacyjny!!!! :rolleyes: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiCaprio to jest mega takze w Aviatorze, Catch Me If You Can, Blood Diamond, Infiltracja,

i poczatkujac w filmie - Co gryzie Gilberta Grape'a - moim zdaniem jeden z najlepszych aktorow, jak nie najlepszy ostatnich czasow a jeszcze oscara nie dostal ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiCaprio to jest mega takze w Aviatorze, Catch Me If You Can, Blood Diamond, Infiltracja,

i poczatkujac w filmie - Co gryzie Gilberta Grape'a - moim zdaniem jeden z najlepszych aktorow, jak nie najlepszy ostatnich czasow a jeszcze oscara nie dostal ;/

"Chłopięcy świat" obok De Niro i Barkin,"Człowiek w żelaznej masce" u boku całej plejady gwiazd,"Gangi Nowego Yorku","W sieci kłamstw","J.Edgar"-same hity,świetny aktor


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem film 2 guns. Denzel gra jak zwykle (jakoś nie specjalnie) ale Wahlberg po kilku "drewnianych" filmach zagrał z polotem. Na pewno nie jest to film ambitny, ale ja czułem oldskulowy klimat filmów akcji z lat 90. Ja czasu nie stracilem


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lock, stock and 2 smoking barrels" - ma juz 15 lat i sie swietnie ubawilem. Koniecznie do obejrzenia w oryginale.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma, na dziś wieczór mam w planach Perfekcjoniste - dam znać, czy warto.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na TVN - nie lecą 'Listy do M"  :D 


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
carlito1, dnia 29 List 2013 - 21:33, napisał:

 na dziś wieczór mam w planach Perfekcjoniste

 

Witam,

właśnie zmęczyłem to dzieło :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dałem rady, nuuuuda.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie zmęczyłem to dzieło :).

Pzdr.

Ja nie dałem rady, nuuuuda.

To nie podchodzę nawet :)

 

Wysłane z mojego GT-I9100

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Philipsa czekałem dość długo i się nie zawiodłem. Przyjemne kino, fajnie się oglądało.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek ogladalem The Great Gatsby. Szczerze mowiac to bym tego raczej nigdy nie obejrzal, ale zona mnie namowila :)

Film jak dla mnie kiepski i nie ratuje go nawet DiCaprio, ktorego bardzo lubie. Z drugiej strony ksiazka tez mi sie specjalnie nie podobala, ale to moze dlatego, ze byla to lektura obowiazkowa na studiach ;)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Iceman - O Polaku, który został zabójcą ;)

Wart polecenia, choć bez szału.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.