Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj z kumplami oglądałem Szybcy i wściekli 5 i 6 a dzisiaj rano takie info... :(


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Ja tez wczoraj ogladałem film z PW Hours, całkiem fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wart polecenia, choć bez szału.

Zgadza się, warto zobaczyć jeszcze parę filmów dokumentalnych z w/w zabójcą z YT... Robią wrażenie jaki to hmmm "spokojny świr"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczna informacja, właśnie się dowiedziałem. Aktorem był marnym, nigdy zanim nie przepadałem, ale jak się dowiedziałem, to aż mi ciarki przeszły. Szkoda chłopa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Iceman - O Polaku, który został zabójcą ;)

Mi akurat ten film bardzo się podobał. Raz, że udało się bardzo ciekawie pokazać osobowość Kuklińskiego, dwa, całkiem udany powrót Winona'y Rider, trzy, świetnie odwzorowane lata 1960-80. Spokojnie The Icemana mogę polecić.

 

Widziałem Stalingrad F. Bondarczuka, zdecydowanie nie polecam, straciłem czas i pieniądze. Po całkiem udanych 9 kompanii i Przenicowanym świecie, Stalingrad to remake sowieckiego moralizatorskiego kina wojennego, odrealnionego i ... bzdurnego, z drugiej strony nachalnego i namolnego. Najgorszy film Bondarczuka i najgorszy film wojenny produkcji rosyjskiej jaki widziałem. Zdecydowanie gorszy nawet od słabiutkich Spalonych słońcem 2...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, warto zobaczyć jeszcze parę filmów dokumentalnych z w/w zabójcą z YT... Robią wrażenie jaki to hmmm "spokojny świr"

Już pisałem o tych filmach-zarówno dokumencie jak i fabule :) -wstrząsające do czego zdolny jest człowiek....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero obejrzałem "Elizjum", zawieruszył mi się ten tytuł jakimś cudem. Bardzo mi się podobało, fanem kina sajens fikszyn bym się nie nazwał, ale tu wszystko dobrze zgrane i bez jakiegoś strasznego dokładu. Co ciekawsze moja panna też powiedziała "dobry film" :o :o :o Szok.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w serialach coś ostatnio cieniutko ,polecam Wikingów .Tegoroczna produkcja ,na razie 9 odcinków ,nawet fajnie się to ogląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byłem w kinie na "Wyścigu", opartego na faktach tj. wydarzeniach związanych z karierą Niki Laudy.

Nie znałem dokładnie Jego historii, tym bardziej chętnie się na film wybrałem. Z czystym sumieniem polecam! Spodziewałem się masy efektów, których de facto nie było, ale w niczym nie umniejsza to tej produkcji, bo historia tego zawodnika (oraz jego rywala Hunta) jest naprawdę ciekawa i niesamowita. Moim zdaniem świetny film, niekoniecznie dla maniaków sportów motorowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pirx65, dnia 03 Gru 2013 - 15:40, napisał:

Ponieważ w serialach coś ostatnio cieniutko

 

 

Witam,

myślę, że nie zaliczasz do tego Homeland :), z odcinka na odcinek coraz ciekawszy, niestety III seria zbliża się do końca.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweeney Todd. Tyle krwi to ja we wszystkich filmach jakie widziałam razem wziętych nie widziałam. Ale ogólnie Burton jak zwykle świetnie to wymyślił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweeney Todd. Tyle krwi to ja we wszystkich filmach jakie widziałam razem wziętych nie widziałam. Ale ogólnie Burton jak zwykle świetnie to wymyślił.

Zobacz Spartacusa"-tam to dopiero krew się leje ...i nie tylko ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, to i momenty som ??? ;)  


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz pierwszy odcinek-"Spartakus-Krew i piach" to hmm,jest co oglądąć ;) -generalnie tyle sexu i krwi na ekranie że by się Tarantino z Ronem  nie powstydzili :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam serial "Sons of Anarchy" i "Chłopaki z baraków"

Edytowane przez motorhead17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem ostatnio Labirynt - nie wiem czy pisać swoją opinię, ponieważ diametralnie różni się ona od Waszych - powiem tak, nie porwał mnie i był za długi. Wiele takich filmów już było i to lepszych - no tyle - delikatnie.

 

A ogląda ktoś polski serial - Krew z krwi ? Widziałem już cały - ogólnie 2 aktorów prowadzi ten serial - Kulesza i Bonaszewski - chociaż kreacje Bobrowskiego i Domogarowa też niezłe.

 

AAAAAAAAAAAAAAA jeszcze Simlat - bardzo dobry - ale on do mnie najbardziej trafił w Wymyku - kto nie widział - polecam - końcówka wbija w fotel.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Solve, dnia 09 Gru 2013 - 10:22, napisał:

 Labirynt (...) nie porwał mnie i był za długi. Wiele takich filmów już było i to lepszych - no tyle - delikatnie.

 

 

+1 :),

za to polecam Kapitana Phillips'a.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapitan Philips daje rade. rowniez go moge polecic. trzyma w napieciu i Hanks bardzo dobrze przygotowany do roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labirynt faktycznie nie zasługuje na ocenę 10 ale moim zdaniem film wart obejrzenia ponieważ fabuła nienajgorsza a gra aktorska na najwyższym poziomie. Gra Jake mimo, że mało mówi w tym filmie jest rewelacyjna, te tiki i jego zachowania wszystkie. Jest na co popatrzeć. Pomimo, że długi mnie zleciał bardzo szybko.

 

Jeśli ktoś lubi romantyczne filmy ale z nutą dramatu, coś z prozy życia, film, gdzie można odnaleźć jakieś własne marzenia ale i odbicie niektórych własnych problemów to polecam zdecydowanie trylogie: przed wschodem słońca, przed zachodem słońca orazprzed północą. Dodam, że warto oglądać po kolei, wówczas zaskoczenie będzie większe :). Co mnie bardzo zaskoczyło: 1 część ok, druga dobra, trzecia znakomita. Uprzedzam, że film składa się głównie z dialogów, niewiele w nim akcji.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labirynt dla mnie znakomity. Trzy godziny kina na wysokim poziomie, inteligentnie opowiedziany, zwroty akcji, bardzo dobra gra aktorska. Trochę mroczno, trochę straszno, zawiła fabuła.  :) Czego więcej chcieć.  :rolleyes: Polecam ten film. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Posek

...obejrzałem po raz raz któryś z kolei "Symetria"

Polecam. Dobra, polska produkcja.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...obejrzałem po raz raz któryś z kolei "Symetria"

Polecam. Dobra, polska produkcja.  :)

 

Potwierdzam

Świetna rola Hyry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...obejrzałem po raz raz któryś z kolei "Symetria"

Polecam. Dobra, polska produkcja.  :)

 

Byłem na tym w kinie i pamiętam, że jak wyszedłem, to czułem, że zaraz podjedzie po mnie radiowóz :D Dobry film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.