Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem 15 minut Toma Hanksa i Collina Farrella w Disneyowskim wydaniu totalna nuda i strata czasu, do tego jeszcze kilka innych niewypałów - nic nie ma !


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Lone Survivor - słabizna, książka była o niebo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Lone Survivor, świetny! Oczywiście film trochę przerysowany, ale naprawde bardzo fajnie się go oglądało. Polecam.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilk z Wall Street - mi się bardzo podobał, zaskoczyła mnie spora ilość żartu.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Rush i Spring Breakers. Pierwszy fajny, drugi dziwny i nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labirynt oraz Kamerdyner,obydwa filmy są godne polecenia-warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rush i Spring Breakers. Pierwszy fajny, drugi dziwny i nudny.

I ten biały murzyn zrobiony z hajsu :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Butler", każdemu polecam gorąco

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I ten biały murzyn zrobiony z hajsu :D

:D a to nie był biały latino-gangster?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"All is lost" .

film jednego aktora (nie pojawia sie nikt inny), pada może 20 słów. Dla mnie genialny, ale trzeba do niego podejść z odpowiednim nastawieniem. Robert Redford

http://www.youtube.com/watch?v=Lk_R04LfUQU

 

"Moebius", moim zdaniem dzieło. Film zupełnie niemy, nie pada ani jedno słowo, a przekazem emocji mógłby obdzielić nie jeden.

http://www.youtube.com/watch?v=ydfnE8ae6SA

 

Na ten film czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że się nie zawiodę, premiera za tydzień

http://www.youtube.com/watch?v=bT6k_1ej92A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All is lost - obejrzałem w sumie 25 minut, resztę przeleciałem na szybko aby zobaczyć jak się skończy.

Na ręku miał chyba jakieś Seiko ?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zacznijcie rewolucję beze mnie" - anarchiczna, absurdalna komedia z Sutherlandem (ależ to był ciekawy aktor w latach 70.!), Gene'm Wilderem, fajną szwedzką blondie Ewą Aulin i z Orsonem Wellesem jako narratorem. Polecam miłośnikom humoru spod znaku Zucker/Abrahams/Zucker, ale też i Monty Pythona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu obejrzałem niezrównaną trylogię filmu "Pusher" w Polsce znanu jako "Dealer" reż. Nicolas Winding Refn. Pierwszy film powstał w 1996 r., drugi w 2004, trzeci w 2005.Podobnież reżyser przymierza się do nakręcenia czwartej części, czemu kibicuję. Duńskie kino, nie mylić z angielskim Pusherem. W mojej ocenie film jest świetny. Srogie, miażdżące kino. W mojej ocenie najlepsza jest część I i III. Chociaż II też nic nie brakuje, ale reżyser postawił sobie wysoko poprzeczkę. Film nie opowiada o wielkich gangsterach, powiązaniach świata przestępczego z polityką, ale przedstawia mocne kino przestępców średniego szczebla. Ich realia, poczucie beznadziei. Pierwsza liga. Film nieźle daje po szarych komórkach. Każda postać jest niesamowicie realistyczno-wiarygodna. Film kojarzy mi się z Polsko-Ruskimi realiami.

Dla nieznających I części niewiele mówiący kadr z filmu:

xiky.jpg

 

i poniżej link na filmweb do pierwszej części:

http://www.filmweb.pl/film/Dealer-1996-33076

 

Bardzo fajny film, wciągający i faktycznie daje do myślenia na temat pewnych spraw. Dwie pierwsze części obejrzałem, zaraz zabieram się za trzecią ;)

Z "Tonnym" polecam dramat "Jagten" (The Hunt)

Edytowane przez selphy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

breaking bad :) super serial

Wszystkie serie trzymają ten sam, wysoki poziom. Nie znam człowieka, który by się nie wciągnął w ten serial - za***isty.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

breaking bad :) super serial

 

Prawda! Ciężko się od tego oderwać ! Zaczynam aktualnie sezon numer 5 :) Naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Edmund Exley napisał:


"Zacznijcie rewolucję beze mnie" - anarchiczna, absurdalna komedia z Sutherlandem (ależ to był ciekawy aktor w latach 70.!), Gene'm Wilderem, fajną szwedzką blondie Ewą Aulin i z Orsonem Wellesem jako narratorem. Polecam miłośnikom humoru spod znaku Zucker/Abrahams/Zucker, ale też i Monty Pythona.


 


Potwierdzam. Kupa śmiechu, aż do bólu brzucha. często leci na TCM :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Insisious czesc 2 - jak dla mnie najlepszy horror ever - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny film, wciągający i faktycznie daje do myślenia na temat pewnych spraw. Dwie pierwsze części obejrzałem, zaraz zabieram się za trzecią ;)

Z "Tonnym" polecam dramat "Jagten" (The Hunt)

Trzecia część podobnie jak dwie poprzednie nie zaliczają się do nadętego i patetycznego kina. Zdecydowanie polecam obejrzeć każdemu ceniącemu znakomite kino gangsterskie. W trzeciej części znajdziemy jeszcze polskie akcenty :)

 

Co do przytoczonego przez Ciebie dramatu "Jagten" "The Hunt" "Polowanie" z 2012 r., to napiszę tyle, że bardzo emocjonalnie zaangażowałem się w ten film. Długo zostaje w pamięci. I fotka z filmu:

 

0kdm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przytoczonego przez Ciebie dramatu "Jagten" "The Hunt" "Polowanie" z 2012 r., to napiszę tyle, że bardzo emocjonalnie zaangażowałem się w ten film. Długo zostaje w pamięci. I fotka z filmu:

 

Swietny film!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.