Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Breaking Bad. Ja sie wylamie. Obejrzalem trzy sezony i mnie nudzil. Nie kontynuuje. Nie zachwycil mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dwa polskie filmy :

 

Pokłosie - bardzo bardzo bardzo dobry film, polecam, tematyka dociśnięta na maksa - daje do myślenia

 

Obława - dobry, dobrze się oglądało, Dorociński jak zawsze w formie.

 

A i zacząłem z Żoną 4 sezon Downton Abbey - jak dla nas bardzo dobry serial


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj obejrzałem Pokłosie i powiem, że nieźle się oglądało a tematyka jest bardzo ciekawa... No i nieznany sprawca czynu z ostatnich scen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Hobbit 2 polecam. Moim zdaniem lepszy niż 1 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ja , za karę, po Hobbicie, będę musiał pójść na komedię romantyczną ;)<br />Trzeba uważać kogo zabiera się do kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście Sherlock nie porwał ;) jest ok, ale jakoś tak bardzo nie wciągnął i jest dla mnie za długi jak na serial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z filmów to ostatnio nadrobiłem dwa wakacyjne blockbustery, czyli "Wolverine"  - średni, pierwsza część chyba nawet lepsza (chociaż już ją średnio pamiętam), oraz "Pacifc Rim" film był dość mocno chwalony, więc się skusiłem, lubie filmy DelToro, ale tym razem niestety słabo mu to wyszło (moim zdaniem przynajmniej) dużooooo migania i bardzo kolorowo, film zdecydowanie dla młodszej widowni.... Jeśli chodzi o seriale to ostatnio bardzo mnie wciąga "House of Cards" - ogląda ktoś? Kongresmen Frank daje radę:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja obejrzalem wczoraj 1 epizol serialu Sherlock. Daje rade bardzo. polecam!

Bilbo gra dr Watsona :) a Khan ze Star Treca - Sherlocka :)

 

tu odnosnik: http://www.filmweb.pl/serial/Sherlock-2010-528992

Kumpel z pracy również bardzo zachwala mi Sherlocka, a ja nie mogę jakoś się za niego zabrać, a teraz chyba już jest nawet nowy sezon, może jak skończę "House of Cards" (bardzo przyjemnie się ogląda), to kolejny będzie Sherlock, zaczął się też już podobno bardzo fajny "Detektyw" z HBO, który również bardzo kusi, będę musiał wybrać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy Kevin nie był w dobrej formie?:) dobry jest, świetne są te jego zwroty do kamery, w ogóle fajnie dobrana obsada serialu (Russo, dziennikarka), no i ta Claire...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Biegnij chłopcze, biegnij" - udana produkcja, trochę bajkowa, ale pokazuje okropności wojny. Można przyczepić się do gry aktorów, ale ogólne wrażenia pozytywne. Babcie, które zabrałem do kina z okazji ich wtorkowego święta, też były zadowolone :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio trochę tego było, więc po kolei:

 

"Gang Story"

 

 

Kapitalny. Mam takie wrażenie, że Francuzi potrafią robić realistyczne filmy sensacyjne daleko lepiej, niż Hollywood.

 

 

"Trance"

 

http://www.youtube.com/watch?v=YjHWzrzdM3U

 

Więcej niż bardzo dobry film. Danny Boyle w  świetnej formie, wyrasta na jednego z moich ulubionych reżyserów.

 

 

"Captain Philips"

 

http://www.youtube.com/watch?v=_3ASoBrFGlc

 

Świetne kino z moim zdaniem rewelacyjna rola Hanksa - brak nominacji do Oscara dużym nieporozumieniem. Znakomita rola Abdiego, i zasłużona nominacja.

 

 

"Rush"

 

 

Dla mnie to faworyt numer 1 do OSCARA - gdyby tylko był nominowany. A tu nominacji brak i za film, i za genialną role Bruhla jako Niki Lauda i za bezbłędny montaż i zdjęcia. Nie wiem, czy taki film dało by się nakręcić lepiej.

 

 

"Wilk z Wall Street"

 

 

Bardzo dobry film, choć takiego kina się po Scorsese nie spodziewałem. A Di Caprio jest świetnym aktorem, nie mam cienia wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też "Wilka z Wall Street" wreszcie obejrzałem. Narracyjnie powrót do świetności (ten montaż!), temat wzlotu i upadku powraca (pewne proporcje niemal takie jak w "Chłopcach..."), ale w nowej odsłonie i tu duży plus dla Scorsese. Humor czasem ryzykowny, może nawet za bardzo wdzięczący się do widza, ale... taki urok portretowanego środowiska. Szkoda tylko, że nie było montażowych "dreszczy" muzycznych (jak Stonesi w "Ulicach...", Cream w "Chłopcach...", Beck i Animals w "Kasynie" czy nawet The Clash w "Mrocznej stronie miasta" i Dropkick Murphys w "Infiltracji") - w żadnym filmie Scorsese nie wykorzystywał tak mało ciekawej muzyki. Chyba Umberto Tozzi ma tu najlepszą piosenkę ;)  ale film dobry, rzeczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edmundzie jesteś fanem Tajemnic Los Angeles ?:)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na "Pod Mocnym Aniołem" i mam mieszane uczucia. 
Niby pokazujący problem alko w Polsce (i pokazujący dobrze) ale nie uważam, że to super film tak jak o nim piszą. 
Trochę mi się dłużyło i patrzyłem na zegarek (a to zły znak podczas filmów) i praktycznie wszystkie najlepsze sceny z filmu widzimy w trailerze (kolejny zły znak). 
Ogólnie film poprawny ale bez szału. 

Do tego słaba ścieżka dźwiękowa (a właściwie jej brak) i efekty dźwiękowe. Ale do tego już się przyzwyczaiłem w Polskich produkcjach.

Edytowane przez pisar

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na "Pod Mocnym Aniołem" i mam mieszane uczucia. 

Niby pokazujący problem alko w Polsce (i pokazujący dobrze) ale nie uważam, że to super film tak jak o nim piszą. 

Trochę mi się dłużyło i patrzyłem na zegarek (a to zły znak podczas filmów) i praktycznie wszystkie najlepsze sceny z filmu widzimy w trailerze (kolejny zły znak). 

Ogólnie film poprawny ale bez szału. 

 

Do tego słaba ścieżka dźwiękowa (a właściwie jej brak) i efekty dźwiękowe. Ale do tego już się przyzwyczaiłem w Polskich produkcjach.

 

Jeśli sposób opisu odzwierciedla odczucia ... daruje sobie oglądanie w kinie, poczekam na wydania "gazetowe". :rolleyes:


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moźżna powiedzieć, że przypadkowo to się zrobiło ale przy okazji odzwierciedla.

 

Wyedytowałem ale tła zmienić nie da się.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłem na "Pod mocnym aniołem" wczoraj i bardzo słabo. Po co w ogóle filmować taką książkę, ale myślałem, że Smarzowski wie co robi, ale film totalnie na siłę. 

Pijacki humor, który jest w większości filmów tego reżysera jest super, ale ileż można to samo?

W "Domu złym", "Weselu" czy "Drogówce" alkohol gra rolę na równi z aktorami i to jest swietne. Teraz zrobił film o alkoholu i się zesrało. 

Nie wiem dla kogo ten film. Dla trzeźwiejących alkoholików jako element terapii? Jako wstrząs dla aktywnych nie spełni funkcji. Jest masę lepszych filmów o alkoholikach choćby mistrzowski "Wszyscy jesteśmy chrystusami" czy taki czarno biały z Holoubkiem nie pamiętam tytułu.

Kolejny raz Smarzowski odgrzewa kotleta pt. retrospekcja i jeszcze raz pytam ileż można?!

Ten film to też hektolitry kału, rzygowin i moczu..

 

Jedyne co w moich oczach ratuje ten film i przyjemnie mi się oglądało to to, że akcja rozrywa się głównie na mojej starej dzielnicy (gdzie się wychowałem i mieszkałem do 25 roku życia), a knajpa pod mocnym aniołem to tak na prawdę Cafe Szafe na rogu Małej i Felicjanek gdzie wypiło się trochę... ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
czarno biały z Holoubkiem nie pamiętam tytułu.

 

"Pętla"

 

Edmundzie jesteś fanem Tajemnic Los Angeles ? :)

 

:)  oczywiście, bardzo lubię ten film, moim zdaniem to najlepszy "neo-noir" w historii. A postać grana przez Pearce'a jest świetnie skonstruowana i niejednoznaczna, stąd też ten nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Last Vegas - super film. Dawno sie tak nie ubawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem pierwszy sezon "House of Cards" myślałem, że końcówka sezonu będzie bardziej interesująca i wydarzy się coś więcej..., mimo wszystko i tak  już czekam na drugi sezon! (to już chyba w lutym), fajnie się ogląda i bardzo wciąga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem sobie, że nigdy więcej tzw współczesnych polskich komedii, ale tak się złożyło, że obejrzałem "Wkręconych". No i tak się zastanawiam, dlaczego nie da się u nas zrobić dobrej komedii? Czy już na zawsze jesteśmy skazani na śmianie się z filmów sprzed lat? Teraz się nie da? Niby jakiś tam pomysł, niby niezła obsada, niby zabawnie, ale tak właśnie niby... Obejrzeć można, tragedii nie ma, ale też i nie powala. Takie po prostu patrzydełko do obejrzenia, uśmiechnięcia się ze wa razy i zapomnienia


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawitacja - chyba mam inny gust - dla mnie osobiście film słaby. Większe emocje wzbudza we mnie Apollo 13. Film wręcz nudny, momentami strasznie naciągany - może w 3D robi większe wrażenie. Ja bym nie umieścił tego filmu wśród nominowanych do Oskara.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.