Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB

Homefront całkiem fajny, takie luźne kino na niedzielną nudę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Strong - warto moim zdaniem

 

Idę dziś do kina, jestem ciekaw bardzo jak to będzie wyglądać, bo w opinie bardzo różne krążą.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem, polecam.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem, polecam.

 

Programowo odpuszczam. Mógłbym obejrzeć film o RK za 100 lat, ale może być trudno ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sierpień w hrabstwie Osage". Trzeba przyznać, koncert gry aktorskiej - dosłownie wszystkich. To jeden z tych filmów, jak "Glengarry Glen Ross" czy "Rzeź", których teatralny rodowód jest atutem. No i znakomite przejścia od humoru (dość specyficznego wszakże) do dramatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard Candy z 2005 roku - zachęcony na jednej ze stron z FB. Świetny mocny film... Wchodzi na psychikę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sierpień w hrabstwie Osage". Trzeba przyznać, koncert gry aktorskiej - dosłownie wszystkich. To jeden z tych filmów, jak "Glengarry Glen Ross" czy "Rzeź", których teatralny rodowód jest atutem. No i znakomite przejścia od humoru (dość specyficznego wszakże) do dramatu.

Tylko żeby jednej z sióstr i "przyrodniemu" bratu nie urodziła się żyrafa...

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hard Candy z 2005 roku - zachęcony na jednej ze stron z FB. Świetny mocny film... Wchodzi na psychikę...

 Byłem na tym w kinie, momentami nie mogłem patrzeć co ona tam mu robi :D :D :D Film dobry.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Out of the Furnace.

 

Ameryka "B", kryminalny klimat, błąd, zła decyzja i nieodwracalne konsekwencje.

Rewelacyjna gra aktorska i muzyka

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugar Man- niewiarygodny dokument. Polecam wszystkim!

 

Twoja rekomendacja przeszła bez większego echa, a film jest wg mnie rewelacyjny. I ta muzyka !

Jeden z najbardziej wzruszających (pozytywnie) filmów jakie oglądałem. Trzeba obejrzeć, również gorąco polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wróciłem z Jack Strong. Film ciekawy, jak najbardziej polecam.  :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako miłośnik amerykańskiego kina lat 70. zmobilizowałem się do "THX 1138". Wyobraźnia Lucasa ok (limbo!), Bobby Duvall nic wielkiego nie gra, no ale zawsze miło go zobaczyć. Sama fabuła jednak wystarczyłaby na kilkuminutową etiudę... Aha, no jest jeszcze coś bardzo fajnego: Lola T70 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ender'd Game" - 7/10. Taka sobie historia. Z ciekawostek - reżyserem jest Gavin Hood. Facet wyreżyserował "w pustyni i w puszczy":P

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja rekomendacja przeszła bez większego echa, a film jest wg mnie rewelacyjny. I ta muzyka !

Jeden z najbardziej wzruszających (pozytywnie) filmów jakie oglądałem. Trzeba obejrzeć, również gorąco polecam !

 

ja też polecam, obejrzałem już dawno chyba na poczatku tamtego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie film ale serial:


Detektyw - produkcja HBO z Matthew McConaughey i Woody Harrelson już dawno nic mnie tak nie wciągneło...


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak... Detektyw. Rewelacja. McConaughey zasługuje na Oscara za swoja role. Kurde co za aktor. Serial jest przeswietny. Dziś kolejny odcinek zagości na TV. :)

Btw, McConaughey ma tam divera Citizena:)

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Strong - warto moim zdaniem

 

Moim również. Świetny. Bałem się że w czasach raczej marnizny polskiego kina, historia i postać zostanie zmarnowana słabym filmem. Na szczęście nie. Fajnie zrobiony, trzymający w napięciu. 

Przerażające, że 45 lat żyliśmy pod władzą tych kanalii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack Strong - byłem w sobotę w kinie z żoną - po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy musiałem siedzieć w 4 rzędzie, bo wyżej wszystko zajęte. Warto! Dobrze zrobiony film! Dobrze się ogląda, oczywiście dobrzy aktorzy to zagrali. Polecam kto jeszcze nie widział.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie film co prawda, ale porządna pozycja - skończyłem oglądać drugi sezon House of Cards. Oczywiście polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio obejrzałam "Weronika postanawia umrzeć" ot tak, bo na stronie z serialami i filmami pokazało mi ten film na samym szczycie listy. Jak to zwykle w wypadku tego typu historii podczas oglądania się wkurzałam, że nuda, nic ciekawego, a po obejrzeniu całości mi się jednak spodobał i znalazłam ten ukryty sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie film co prawda, ale porządna pozycja - skończyłem oglądać drugi sezon House of Cards. Oczywiście polecam każdemu.

jestem po pierwszym odcinku-świetny serial....[polecony w ubiegłym roku przez Krystiana @Solve :) ]


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.