Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

@prix65-filmy o których piszesz-widziałem :) ,masz rację,są świetne.

A "Bank Job" jest ....super

 

P.S Napisałeś prawdopodobnie najdłuższego posta na forum :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosma prosba. Wklejaj tytul, otwieranie filmweba jest upierdliwe.

Film za***isty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie dałem rady i usnąłem na nim, dzisiaj zrobie kolejne podejście :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ,przynudziłem trochę ,ale miałem ten okres oglądania ,i czytania tylko i wyłącznie kryminałów.Robię sobie takie grube notatki na różne filmy,

I jak dla mnie szokiem jest ,co tu pieprzycie o "Grawitacji ".Film genialny i niesamowity.Ale film .............mam parę stron włwasnej recenzji .tylko muszę znaleźc i dołożę

Dokładnie - Grawitacja to 9/10 jak dla mnie. Montaz, muzyka, efekty, zdjecia. Oscar w pelni zaslużony.

 

Wczoraj M jal mordestwo, 1957, Alfred Hitchcock.

Statyczny kryminał. Bez trzęsącej się łapy alkoholika-operatora. Długie ujęcia. Żona, która nie lubi starego kina się wkręciła. :)

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam The Thief Book :) Bardzo fajny i spokojny film z klimatem II wojny w tle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Out of the Furnace.

 

Ameryka "B", kryminalny klimat, błąd, zła decyzja i nieodwracalne konsekwencje.

Rewelacyjna gra aktorska i muzyka

 

 

Jakiś czas temu wyraziłem opinię i podtrzymuję 

 

Wczoraj nie dałem rady i usnąłem na nim, dzisiaj zrobie kolejne podejście :)

:D

Lepiej nie rób drugiego podejścia. Jak Ci nie wszedł za pierwszym razem to odpuść  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już klasyk! Rola Kilmera to moim zdaniem wyżyny i dla niego lubię wracać do tego filmu

FELON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie rób drugiego podejścia. Jak Ci nie wszedł za pierwszym razem to odpuść  ;)

Nie, nie, nie, nic z tych rzeczy, film z gatunku jakie lubie, poprostu byłem zmęczony.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ,przynudziłem trochę ,ale miałem ten okres oglądania ,i czytania tylko i wyłącznie  kryminałów.Robię sobie takie grube notatki na różne filmy,

I jak dla mnie szokiem jest ,co tu pieprzycie o "Grawitacji ".Film genialny i niesamowity.Ale film .............mam parę stron włwasnej recenzji .tylko  muszę znaleźc i dołożę 

Prix masz kilkustronicową recenzję Grawitacji własnego autorstwa? Jesteś takim maniakiem filmowym, krytykiem? Grawitacja - zdjęcia, montaż, dźwięk - ok piękne, zachwycające - ale film powinien mieć jakąś fabułę - jak dla mnie tutaj tego zabrakło. Film się zaczynał i kończył na kolejnych zderzeniach Sandry czy Clooneya - albo ze sobą albo z odłamkami stacji albo ze stacją. I już! Ok film miał przedstawiać bezsilność człowieka i jacy tak naprawdę jesteśmy mali - ale do mnie nie przemówił. Zdecydowanie wyżej doceniam Apollo 13. Ale to moje zdanie. A kilku stronicową recenzję Grawitacji chętnie przeczytam.

 

Harry Brown - bardzo dobry film, świetna muzyka!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solve jesli można się dowiedzieć :) Grawitację oglądałeś w kinie czy na TV :wacko: w formacie 3D czy 2D :blink:  To by dużo wyjaśniało co do opinii poszczególnych forumowiczów!!! Ja film widziałem w kinie w 3D. Byłem zachwycony B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Homefront" - fanom filmów z Jasonem Stathamem będzie się podobać, do tego James Franco i Winona Ryder. Można popaczeć :D

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mówicie mi po imieniu - Krystian jestem :)

 

A po drugie - ciągle pytacie gdzie i na czym widziałem Grawitację - a ja przecież nie kwestionuję ani montażu, ani zdjęć, muzyki, dźwięku. Prawdopodobnie film Grawitacja rozpoczął nowy rozdział w historii kina pod różnymi względami - sam jestem ciekaw jak to później się rozwinie. Mi chodzi o to,że zapomniano o fabule dla tego pięknego wizualnie filmu. Owszem oglądając film w Imaxie z pewnością docenia się te wszystkie rzeczy jak obraz i dźwięk -nie ma co tracić czasu na porównania Imax - multikino -  ale jak oglądasz taki film w " gorszym " kinie to skupiasz się na tym o czym ten film jest. Jeżeli założymy że Grawitacja została zrobiona w nowatorski sposób skupiając się na aspektach wizualnych - to wszystkie zachwyty jak najbardziej zasłużone. Ja był chciał jeszcze trochę fabuły - odrobinę :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zafascynowany dokonaniami Wielkiego Kontynuatora (Sorrentino) przypomniałem sobie trzy filmy Mistrza: "Amarcord", "Osiem i pół' i "Wałkoni". Do "Osiem i pół" mam wielki sentyment, bo to przecież inspiracja dla mojego ukochanego filmu, czyli "Całego tego zgiełku" Boba Fosse'a. Ale jednak najbardziej chyba lubię Felliniego między neorealizmem (choć bardzo śladowym w jego przypadku) a latami 60., czyli "La Stradę", "Niebieskiego ptaka" no i właśnie "Wałkoni".

 

A wczoraj po 19 latach (!) przypomniałem sobie "Nieznajomych z pociągu". Hitch w pełni formy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj obejrzałem film Wyścig - i chociaż byłem sceptycznie nastawiony ( bo fanem F1 nie jestem) to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :)

Tak jak ktoś wcześniej wspominał jest to bardziej historia rywalizacji i przyjaźni dwóch kierowców :) Nawet mimo braku dobrego sprzętu audio miły był ryk maszyn :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

        "Grawitacja "

Bzdury do kosza.

Edytowane przez pirx65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow jutro przeczytam - jak się wyśpię :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciąłem taki fragment Twojego tekstu :

 

Ktoś kto sie czepia szczegółów / np. brakiem fabuły / powinien ogladac filmy popularnonaukowe (nb. Gravity jest jednym z najsolidniej podbudowanych nauka filmow fabularnych), a ktos kto sie nudzi bezruchem i brakiem akcji powinien zostac przy domowym komputerze i ogladac nocami te brednie, co zawsze.

 

Tego w tym wątku jak i w życiu bardzo ale to bardzo nie lubię!!! To, że mam inne zdanie niż Ty czy reszta - powinno być plusem a nie minusem mojej osoby i moich wygłaszanych tu poglądów o różnych filmach i serialach. Nie zgadzam się z Twoim poglądem o tym filmie - ale nie wskazuje Ci filmów, które powinieneś oglądać, ponieważ na innych się nie znasz lub nie docenisz! To co kwitujesz w swoim opisie tego filmu słowami - nie ważne - dla mnie jest WAŻNE! Stąd się pojawiają różnice w opiniach, pojawia się dyskusja, w której powinniśmy się wzajemnie przekonywać o swoich racjach - a uważać się za lepszych, ponieważ podzielamy pogląd np. Akademii Filmowej bo przyznała Oscary? Powodów jest wiele.

 

Zakończę to stwierdzeniem, które powinno się tutaj częściej pojawiać - to pięknie, że się tak różnimy. A opis filmu doczytałem tylko do zacytowanego momentu.

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zmuszony do zorganizowania wieczorku filmowego, niestety rzadko oglądam filmy, a w kinie pojawiam sie ze 2 razy do roku...... proszę Was o propozycje jakiś dobrych filmów dla wysmakowanego widza, coś ciekawego, jeden-komedia, drugi thriller/psycho/dokument. Bez banałów i poniedziałkowych hitów polsatu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Krzysiek (btw. znamy się także poza forum ;)),

 

od siebie polecam:

 

jako komedia (choć nie klasyczna) "Whisky dla aniołów": http://www.filmweb.pl/film/Whisky+dla+aniołów-2012-624521

 

jako thriller może "Wyspa tajemnic"? http://www.filmweb.pl/film/Wyspa+tajemnic-2010-464256 albo "Jack Strong"? http://www.filmweb.pl/film/Jack+Strong-2014-673946

 

Propozycji może być mnóstwo, zależy co widziało towarzystwo i w czym gustują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poważnie?! w taki razie zapraszam na PW.

tematyka dowolna, luźny wieczór, oderwanie od spraw codziennych i tematyki historyczno-politycznej (ale jak ktoś ma w zanadrzu jakis BaRdZo dobry film o tej tematyce to bardzo proszę...)

Propozycje?! po prostu dobre filmy w Waszym mniemaniu, godne obejrzenia!

 

na Jack'u to był mój pierwszy raz w tym roku :) odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komedie to ostatnio nic ciekawego chyba nie widziałem, natomiast w kwestii filmu psychologicznego -

Nimfomanka Larsa von Triera z muzyką Rammstein m.in. Fuhre Mich. Bardzo ładna dziewczyna prezentująca się w całej okazałości, jest też zagadka zegarkowa, niezła obsada - film typowy psychol ukazujący tok myślenia i działania tytułowej bohaterki porównany do łowienia ryb na wędkę, są dwie częsci gdyż film jest długiiiiii, pod koniec pierwszej zacząłem przeglądać aukcje zegarków na telefonie a żona chyba przysypiała ale ostro twierdziła że ogląda. Jednak film zapada w pamięć, jest nieco szokujący - inny w kilku momentach, ale ja chyba nie jestem miłośnikiem von Triera albo najnormalniej Go nie rozumiem ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prisoners-Labirynt po Polsku zdaje sie.

a komedia...moze komedio-dramat?-Drogowka :) jest smiesznie, dramatycznie, sensacyjnie i lekko psychologicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Butler, The Frozen Ground, The Wolf of Wall Street (może nie każdemu się spodobać), w/w Prisoners też dobry, Jagten (Polowanie), Captain Pihillips, La Migiliore Offerta, Flight. Takie bardziej aktualne tytuły. Jeżeli chodzi o komedie, to raczej sieczka się ukazuje. Zapamiętałem z ostatnich lat film "Four Lions", ale to nie humor dla każdego :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.