Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Gran Torino.....nic dodać nic ująć ,świetna reżyseria,gra aktorska,fabuła.....jeden z niewielu nie "pustaków" ostatnio....

Prawdziwe męskie kino , więc nie dla każdego..... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palbo, zobacz sobie serię dokumentów NatGeo pt. Narkotyki - o mecie, amfie, kokainie i marihuanie oraz Cocaine Cowboys - polecam! 

 

 

Tak, widziałem całą serię. Ostatnio też widziałem program NG o mecie z 2006r. i te ostatnią wersję chyba 2013 i wniosek taki, że nic lepiej, a nawet gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
oraz Cocaine Cowboys - polecam! 

 

Jest druga część, widziałeś ? Opowiada bardziej o handlarzach, nie przemycie/transporcie. Sam nie wiem, która jest lepsza :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest Matka Chrzestna, o dziwo mimo że oglądałem to 6 czy 7 lat temu, to wciąż pamiętam Griseldę Blanco. Kobieta była bliska stworzenia Amazonu obrotu narkotykami ;D 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastrzelono ją na lotnisku chyba z 2 lata temu, mówili o tym w wiadomościach. Po tylu latach ukrywania się, zlecenie dalej nad nią wisiało.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Piękno - bardzo polecam, jest tam coś z kina Felliniego tylko że w zupełnie współczesnym i świeżym wydaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z opóźnieniem, bo w kinach już dawno leciało: film pt. "Ida" z genialnymi rolami kobiecymi, szczególnie Agata Kulesza, która już po raz drugi w niedługim odstępie czasu występuje w filmie mało komercyjnym (wcześniej w rewelacyjnej ale i bardzo ciernistej dla oka "Roży") i zasługuje na wszelkie nagrody i pochwały! Jeszcze tylko zamiast spoilera ostrzeżenie: nie strzelają się i nie ma pościgów samochodowych;-)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kid Galahad" w reżyserii Michaela Curtiza. Wzorowy melodramat (bardziej w amerykańskim  rozumieniu dramaturgicznym, a nie gatunkowym) z Hollywood lat 30. Obsada fantastyczna: Edward G. Robinson (jak zawsze wyborny), Harry Carey (jak zawsze prostolinijny i szlachetny), Humphrey Bogart (tym razem jako czarny charakter), Wayne Morris (późniejszy as lotnictwa i aktor Kubricka) oraz naprawdę przeurocza Bette Davis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był tu wymieniany, moim zdaniem równie słaby jak hooligans.


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był tu wymieniany, moim zdaniem równie słaby jak hooligans.

 

 

 

Musi Kolega dopisac ze to jest Twoja opinia bo innym moze sie ten film podobac. W mojej opinii filmy takie jak Moon czy Secret Window badz Donnie Darko sa mega slabe i doslownie usypialem jak je ogladalem, ale zdaje sobie sprawe ze sa ludzie ktorzy w tych filmach doszukuja sie drugiego dna i uwazaja je za bardzo dobre.


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi Kolega dopisac ze to jest Twoja opinia bo innym moze sie ten film podobac. W mojej opinii filmy takie jak Moon czy Secret Window badz Donnie Darko sa mega slabe i doslownie usypialem jak je ogladalem, ale zdaje sobie sprawe ze sa ludzie ktorzy w tych filmach doszukuja sie drugiego dna i uwazaja je za bardzo dobre.

dobrze powiedziane :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi Kolega dopisac ze to jest Twoja opinia bo innym moze sie ten film podobac. W mojej opinii filmy takie jak Moon czy Secret Window badz Donnie Darko sa mega slabe i doslownie usypialem jak je ogladalem, ale zdaje sobie sprawe ze sa ludzie ktorzy w tych filmach doszukuja sie drugiego dna i uwazaja je za bardzo dobre.

Hmm czy 'moim zdaniem' oznacza coś innego niż że to moja opinia?


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy 'moim zdaniem' oznacza coś innego niż że to moja opinia?

Nic więcej dodawać nie potrzeba... Ludzie, dwa razy przeczytajcie zanim się nagrzejecie do napisania ostrej riposty.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,ROBOCOP'' 2014 - miłe zaskoczenie , przyzwoite kino akcji S-F , wciągneło mnie i oglądało sie to naprawde dobrze , a bałem się że będzie trzymał raczej poziom bliższy serialowi o Robocopie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Purpurowe rzeki" z Jeanem Reno. Film aż z 2000r. ale wcześnie nie miałem okazji obejrzeć. Obecnie zasilił moją kolekcję filmów DVD więc nadrabiam zaległość. Naprawdę porządny "szybki" kryminał spod znaku Made in France czyli z wyczuwalną w stosunku do kinematografii amerykańskiej odmienną estetyką, nastrojem i inteligencją :)

Ciekawa fabuła, świetna muzyka towarzysząca, świetne alpejskie krajobrazy i wyraziste postacie. Jest kilka nielogiczności wynikających pewnie z post produkcji ale film zdecydowanie warty obejrzenia.

post-60300-0-61655000-1401230239.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniołowie Apokalipsy to był chyba sequel tego filmu, prawda? 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie udzielałem, a przerobiłem ostatnio trochę materiału, większość gnioty ale kilka mi się nawet spodobało :

 

 

 

 

 

Przy tych lekkie rozczarowanie ale dramatu nie ma, dla zabicia czasu można zmęczyć :

 

 

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniołowie Apokalipsy to był chyba sequel tego filmu, prawda? 

Tak


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie film ale serial FRAGO. Polecam. Klimat ma naprawdę świetny. W ogóle konwencja serialu gdzieś tam znika. Czuję jakbym oglądał film ale pocięty na części. Poza tym obsada: Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Colin Hanks znany choćby z Dextera, no świetna rola wcześniej mi nie znanej Allison Tolman i Bob Odenkirk znany z Breaking Bad - better call Saul:). Na koniec powiem, że bracia Cohen trzymaja łapę na produkcją tego serialu, który jest na faktach.

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,ROBOCOP'' 2014 - miłe zaskoczenie , przyzwoite kino akcji S-F , wciągneło mnie i oglądało sie to naprawde dobrze , a bałem się że będzie trzymał raczej poziom bliższy serialowi o Robocopie .

Muszę obejrzeć. Słyszałem, że nie taki zły.

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.