Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Z braku seriali... albo raczej z lenistwa, obejrzałam w końcu Rush. Oglądało się przyjemnie. Jeden z ciekawych filmów jakie widziałam o wyścigach. I przyznam szczerze, że nie znałam wcześniej historii wyścigowej Nikiego Laudy, jedynie to, że był Mistrzem Świata F1.

 

A teraz potrzebny mi nowy serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież polecam Detektywa (True Detective) jesli ktoś lubi policyjne klimaty to napewno się nie zawiedzie. Natomiast na "Na skraju jutra" (Edge of Tomorrow) nie warto iść do kina film dla mnie ma mocne 5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągnę na listę seriali. Póki co zaczęłam Fargo.

 

A film. Cóż nie lubię mocno reklamowanych filmów dla dużych i mniejszych dziewczynek, ale Divergent / Niezgodna zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Takie połączenie Igrzysk Śmierci, Intruza i odrobina Equillibrium. Dobrze, że to ekranizacja, bo zanim na kolejny film się doczekam to zdążę 2 pozostałe tomy trylogii przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fargo również polecam serial na całkiem niezłym poziomie.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzany dwa dni temu - Jeżeli nadejdzie jutro -  mnie zaskoczył. Opis tutaj http://www.filmweb.pl/film/Je%C5%BCeli+nadejdzie+jutro-2013-643054 .

 

Niby zwykły film o wszystkim i o niczym. Mamy główną bohaterkę rzuconą w nowe środowisko. Sielankowy wiejski krajobraz, gdzie wszyscy żyją ze sobą w zgodzie. I nagły wybuch 3 wojny światowej. Wszystkich wątków po trochę i żadnego do końca. Dziwny film, ale daje do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego żona [prywatna] bardziej mi się podoba.....ale scena fajna,romantyczna ,z dobrą muzyką....super.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego żona [prywatna] bardziej mi się podoba.....ale scena fajna,romantyczna ,z dobrą muzyką....super.

 

Była żona. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Sekretne życie Waltera Mitty '' bardzo pozytywny film z Benem Stillerem , do tego piękne zdjęcia , dobra muzyka , polecam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to zasysam Julek :)

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie filmy o więzieniach/psychiatrykach możecie polecić? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie filmy o więzieniach/psychiatrykach możecie polecić? :D

 

Shutter Island (Wyspa tajemnic) z DiCaprio. Dobry film z rodzaju po którym wychodzisz z kina i rozkminiasz... :) Także polecam.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyspa tajemnic może ??

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam: Jacob's Ladder, Session 9, no i oczywiście Shutter Island :)

Edytowane przez Pavulon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chcę obejrzeć jakoś po Mistrzostwach "Korytarz strachu" Samuela Fullera, kultowy B-movie z lat 60. W "Wyspie..." jest trochę nawiązań do takiego kina. A jak lubisz chore relacje - to może "Co się zdarzyło Baby Jane?"? Logika szwankuje w tym filmie, ale atmosfera i aktorstwo (Bette Davis i Joan Crawford) świetne.

 

A o więzieniach - "Midnight Express" Parkera według scenariusza Olivera Stone'a. Fajna muzyka Giorgio Morodera, sugestywna atmosfera i paru fajnych aktorów z Johnem Hurtem na czele (choć na drugim planie).

 

I "Papillon" z pewnym słynnym miłośnikiem Submarinera w roli głównej. Kiedyś zaczynałem zawsze od tego filmu wakacje - taki mały rytuał  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym z Tobą gadał to był powiedział, że fajne filmy i popieram wybór - ale nie gadam :P!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo, dzięki za podpowiedzi, wielu tytułòw nie znałam :) filmy działające na psyche dobre są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tematykę ''psychiatryków'' to polecam polski film ''enen'', a o więzieniach klasyk ''ucieczka z alkatraz'' z Clintem Eastwoodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.