Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Leo nie ma sobie rownych. Nie wiem jak mogl jeszcze nie zgarnac Oskara. Wszytskie jego filmy sa super ale mnie zatkalo jak go zobaczylem w Django. Majstesztyk!

Edytowane przez maze123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również i ja wróciłem przed chwilą z INTERSTELLAR i powiem tak: dyskusja o filmie u mnie w domu trwa do tej pory i jest bardzo zażarta co dobrze świadczy o filmie.

 
Po skończonym seansie nie wiedziałem co myśleć i nie chciałem wstać z fotela. Byłem w szoku.
 
Jednym słowem polecam choć jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, że może to być film który może mieć bardzo skrajne opinie od zachwytu do krytyki (jak widać we wpisach powyżej).
 
Aaaa i do tego muzyka rewelacja! Koniecznie do oglądania w kinie a nie w domu.

"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panaceum - bardzo dobry film. Zaczynał się tak sobie, ale jak się rozpędził to naprawdę fajnie się oglądało.

 

Sleepy Hollow - drugie sezon mnie wnerwia. Nic ciekawego się nie dzieje. Tylko postać Hawleya mi się podoba.

 

Arrow - 3 sezon jest jeszcze lepszy niż dwa poprzednie. Dwa ostatnie odcinki były mega!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obywatel - polecam, może nie wybitne arcydzieło sztuki filmowej ale zmusza do refleksji, co polskim filmom rzadko się zdarza


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Man of steel '' - Człowiek ze stali , kolejny film o Supermanie , nie słyszałem o tym filmie wcześniej , nie widziałem zajawek i miłe zaskoczenie , spędziłem przyjemnie 2 godziny , niemniej trzeba pamietać ,że to film Transformersopodobny więc nie każdemu podejdzie. Efekty specjalne rewelacja , widać że budżet tego filmu był pokaźny , skoro nawet drugoplanowe role grają takie tuzy jak Russell Crowe czy Kevin Costner .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serce Lwa z 2013 - fiński.... polecam każdemu... rewelacja jakby nie było o tym co potrafi zdziałać miłość; nawet w sercu skina.

Edytowane przez tombla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Man of steel '' - Człowiek ze stali , kolejny film o Supermanie , nie słyszałem o tym filmie wcześniej , nie widziałem zajawek i miłe zaskoczenie , spędziłem przyjemnie 2 godziny , niemniej trzeba pamietać ,że to film Transformersopodobny więc nie każdemu podejdzie. Efekty specjalne rewelacja , widać że budżet tego filmu był pokaźny , skoro nawet drugoplanowe role grają takie tuzy jak Russell Crowe czy Kevin Costner .

 

A ja się na tym filmie zawiodłem. Nudny, ciągnie się, bez tego czegoś. Zasnąłem na nim. Ogólnie Superman nie ma ostatnio szczęścia do filmów, bo poprzedni film tzn. "Superman Powrót" to też jedno wielkie rozczarowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z madame z kina i dawno nie miałem takiego uczucia żalu, że pojawiły się już napisy końcowe... Tomasz Kot w filmie "Bogowie" i sam film są genialne!!!


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa ciekawe filmy:

- "Małe dzieci" - fajnie sfilmowany familijny dramat, trochę ironii i pastiszu, trochę tragedii. No i wielki powrót Jackie'ego Earla Haley'a.

- "Mama" - Dolan do mnie jakoś dotąd nie przemawiał, ale ten film bardzo mnie wciągnął. Balansuje na granicy emocjonalnego kiczu, ale wszystko pozostaje pod reżyserską kontrolą. Do tego bardzo ciekawy format obrazu, zmuszający do koncentrowania się na emocjach bohaterów.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno i 10000 metrów mułu

 

 

W swoim gatunku, jak dla mnie 7/10 (z wyłączeniem sceny, jadącego na koniu Kobie (tu szympans) z dwoma karabinami M60 w łapach :lol: )

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie:-) ,ze wskazaniem na "Krwawy diament" i "Infiltracja"

 

Ja jeszcze Incepcję bym dodał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja odpowiem na pytanie, które sam zadałem - dla mnie najlepsze filmy Leo to "Wilk z Wall Street", "Infiltracja", "W sieci kłamstw", "Aviator", "Gangi Nowego Jorku" i "Chłopięcy świat".

 

A właśnie się zreflektowałem, że w dniu moich urodzin (12.11), 34 latka kończył ten oto młodzian:

yltA0PDoS_ZCqBPnhYAGRCjzbkF.jpeg

 

A dzisiaj 63 lata kończy z kolei Pani Beverly d'Angelo

t0n2xf.jpg


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze Incepcję bym dodał!

I "Shutter Island"

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I "Shutter Island"

 

 

 

Mnie jakoś nie przypadł do gustu. Może dlatego że po rozdmuchanej promocji spodziewałem się niewiadomoczego.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie przypadł do gustu. Może dlatego że po rozdmuchanej promocji spodziewałem się niewiadomoczego.... :)

A mnie "Incepcja " nie podeszła.....może przez wrodzony pragmatyzm? :P

Natomiast " "Shutter Island" był dziwnie mroczny...dobry.

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostanio Di Caprio podobał mi się w "Wielkim Gatsby"  zresztą jedna z lepiej zrobionych ekranizacji myślę że Scott Fitzgerald nie przewraca się w grobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilk z Wallstreet i Incepcja, ale dopiero za drugim razem


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furia: właśnie wróciłem i nie powiem nic nowego M I A Z G A. Trzeba zobaczyć i najlepiej w kinie.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Interstellar" właśnie obejrzałem,

nie żałuję wydanych złociszy i spędzonych ponad 2,5h w fotelu kinowym (szybko  zleciało)  jest parę skrajnie krytycznych opinii i wiele pozytywnych o filmie, mnie osobiście film się podobał,choć w niektórych momentach produkcja  bardziej "fiction", ale nie czepiam się kino to rozrywka i dobrze spędzony czas .Motyw zegarkowy również się w filmie znalazł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Olbrzym samolub" jak ktoś czasem lubi obejrzeć coś innego od hollywoodzkiej papki to polecam, leciał dziś na cinemax, pewnie będą powtarzać

 

www.filmweb.pl/film/Olbrzym+-+samolub-2013-685839


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furia: właśnie wróciłem i nie powiem nic nowego M I A Z G A. Trzeba zobaczyć i najlepiej w kinie.

Też obejrzałem.

Bardzo sprawne, realistycznie nakręcone kino.

Do kitu kompletnie nieprawdopodobna scena końcowej walki.

 

No i najbardziej oczywista refleksja - Amerykanie potrafią zjednoczyć się ponad podziałami - tam bohater jest zawsze bohaterem. Jednym czołgiem wyzwolili pół Europy.  Kult bohatera, weterana, naród zjednoczony pod sztandarem = duma z bycia Amerykaninem.

My = najgorsi, zabijaliśmy Żydów, w AK byli prymitywni debile, Powstanie Warszawskie - idiotyczne, przegrane już na starcie itp. Skutek = wstydźmy się, że jesteśmy Polakami.  Naprawdę mamy się czego wstydzić?.... 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też obejrzałem.

Bardzo sprawne, realistycznie nakręcone kino.

Do kitu kompletnie nieprawdopodobna scena końcowej walki.

 

No i najbardziej oczywista refleksja - Amerykanie potrafią zjednoczyć się ponad podziałami - tam bohater jest zawsze bohaterem. Jednym czołgiem wyzwolili pół Europy.  Kult bohatera, weterana, naród zjednoczony pod sztandarem = duma z bycia Amerykaninem.

My = najgorsi, zabijaliśmy Żydów, w AK byli prymitywni debile, Powstanie Warszawskie - idiotyczne, przegrane już na starcie itp. Skutek = wstydźmy się, że jesteśmy Polakami.  Naprawdę mamy się czego wstydzić?.... 

 

Pozdrawiam

Tylko ten film {świetnie zrobiony] ma się tak do prawdy jak inny "wynalazek kina amerykańskiego" tyczący Enigmy,to amerykanie złamali kod maszyny szyfrującej ,a polak był zdrajcą...

Normalnie szlag mnie trafiał jak oglądałem...,pewnie niemcy myślą to samo oglądając "Furię"

 

Piszę  bo młodzież i nie tylko naogląda się filmów ,np z agentem 007 i na wojnę i do opery chce "latać" z Rolexem ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/111950-od-jakiej-kwoty-to-ju%C5%BC-presti%C5%BC/page-7?do=findComment&comment=1334101

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.filmweb.pl%2Ffilm%2FEnigma-2001-5424&ei=Y8hvVJn6IYLUOJWFgYgB&usg=AFQjCNEZC6TYudb-txCswP0thMfl-_yClQ

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCQQFjAA&url=http%3A%2F%2Ffacet.wp.pl%2Fkat%2C1034179%2Cwid%2C16377183%2Cwiadomosc.html&ei=_chvVIrREYXXPdzmgeAO&usg=AFQjCNHvy4YMbiy4bjTMjR2LTV673J3LXQ

 

P.S Męstwo żołnierza zawsze należy doceniać. Nawet gdy jest on wrogiem.( nikogo w Polsce nie dziwi, że Niemcy docenili męstwo obrońców Westerplatte)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.