Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, tak samo jak padaki numer 3 i 4. Już trailer nie daje nadziei.

Na coś konkretnego poczekamy pewnie do 2020 roku, kiedy to franczyza wróci do Camerona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ostatnio oglądam i to głównie dość nowe filmy - zamierzam niedługo to nadrobić sięgając po coś ze wspaniałych lat 40. i 70. :)

 

A w minionych dniach:

- "Imigrantka" - straszny niewypał... Monotonia i banał, słabe aktorstwo. Nie wiem, co dobrego mogę powiedzieć - chyba tylko początkowa sekwencja na Ellis Island dobra.

- "Blue Valentine" - nie przepadam za współczesnym kinem niezależnym, bo na ogól jest puste i nudne, ale ten film coś w sobie jednak ma zmuszającego do uwagi.

- "Hitchcock" - nic wielkiego, ale solidna, rozrywkowa anegdota o tym, jak Hitch kręcił "Psychozę". Hopkins mimetyczny, Helen Mirren charakterna, do tego przeurocze i śliczne Scarlett Johansson i Jessica Biel.

 

jessica-biel-scarlett-johansson-lg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ostatnio oglądam i to głównie dość nowe filmy - zamierzam niedługo to nadrobić sięgając po coś ze wspaniałych lat 40. i 70. :)

 

- "Blue Valentine" - nie przepadam za współczesnym kinem niezależnym, bo na ogól jest puste i nudne, ale ten film coś w sobie jednak ma zmuszającego do uwagi.

 

 

był jakiś czas temu w telewizji. Niby niezły ale w pewnym momencie doszliśmy z małżonką do wniosku że nie mamy już ochoty tego oglądać i nie obejrzeliśmy do końca...


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie oglądałem Służące, Zaginioną dziewczynę i Furię, wszystkie z tych 3 tytułów są świetne, więc tym którzy jeszcze nie oglądali polecam zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez Litości. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu.

 

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam, świetna rola Denzela, jak zwykle, no i niezła sieka tam się dzieje.

Edytowane przez w_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ostatnio oglądam i to głównie dość nowe filmy - zamierzam niedługo to nadrobić sięgając po coś ze wspaniałych lat 40. i 70. :)

- "Hitchcock" - nic wielkiego, ale solidna, rozrywkowa anegdota o tym, jak Hitch kręcił "Psychozę". Hopkins mimetyczny, Helen Mirren charakterna, do tego przeurocze i śliczne Scarlett Johansson i Jessica Biel.

 

 

 

 

Uważam Cię za autorytet w sprawach filmowych, ale tu akurat mam inne zdanie.

Być może w tym przypadku sprawdza się zasada "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Czytaj: mamy z żoną podobny staż małżeński co Państwo Hitchcock. w tym filmie.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj obejrzałem nowy film z Denzelem, lata lecą ale daje rade na 110%


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był jakiś czas temu w telewizji. Niby niezły ale w pewnym momencie doszliśmy z małżonką do wniosku że nie mamy już ochoty tego oglądać i nie obejrzeliśmy do końca...

 

No ja też miałem kryzys w czasie oglądania, ale jakoś się zmobilizowałem do końca.

 

Uważam Cię za autorytet w sprawach filmowych, ale tu akurat mam inne zdanie.

Być może w tym przypadku sprawdza się zasada "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Czytaj: mamy z żoną podobny staż małżeński co Państwo Hitchcock. w tym filmie.. :)

 

O rany, dzięki, choć to chyba za dużo powiedziane... Mam nadzieję, że nie przesłodzę, jak przyznam, że Ty dla mnie jesteś autorytetem stylu: zegarki, mercedesy, zdjęcia, a teraz do tego - taki staż :)

 

Ja właśnie oglądam To ja złodziej.

 

Z cudzysłowem wyglądałoby bardziej jednoznacznie i lepiej... ;)

 

A ogladal ktos Exodus ?

 

Premingera z Paulem Newmanem? Dwa razy - w dzieciństwie (cykl "Piątki z Newmanem" - jedno z pięknych wspomnień z dzieciństwa...) i parę lat temu. Hipersyjonistyczny i jednostronny film.

 

A sylwestrowo/noworoczny czas wykorzystałem nieźle. W towarzystwie:

- najnowsi "Nędznicy" - miło się ogląda, choć męczą trochę te komputerowe efekty. Muzycznie natomiast wydał mi się trochę jednostajny.

- "Była sobie dziewczyna" - lekkie, ale mądre kino. Świetna rozrywka!

 

No i własne filmowe zboczenia:

- "39 kroków" - pomijając logikę, dobrze się to nawet dziś ogląda. Choć odnoszę wrażenie, że anglosasi przeceniają jednak ten film.

- "Kto się boi Virginii Woolf?" - no, nareszcie obejrzany. Warto, jest tu sporo mocnych momentów i świetne aktorstwo. Zabawne, zamieniłem kiedyś parę zdań z autorem oscarowych zdjęć do tego filmu :) film dobry, choć myślę, że Polański z tego typu historii umie "wycisnąć" więcej.

- "Ponad wszelką wątpliwość" - późny kryminał Fritza Langa. Niech malkontenci narzekają, ale dla mnie super rzecz - na żadnym innym filmie nie bawiłem się ostatnio tak dobrze :)

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o ten film pytał graffitex

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- "Kto się boi Virginii Woolf?" - no, nareszcie obejrzany. Warto, jest tu sporo mocnych momentów i świetne aktorstwo. Zabawne, zamieniłem kiedyś parę zdań z autorem oscarowych zdjęć do tego filmu :) film dobry, choć myślę, że Polański z tego typu historii umie "wycisnąć" więcej.

 

 

Dla mnie ten film w pewnym stopniu ukazuje relacje między Panią Taylor a Panem Burtonem. 

O ile on tutaj gra dobrze, to ona gra świetnie, przynajmniej napady histerii.

W pewnym stopniu, bo w filmie Burton nie obdarowuje jej kolejnym top10 największych szmaragdów czy diamentów świata... żart oczywiście ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaginiona dziewczyna również polecam dawno tak dobrego filmu oprócz Bez litości nie widziałem. Siedzi się 150 minut i nie ma chwili nudy.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten film w pewnym stopniu ukazuje relacje między Panią Taylor a Panem Burtonem. 

O ile on tutaj gra dobrze, to ona gra świetnie, przynajmniej napady histerii.

W pewnym stopniu, bo w filmie Burton nie obdarowuje jej kolejnym top10 największych szmaragdów czy diamentów świata... żart oczywiście ;)

 

Nie pamiętam gdzie to było, ale czytałem, że według Sandy Dennis (skądninąd też znakomita rola) w trakcie realizacji filmu akurat było między nimi zaskakująco dobrze. Choć nie wiadomo, co się działo, jak byli sami. A wiesz, że wraz z Warrenem Beatty'm mieli zagrać w amerykańskim remake'u "Noża w wodzie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj obejrzałem nowy film z Denzelem, lata lecą ale daje rade na 110%

super ,własnie widziałem :P  :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam gdzie to było, ale czytałem, że według Sandy Dennis (skądninąd też znakomita rola) w trakcie realizacji filmu akurat było między nimi zaskakująco dobrze. Choć nie wiadomo, co się działo, jak byli sami. A wiesz, że wraz z Warrenem Beatty'm mieli zagrać w amerykańskim remake'u "Noża w wodzie"?

Rzeczywiście możesz być forumowym autorytetem w kwestii filmów, imponujące stary ;)

Kotka na gorącym blaszanym daszku, widziałeś? Dobry, tutaj akurat Liz i Paul Newman 

A Beckett? Świetny historyczny/kostiumowy z O'Toole i Burtonem, dla mnie najlepsza rola Burtona


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- "Kto się boi Virginii Woolf?" - no, nareszcie obejrzany. Warto, jest tu sporo mocnych momentów i świetne aktorstwo. Zabawne, zamieniłem kiedyś parę zdań z autorem oscarowych zdjęć do tego filmu :) film dobry, choć myślę, że Polański z tego typu historii umie "wycisnąć" więcej.

 

To jeden z takich filmów które zawsze odkładałem na później a kiedy wreszcie zobaczyłem to zastanawiałem się 'dlaczego tak późno' :) 

Film zwłaszcza pokazuje Burtona i Taylor w zupełnie nowym świetle i eksponuje ich aktorski talent - warto zobaczyć :) 

Exodus mam i też zawsze odkładam bo to dość długi film - do dzisiaj nie oglądałem :) 

Oczywiście ten Exodus z Paulem Newmanem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście możesz być forumowym autorytetem w kwestii filmów, imponujące stary ;)

Kotka na gorącym blaszanym daszku, widziałeś? Dobry, tutaj akurat Liz i Paul Newman 

A Beckett? Świetny historyczny/kostiumowy z O'Toole i Burtonem, dla mnie najlepsza rola Burtona

 

Jakubie, dzięki, "Kotkę..." widziałem, "Becketta" nie. Burton bardzo mi się podobał w "Equusie" Sidneya Lumeta - film nie całkiem udany, ale Burton świetny.

 

Exodus mam i też zawsze odkładam bo to dość długi film - do dzisiaj nie oglądałem :)

 

 

Też mam parę takich filmów, np. "Bunt na Bounty" z Brando (dziś był znowu w TV). Jak obejrzysz "Exodus" (choć chyba naprawdę nie ma aż tak bardzo po co), to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.