Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mi się udało coś obejrzeć to się podzielę

 

American Hustle - bardzo bardzo fajny film, idealny na piątkowy wieczór po ciężkim tygodniu - Bale, Cooper, Lawrence - genialnie zagrali - POLECAM

 

Co jest grane Davis? - choć obejrzałem tylko połowę - z braku czasu - bardzo dobry film, jak obejrzę do końca napiszę coś więcej :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareczku, do tego czasu to już będą wyemitowane 4 odcinki. Zgaduję, że w tv polskiej oglądasz, skoro przyjmujesz te date jako premierowa. FU zaczyna kadencje 27go lutego : P za***isty SERIAL

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem wzorem poprzednich serii House of cards nie będzie wrzucane za jednym razem cały sezon?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem wzorem poprzednich serii House of cards nie będzie wrzucane za jednym razem cały sezon?? :)

Tak na Netflix 27 lutego będzie dostępny cały 3 sezon HoC 13 odcinków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj Ziarno Prawdy. Świetne zdjęcia, rewelacyjny Wieckiewicz. Czołówka trochę słaba i momentami muzykę bym zmienił, ale i tak to jeden z fajniejszych i nieźle zrobionych polskich filmów ostatnich lat.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj Ziarno Prawdy. Świetne zdjęcia, rewelacyjny Wieckiewicz. Czołówka trochę słaba i momentami muzykę bym zmienił, ale i tak to jeden z fajniejszych i nieźle zrobionych polskich filmów ostatnich lat.

A książkę czytałeś ?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A książkę czytałeś ?

Czytałem ,a na filmie byłem we czwartek :P [we Warszawie]

Potwierdzam ,jest dobry.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareczku, do tego czasu to już będą wyemitowane 4 odcinki. Zgaduję, że w tv polskiej oglądasz, skoro przyjmujesz te date jako premierowa. FU zaczyna kadencje 27go lutego : P za***isty SERIAL

 

Wysłane z mojego GT-I9305

Lutego oczywiście :D ,przez ten ślub to wszystko mi się myli :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy jaki ślub?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam "bez litości" jeśli ktoś lubi Denzela Washingtona oraz "lot" - jest w nim kilka dobrych tekstów.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A książkę czytałeś ?

Nie, nie słyszałem o niej przed filmem.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To polecam - nie tylko tą - polecam wszystkie książki Miłoszewskiego - proponuję zacząć od Domofonu :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend dwa filmy - stary i nowy. Stary oczywiście lepszy, choć nowy też godny uwagi.

 

"Niepotrzebni mogą odejść" - ulubiony film Polańskiego :) niezwykła rzecz, zaczyna się jak polityczny dramat sensacyjny, po czym wędruje zupełnie gdzieś indziej. Rewelacyjna muzyka, zdjęcia, napięcie upływających godzin, no i... śnieg!

Odd%2BMan%2BOut.jpg

 

"Grand Budapest Hotel" - no obejrzałem w końcu. W latach 90. okrzyknięto by go pewnie "arcydziełem postmodernizmu", cokolwiek by to miało znaczyć. Fajne odczytanie mitologii lat 30., urocze obrazki (no właśnie - obrazki bardziej niż obrazy), pomysłowość. Pod tym wszystkim jednak trochę pustawo, ale chyba tak miało być. No i fajnie, że F. Murray Abraham znów w elicie :)

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilekroć czytam Twoje wpisy zastanawiam się jak człowiek z tak dużą wiedzą i dobrym gustem może się pasjonować piłką nożną :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgorszenie publiczne

Absolutna rewelacja! Ale tylko dla osób, które pochodzą ze Śląska albo rozumieją kulturową ideę heimatów - małych ojczyzn. Film ciepły, nostalgiczny, klimatyczny.. Pełny nastroju i swoistej narracji. Film zakorzeniony familokami, otwartymi oknami, podomkami w śląskiej postindustrialnej ziemi lat '90 a może dwutysięcznych. Kawał dobrego kina kulturowego. Niezwykłe klimaty opuszczonych fabryk i hut i zagubionej w przemysłowych "łąkach" stacji kolejowej!

 

Wybitna rola Doroty Pomykały!!! Cenna rola Dziędziela i naturszczykowe, naturalne, wręcz rozbrajające role i postacie Romanka i Motylka. Zresztą wszelkie wątki romantyczne są w tym filmie tak ciepłe, że stanowią swoisty ciepły wzór uczucia. Bardzo miła muzyka - nienachalna, idealnie wpisująca się w klimat.

 

post-60300-0-61157600-1422923689.jpg

 

Najbardziej nietrafny jest w tym filmie natomiast tytuł i opis fabuły - sądzę, że skutecznie odstraszają albo dezinformują wielu poszukujących dobrego kina..

 

Dla mnie ten film to śląski realizm magiczny pośród opuszczonych fabryk i prowadzących donikąd torów kolejowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gregorian! Jak dotąd, najlepszy film o Śląsku jaki udało mi się obejrzeć, to "Sól ziemi czarnej", choć pokazuje zupełnie inne czasy i rys historyczny niż ma to miejsce obecnie.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Stierlitz, dzięki za miłe słowa i... rozbawienie mnie :) a Ty nie lubisz piłki?

 

@Gregorian, nie znam tego filmu, a Dziędziela bardzo lubię. Jakiś czas temu zupełnie przypadkowo miałem okazję zamienić z nim parę słów - fajny gość.

 

@Jakub - ja obok "Soli..." najbardziej lubię "Perłę w koronie" (może nawet bardziej?) i zapomniany nieco "Do góry nogami", z rozdzierającym serce zakończeniem. Bardzo ładny film, co jest tym ciekawsze, że autor jego scenariusza to dość mroczna postać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Do gory nogami", przechodza mnie ciary za kazdym razem jak sobie przypomne ten obraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blue Jasmine - choć nie przepadam za Woodym to wyszedł mu bardzo dobry film. Uprzedzam jak ktoś ma doła lub przechodzi gorszy okres w życiu niech nie ogląda.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kiepsko u mnie z wolnym czasem, ale staram się nadrabiać zaległości filmowe (niektóre całkiem "wiekowe"). ;) A więc udało mi się obejrzeć:

 

1. 

2. 

3. 

 

I... były fajne. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem ostatnio i polecam: 

- Maze Runner - trochę dla młodzieży ale niezły

- Nightcrawler - uważam, że świetny film o kolesiu który zaczyna robić karierę jako reporter 

- Sędzia - niezły ale zasnąłem w połowie ....późno było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.