Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

" Rowerek " Liu Kanga - MEGA!!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tak troche z innej beczki. Moze ktoś sie orientuje gdzie na necie obejrze Miodowe lata on line wszystkie sezony??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wpadłam po uszy w seriale... aktualnie oglądam na bieżąco jakieś 22 odcinki tygodniowo.

 

Ale ostatnie dwa obejrzane filmy to Holy Ghost People - http://www.filmweb.pl/film/Wsp%C3%B3lnota+Ducha+%C5%9Awi%C4%99tego-2013-664189

 

The Giver - http://www.filmweb.pl/film/Dawca+pami%C4%99ci-2014-188890

 

Oba są dobre, ale bez fajerwerków. I końcówka The Giver... ostatnie scena mnie zirytowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/16090/odurzeni_serialami_s_ries_addicts_2011_.html

 

:-) :-) :-) :-)

 

 

A ja wpadłam po uszy w seriale... aktualnie oglądam na bieżąco jakieś 22 odcinki tygodniowo.

 

Ale ostatnie dwa obejrzane filmy to Holy Ghost People - http://www.filmweb.pl/film/Wspólnota+Ducha+Świętego-2013-664189

 

The Giver - http://www.filmweb.pl/film/Dawca+pamięci-2014-188890

 

Oba są dobre, ale bez fajerwerków. I końcówka The Giver... ostatnie scena mnie zirytowała.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Vice" - tegoroczna produkcja, pisze ku przestrodze, skusiłem się ze względu na Bruce'a Willisa, mocne 2 na 10 NIE POLECAM !!!

Wysłane z mojego GT-I9305

Ja w 17 minucie podziekowalem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

American Sniper - mam podobne odczucia jak po obejrzeniu Lone Survivor. Filmy dobre ale książki były o niebo lepsze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 17 minucie podziekowalem ;-)

No ja dłużej, chyba z 40 jakoś, masochizm w czystej postaci.

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

"The wrong mans", "Galavant" - inteligentne seriale pełne angielskiego humoru. The wrong mans - powiedzmy, że sensacyjny, Galavant - umówmy się, że historyczny musical. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila skonczylem ogladac Iluzjoniste. W zeszly weekend byl The Guardians of the Galaxy, Open Range i 2 guns.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Lewiatan" - poruszył mnie, mam nadzieję, że dostanie Oscara w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny.

"Jeziorak" - dobra robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Fury'' mocna 4 w skali do 5. Trochę irytujące były laserowe strzały, jak z Gwiezdnych Wojen... Poza tym efekty na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vice - obejrzałem cały, z 4 knockdown'ami :) Żona mnie budziła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry noir B-klasy, zamiast miasta mroczna pustynia na meksykańsko-amerykańskim pograniczu:

 

hitch-hiker_poster1.jpg

 

No a to naprawdę doskonałe kino:

 

Rebecca.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogowie, pierwszy polski film od dobrych kilku lat, który mnie nie zirytował. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę mógł się wypowiedzieć jak wreszcie Birdmana obejrzę, ale myślę, że J. K Simmons zasłużenie dostał za drugoplanową męska za Whiplash.

 

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Oskarów mam mieszane odczucia. Niby sukces, że polski film zdobył Oscara, ale właściwie "Ida" to film antypolski, w którym ilość przekłamań historycznych i sposób narracji o Polakach aż boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Oskarów mam mieszane odczucia. Niby sukces, że polski film zdobył Oscara, ale właściwie "Ida" to film antypolski, w którym ilość przekłamań historycznych i sposób narracji o Polakach aż boli.

 

Całe szczęście, że twórczość nie musi być ani pro-polska ani pro jakakolwiek... 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko świnie siedzą w kinie ;)

 

Super, że wygrał polski film chociaż moim zdaniem Lewiatan jest lepszy :)


Cytryn i Gumiak naprawiają co kto nie umiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że twórczość nie musi być ani pro-polska anie pro jakakolwiek... 

 

Mądre słowa.

Niestety u nas "patriotyzm" to słowo wyświechtane do granic.

 

Oscary zasłużenie tym razem.

"Birdman" jest rewelacyjny - szkoda mi Keatona, zagrał mistrzowsko.

 

Simmons za "Wiplash" jak najbardziej zasłużenie, znakomita rola w świetnym filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mądre słowa.

Niestety u nas "patriotyzm" to słowo wyświechtane do granic.

 

Oscary zasłużenie tym razem.

"Birdman" jest rewelacyjny - szkoda mi Keatona, zagrał mistrzowsko.

 

Simmons za "Wiplash" jak najbardziej zasłużenie, znakomita rola w świetnym filmie.

 

Birdmana jeszcze nie widziałem - muszę szybko nadrobić :)

Whiplash i Simmons jak najbardziej - świetna rola i film. 

Mnie bardzo podobał się też doceniony Grand Budapest Hotel - zwariowany, ale w tym szaleństwie jest metoda :)

Nie widziałem Lewiatana i ciężko mi porównać z Idą - ja szczerze obawiałem się, że w obecnej sytuacji politycznej może wygrać film który z tego co wiem pokazuje absurd rosyjskiego państwa. A jednak wygrała Ida, miłe zaskoczenie i powiedzmy sobie szczerze coś jedynego w swoim rodzaju - pierwszy prawdziwy oskar dla polskiego filmu!

...czy może być coś bardziej pro-polskiego jak właśnie osiąganie sukcesów tej rangi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Idę" widziałem już dawno temu, niedługo po premierze. I kurczę, chyba muszę jeszcze raz obejrzeć, bo może coś przegapiłem - ale seans pozostawił mnie zupełnie chłodnym, niezaangażowanym. Bardzo ciekawe zdjęcia i kolorystyka, solidne aktorstwo, ale opowieść nie trafiła do mojej wrażliwości (tak eufemistycznie nazywam "lekkie znudzenie"). Poza tym faktycznie, można bardziej zastanawiać się nad bohaterami skazanymi przez Wandę na śmierć niż nad jej rozterkami... Choć na pewno to niebanalny i dobrze zrobiony film. A "Lewiatan" bardzo mi się podobał. Dla mnie to nie tylko film o Rosji, ale o deprawacji władzy w ogóle, z nienachalnymi, ale mocnymi symbolami. Odczytywanie tego filmu wyłącznie w kluczu antyputinowskim jest dla niego krzywdzące. Nie mam wątpliwości, że gdzie indziej (np. w Polsce) też tak można człowieka zniszczyć - może bardziej elegancko, z większą ilością papierów itp. Jest w tym filmie brutalność konkluzji jak we włoskim kinie politycznym za jego najlepszych lat czy amerykańskim kinie lat 70., do tego w epickiej formie.

 

Większości filmów nominowanych nie widziałem, więc dopingowałem tylko Robertowi Duvallowi.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też Ida " nie przemówiła " - może podobnie jak Dominik muszę ją jeszcze raz zobaczyć - choć widziałem ją nie tak dawno.

 

Wczoraj obejrzałem " Birdmana " i..................... hmmmmmm .................... dawno nie widziałem tak dziwnego filmu. Dzisiaj i wczoraj cały czas się zastanawiamy o czym był ten film i dlaczego dostał Oskara? Aktorzy świetni, muzyka, sposób nakręcenia bardzo dobre ale o co chodziło.............. mam kilka teorii ale poczekam aż więcej osób z forum go zobaczy i coś powie od siebie.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.