Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Top 3 seriali absolutnie. Każą długo czekać na 2 sezon :( Z racji takiej, a nie innej pracy oglądam dużo seriali- właśnie skończyłem Justified i mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Si Siniore

Wysłane z mojego LG-D855

Molto bene! :-)

 

Ja tez uwielbiam dobre seriale.

Niestety slabo z czasem ostatnio :-(.

Utknalem na 4 odcinku 2 sezonu Detektywa.

Jatka na koncu przepyszna. Chyba jeden z najlepszych firefightow jakie widzialem na ekranie

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oglądałeś serię "KONTRA" aka "STRIKE BACK" ? Przypadkiem trafiłem, kolega w pracy mi polecił, bo na statkach sporo seriali się tłucze :P :P :P Byłem w szoku, że nie trafiłem na to wcześniej, pierwsza seria pilotażowa najsłabsza ale potem tylko lepiej. Gorąco polecam fanom akcji, klimatów szpiegowskich, operacji związanych ze zwalczaniem terrorystów. "Trude Detective" - dla mnie obie serie bomba, wolałem pierwszą, w mojej ocenie trafniej dobrana obsada i ciekawsi główni bohaterowie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był, zgada się ale chyba taki miał być, przekaz jasny i klarowny i to chodziło twórcom na moje oko. Mi się podobał, surowy, ponury i brutalny.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youth - take mniej więcej do momentu gdzie Miss wchodzi do basenu film bardzo mi się podobał, potem było już tylko gorzej, nudno. Stracił jakoś urok. Z 8 które planowałem dać, dałem 6 (w skali FilmWeb)

 

Dwa dni temu udało mi się dorwać chyba mój pierwszy film jaki ja osobiście pamiętam jako dzieciak: License to Drive. Film nie wysokich lotów, ale świetna sentymentalna rozrywka w stylu lat 80 :) Super mi się to oglądało

 

Teraz planuję usiąść do polecanego serialu Gomorra, coś w moich klimatach

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Oglądałem wczoraj nowego Bonda. Reasumując chyba jedna z lepszych tegorocznych komedii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, ja też w końcu sie wybrałem. Dla mnie kompletne rozczarowanie :( Coś mało Bonda w Bondzie, nudziłem się niestety.

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youth - take mniej więcej do momentu gdzie Miss wchodzi do basenu film bardzo mi się podobał, potem było już tylko gorzej, nudno. Stracił jakoś urok. Z 8 które planowałem dać, dałem 6 (w skali FilmWeb)

 

 

 

 

I z "Młodością" i z "Makbetem" jest taki problem, że to coś w rodzaju kina hybrydowego.

Filmy zawieszone pomiędzy kinem ambitnym a kinem mainstreamowym. W związku z tym wywołują bardzo różnorodne odczucia.

 

Ja teoretycznie oba filmy oceniłem na 8/10 bo oba mają swój urok, klasę i urodę ale do obu mam trochę wątpliwości.

 

W "Młodości" czuć koniunkturalizm a momentami nawet pewną tombakowość :o

 

Natomiast "Makbet" to urok Szekspira wzbogacony współczesnymi możliwościami kina. Piękne zdjęcia i tło muzyczne imponują ale słabości tego filmu leżą po stronie średniego aktorstwa i przeciętnej reżyserii :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądac ostatni odcinek serialu ''Pozostawieni''.

Dziwny,tajemniczy i wciąga jak cholera!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natomiast "Makbet" to urok Szekspira wzbogacony współczesnymi możliwościami kina. Piękne zdjęcia i tło muzyczne imponują ale słabości tego filmu leżą po stronie średniego aktorstwa i przeciętnej reżyserii :angry:

Jako anglista z wykształcenia i pasji, nie podzielam Twojej opinii odnośnie aktorstwa w nowym Makbecie. Zgadzam się z kolei w tej kwestii ze zdecydowaną większością opiniotwórczych recenzentów z obszaru anglojęzycznego, którzy twierdzą, że Fassbender dowiódł, iż to rola wręcz dla niego wymarzona. Marion Cottillard też oglądałem z przyjemnością, podobnie, jak jednego z moich ulubionych brytyjskich aktorów, David'a Thewlis'a. Bardzo dobrze wypadli również Sean Harris i Paddy Considine. Reżyser potraktował tekst dosyć wiernie, co, wg mnie, stanowi zaletę, nie wadę - nie jestem fanem eksperymentowania z klasyką.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet powiedział, że właściwie najlepsze kreacje w filmie to właśnie mają Paddy Considine i Sean Harris! (z przewagą PD)

 

Moim zdaniem sam Makbet jest bardzo pasywny. Fassbender nie jest chyba aktorem na tyle wybitnym aby wydobyć z tej postaci prawdziwe szaleństwo i samotność. Mnie on zasadniczo w ogóle średnio pasuje do tej roli.

 

Lady Makbet to natomiast już zawód. Marion Cotillard na ekranie się pojawia ale (nomen omen) "nie żyje". Największym problemem jest jednak kwestia reżyserii. Justin Kurzel to po prostu nie ta półka, która uniosłaby dzieło tego formatu. I tego niestety należy bardzo żałować.

Aż westchnąłbym, wyobrażając sobie ten film z tymi zdjęciami, muzyką, postprodukcją i montażem ale w wykonaniu mocnego, uznanego reżysera. Umiejącego na dodatek lepiej dobrać obsadę i poprowadzić aktorów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo oglądam :)

 

 - Dar - całkiem fajny filmik - można obejrzeć i zapamiętać aby bym dobrym dla ludzi :)

 - Cobbler - Magik z Nowego Jorku - nie przepadam za Adamem Sandlerem ale film zapowiadał się fajnie do pewnego momentu - obejrzałem jakieś 50 minut i film skręcił w kierunku, który mi się nie spodobał.

 - Lopper - kino familijne o golfie - lekkie łatwe i przyjemne - na niedzielny obiadek

 - Wiek Adeline - bardzo mi się podobał ten film, dobrze zrobiony, jak zawsze świetny Harrison :) - polecam.


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Potop - kocham ten film. Znam na pamięć dla mnie nie ma świąt bez tego filmu jak dla niektórych nie ma świąt bez Kevina. Jednak dzisiaj widziałem tylko 20 minut na tvn - i jednak chyba nie wszystkie filmy powinno się odświeżać cyfrowo. Nic nie pryka, pstryka, obraz jak żyleta, nie ma tych szarości, tych cieni, tej gry świateł - jest full hd i i cyfrowy dźwięk aby być na czasie. Ale ten film jest z poprzedniej epoki i takim go poznałem i pokochałem a oni mi zrobili z niego metamorfozę na XXI - prosił ich ktoś o to???


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten film jest z poprzedniej epoki i takim go poznałem i pokochałem a oni mi zrobili z niego metamorfozę na XXI - prosił ich ktoś o to???

 

Ale w czym problem? Przecież "starych" kopii jest multum.

Jak ktoś lubi muzykę z gramofonowych płyt, to słucha winyli, a jak ktoś woli muzę bez wiekowej patyny, to słucha z CD.

Nikt nie ma pretensji, że analogowe winyle zostały zrzucone do postaci cyfrowej na CD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację - i jak będę miał ochotę, to mam swoją kopię filmu - starą wersję i sobie zobaczę. Tylko tak mnie załapało, bo akurat TVN puścił nową wersję a ja chyba nie byłem przygotowany na to - mentalnie :). Tyle :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVP 2 przeoczyłem film o super szpiegu, polski tytuł "Kim Philby: Szpieg, który wybrał niewolę", tytuł oryginalny "The Spy Who Went Into the Cold. Double Agent". Jeżeli ktoś miałby nagrany materiał lub znał adres w sieci gdzie można obejrzeć byłbym bardzo wdzięczny za informację. Bardzo lubię taką  tematykę. 


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 dni..... :P

 

Już tylko 11 dni. Bilety mam na 20.12. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVP 2 przeoczyłem film o super szpiegu.

Tez bym obejrzał.

A czytał Kolega?

48e45c1927e48343bc4995ea4892621d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tylko 11 dni. Bilety mam na 20.12. :D

Ja na spokojnie na 28 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.