Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Już tylko 11 dni. Bilety mam na 20.12. :D

 

 

Ja na spokojnie na 28 :)

21 :( -praca.... :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również praca. Inaczej siedziałbym w kinie 18.

Żałuję tylko trochę, że miesiąc przed premierą, gdy kupowałem bilety, miejsca na 4D były już mocno obsadzone i pozostało 3D. Cóż, na szczęście nie mam 5 lat i jakoś to przeboleję. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

A ja wczoraj zacząłem odświeżanie sagi przed premierą (wczoraj poleciał Epizod IV).

 

Bilety mam na premierowy pokaz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym obejrzał.

A czytał Kolega?

48e45c1927e48343bc4995ea4892621d.jpg

 Nie, ale zamierzam :-) Dzięki :-)


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem fanem, do kina oczywiście pójdę, ale zdecydowanie bliższa jest mi tolkienowska rozkmina  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przehype'ujcie sobie tego filmu bo z pewnością nie będziecie zadowoleni. Ja dla odmiany nie lubię gwiezdnych wojen, ale może to dlatego że nie jestem generalnie fanem sci-fi. Na film się nie wybieram w ogóle więc nie będę wam robił tłoku w kinie ;).

Ja jestem fanem :D ,raz nawet "zegarkowo" pomogło ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/116680-jaki-to-zegarek-prosze-o-pomoc/?do=findComment&comment=1397109


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilety na 19 kupione, oczywiście bez żadnych udziwnień, czyli po staremu normalny obraz w dwóch wymiarach z napisami :)

 

Abyśmy się tylko nie rozczarowali bo oczekiwania są !   ^_^

Edytowane przez Pawel2499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Interstellar" Robi wrażenie. Muszę obejrzeć jeszcze raz aby lepiej wszystko zrozumieć bo momentami gubiłem się z ogarnięciem co i jak. Trzeba być ciągle skupionym tak jak przy Incepcji (swoją drogą ten dam rezyser).

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makbet, dobre mocne kino, dobre kreacje aktorskie-rewelacyjny Michael Fassbender,  i dopełniająca wszystkiego muzyka, uczta dla oczy i uszu - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na TVP 2 przeoczyłem film o super szpiegu, polski tytuł "Kim Philby: Szpieg, który wybrał niewolę", tytuł oryginalny "The Spy Who Went Into the Cold. Double Agent". Jeżeli ktoś miałby nagrany materiał lub znał adres w sieci gdzie można obejrzeć byłbym bardzo wdzięczny za informację. Bardzo lubię taką  tematykę. 

Oglądałem.  IMO, zbyt dużo uwagi poświęcono sprawom obyczajowym (kolejne kobiety Philby'ego, alkoholizm itp.), a zbyt mało tematom szpiegowskim - gdzie, co jak itp.

Nic szczególnego w sumie, ale warto chociaż dla materiałów archiwalnych.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam opinie kolegów na temat Gomorra (serialu). Bardzo dobra rozrywka bez zbędnych efektów/upiękniaczy. Jest kilka niedociągnięć, ale serial ogólnie na 8/10!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą obejrzałem film Mistrzowie (o prawdziwych mistrzach boksu) ach to były czasy prawdziwych mistrzów.super film.Nawet trochę smutny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą obejrzałem film Mistrzowie (o prawdziwych mistrzach boksu) ach to były czasy prawdziwych mistrzów.super film.Nawet trochę smutny.

dokument?

ogladałem, dobry


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

dokument?

ogladałem, dobry

 

Też oglądałem ten film "Mistrzowie" - bardzo ciekawy.

 

Nie wiem jak wy, ale ja juz jestem po Przebudzeniu Mocy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

I, i jak? :)  :wub:

 

Nie będę zdradzał nawet wrażeń. Pójdziecie ocenicie sami ;)

Jedyne co powiem, to to, że straszne tłumy na pokazie premierowym O_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilet na niedzielę godz.11 także czekamy z niecierpliwością. Z ojcem byliśmy na każdej części w kinie także podwójna frajda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już jestem po, żeby nie psuć innym zabawy napiszę tylko, że mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się "Bezwstydny Mortdecai"  :blink: 

Przedziwny film. Niewypał z przebłyskami geniuszu :)

 

Momentami udana parodia, momentami zabawna komedia a momentami bezdennie głupia.

Pomieszanie "Różowej pantery" (ale bez jej płynności) z "Ocean's Twelve" (ale bez jej polotu) a nawet polskich "Dublerów" (ale bez ich łobuzerskości na na dobrym poziomie). Film jednak da się jednak jak najbardziej oglądać jeśli podejdzie się do niego do niego z odpowiednią dozą wyrozumiałości i ciekawości gatunkowej.

 

post-60300-0-86188900-1450523346.jpg

 

Szkoda, że nadal nie można doczekać się produkcji, która atrakcyjnie i porywająco pokazałaby historię sensacyjną opartą o atrakcyjność świata dzieł sztuki łącząc to co najlepsze z "Afery Thomasa Crowna" i "Konesera".

Fenomenem tej produkcji jest fakt, iż najciekawszą kreację tworzy postać drugoplanowa (Paul Bettany jako Jock) Film zyskuje także wtedy gdy stery akcji przejmuje Gwyneth Paltrow. Sam Depp nie jest zły ale rzeczywiście trudno mu odciąć się od kreacji i stylu jaki stworzył w "Piratach z Karaibów". Tu znalazł się na dobrej drodze do tchnienia nowego życia w ten sposób gry ale udało się to połowicznie.

 

Ode mnie 6,5/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tym filmie mistrzowie zauważyliście zegarek Tysona.Ja mam na ścianie mniejsze :) Ale taki był wtedy klimat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc właśnie przebudziła się i we mnie, :)

powiem tak moje pokolenie którego nie zachwyciły cześć 1-3 bo wychowało się częściach 4-6 będzie zachwycone !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.