Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie doczekałem się na "Nienawistną ósemkę" na wielkim ekranie :)

 

Grubo!

Jeżeli ktoś przetrzyma l poł. filmu to w drugiej otrzyma od QT ucztę suspensu i makabreski. I klimat tak gęsty, że można go (nomen omen) kroić nożem.. Poza tym to intrygujące połączenie kryminału z westernem!

 

post-60300-0-03611800-1452906859.jpg

 

Ale brak gł. nominacji Oskarowych zrozumiały i jest to jednak rzeczywiście obraz bardziej dla fanów Tarantino. Widać tu też jakby brak pewnej iskry, dawnego polotu..

 

Zasadniczo mam wrażenie, że ten film będzie się oceniało lepiej wraz z upływem czasu. W głowie pozostaje ten dziki, zimny klimat odludzia, "nienawistna ósemka" w jednej izbie i niektóre sceny (epicka końcówka!)

 

Ja oceniam 8/10 :)

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN Panowie :)

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z najciekawszych aktorów hollywoodzkich swojego pokolenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotlight, taki sobie choć niesie przesłanie. Molestowanie dzieci przez Księży KK,akty seksualne z dziećmi kilkuletnimi.Ujawnione przez gazetę i latami zamiatane pod dywan przez KK. Cała otoczka i brak reakcji.

The Big Short, kulisy przed kryzysem 2007 w US, Brad Pit etc. I Koleś-40 letni prawiczek z Rolexem subem.Nawet niezły choć nurzący...

 

Tom Hanks Most Szpiegów, nawet niezły pomimo że na faktach (podobnie jak powyższe dwa) zimna wojna etc, mało realistyczny.Mial zegarek ale się nie pochwalił choć płaszcz ukradli.

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr za recki :)   bo właśnie zastanawiałem się czy któryś warto obejrzeć, a co byście polecili z tego roku ale łatwego przyjemnego i trzymającego z zapartym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr za recki :) bo właśnie zastanawiałem się czy któryś warto obejrzeć, a co byście polecili z tego roku ale łatwego przyjemnego i trzymającego z zapartym ;)

Łowcę Czarownic z Vin Dieslem widziałeś?

Luźny, przyjemny nie wymagający myślenia.

Man Up sympatyczna komedia, nawet śmieszna momentami o kobiecie która szuka faceta i łapie pierwszą z brzegu okazję.

 

.

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynki, będę oglądał, przyznam się że po Zjawie potrzebuje kilku łatwych filmów, choć Zjawa niezła ale długa trochę, przynajmniej Leonardo wreszcie dostanie Oskara  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Byłem obejrzeć Nienawistną ósemkę w sobotę. Bardzo mi się podobał ten film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem obejrzeć Nienawistną ósemkę w sobotę. Bardzo mi się podobał ten film :)

Mnie też. Bardzo Tarantinowski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynki, będę oglądał, przyznam się że po Zjawie potrzebuje kilku łatwych filmów, choć Zjawa niezła ale długa trochę, przynajmniej Leonardo wreszcie dostanie Oskara   :)

ale nie ogladaj tego The Treatment jak chcesz cos latwego i przyjemnego, bo ten film jest o pedofili i gwaltach na nieletnich.

edit: ja ogladalem z zona wieczorem to pozniej miala koszmary. Zapowiedz filmu jest zupelnie inna.

 

Lekki i luzny jest Intern(Praktykant) z Robertem De Niro.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, to dla mnie za ciężki temat, a Praktykanta zaraz obejrzę z chęcią bo mam dużo wspólnego też jestem stary i nie dano zacząłem nową prace :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziarno prawdy - fajne, polskie kino z Robertem Więckiewiczem. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Książki się fajnie czyta, a film wyjątkowo ciekawie zrealizowany, trochę inaczej niż się w Polsce robi. Więckiewicz super pasuje do tej roli.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ogladaj tego The Treatment jak chcesz cos latwego i przyjemnego, bo ten film jest o pedofili i gwaltach na nieletnich.

edit: ja ogladalem z zona wieczorem to pozniej miala koszmary. Zapowiedz filmu jest zupelnie inna.

 

Lekki i luzny jest Intern(Praktykant) z Robertem De Niro.

Właśnie oglądam :-) lekki i przyjemny ;-)

Dobra odmiana po treatment hehe

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr za recki :)   bo właśnie zastanawiałem się czy któryś warto obejrzeć, a co byście polecili z tego roku ale łatwego przyjemnego i trzymającego z zapartym ;)

Ogladnij sobie Rockiego Balboe w najnowszej odslonie. Schemat zachowany ;-).

Tytul chyba "Creed"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje córki krowy

Film zbyt dobry, żeby przejść obok ale nie tak dobry, żeby uwodzić i zdobywać ważne nagrody. Obraz gorzki, dojrzały i znacznie poważniejszy niż wyobrażenia o nim. Za parawanem elementów komedii ukrywa się dość egzystencjalny dramat. Ze zdecydowaną przewagą dramatu a nawet tragedii w tle. Co więcej dla mnie to w dużej mierze swoisty manifest pokoleń w średnim wieku. Strach o starzejących się rodziców, o ich zdrowie, o wizję śmierci. Ale także strach o wychowanie, kondycję moralną czy przyszłość własnych dzieci.

Strach od góry i strach od dołu. Trudny wiek..

 

post-60300-0-47418000-1453158611_thumb.jpg

 

Aktorstwo w filmie cechuje przede wszystkim dobre ..rzemiosło. Tak opiewani Dziędziel i Kulesza grają po prostu swoje. Ani gorzej ani lepiej niż ich poziom. Zjawiskową rolę i kreację ma natomiast Gabriela Muskała. W pierwszej części filmu można ją nawet oceniać jak rewelacyjną, później troszkę traci z tonu. Niezwykle atrakcyjna jest także kreacja Dorocińskiego. Trafiona w punkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie zachwalałem

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem ksiazke i nie przypuszczalem, ze da sie tak dobrze rzucic na ekran. Dobry film!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Short jest fascynujący! :) W swoim gatunku genialny.

Swoisty techno-thriller finansowy i zarazem moralitet ekonomiczny.

Świetny jako produkcja filmowa, przerażający jako odbicie rzeczywistości. To wszystko działo się naprawdę i pewnie znowu się powtórzy za jakiś czas. Prawdziwy rollercoaster i to nie tylko w samej akcji ale również w przekazach a nawet w warstwie muzycznej i montażowej.

 

Sądzę, że film najbardziej będzie się podobał osobom z wykształceniem czy doświadczeniem ekonomicznym, nie mówiąc już o finansowym czy wręcz inwestycyjnym ( to ja :) ). Ale zwielokrotnione emocje przyniesie tym, którzy pamiętają te lata i na własne oczy obserwowali katastrofę systemu i upadki gigantów. Nie mówiąc już o odczuwaniu tego na własnej skórze..

 

Oczywiście świetny Christian Bale (jako Michael Burry) - grający "autystycznie-finansowego" zarządzającego funduszem. Mocny Steve Carell (jako Mark Baum)

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.