Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Odchorowuję te Oscary..  :ph34r: 

Zarwanie nocy do szóstej rano,

a i nie przy soku się oglądało.. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://oscar.go.com/winners

 

No i co Wy na to?

 

Chyba pierwszy raz w życiu nie obejrzę filmu, który dostał Oskara za najlepszy obraz. I jakoś źle mi z tym nie jest.

Żałuj, bo to świetny film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może on tak po prostu złapał tę kopertę bo mu było wygodnie i nie zastanawiał się nad tym?

 

Możliwe możliwe, albo dorobiony palec, niemniej takie zdjęcie krązy w internecie :)

E tam, jeśli to nie fejk jakiś, to jest to dziecinada.

Albo Leo ma wywalone na oskary i jak facet z jajami po prostu je olewa i nie odbiera figurek, jak Bansky, G. Scott czy Brando - nie mówię o tym, ze nie odbiera, bo nie może, chory itp, tylko nie odbiera bo leje na oskary - albo idzie na uroczystość, odbiera tę lalkę i zachowuje się z szacunkiem w stosunku do organizatorów, komisji i gości.

 

Ja bym na jego miejscu rzucił tą statuetkę i powiedział, że nie chce łachy, bo i tak wiem, że jestem dobrym aktorem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie napisać dlaczego? :)

Ja oglądałem i uważam, że to wyśmienity film i w gruncie rzeczy byłem miło zaskoczony bo uważałem, że film zasługuje na oskara pomimo, że osobiście typowałem Zjawę.

Posłużę się cytatem z polskiego filmu: "sprawdzić czy nie ksiądz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Słyszałem, że owacja na stojąco była ;)

Tyle lat był specjalnie niedoceniany, w końcu dali mu spokój. Wszystko się zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na granicy

Przeciętny film z przeraźliwie dobrą końcówką.. :o

Bezpłciowy Chyra, przeciętny Grabowski, nijaki Bielenia (zjawiskowy talent z Disco Polo) ale ..fenomenalny Dorociński!

 

post-60300-0-32033900-1456965051_thumb.jpg

 

Słabe zdjęcia i montaż odbierają dużo uroku.

 

Niemniej jednak ze względu na magię Bieszczad, posępną zimową aurę i konwencję thrillera - warto pokonać tę granicę.

 

6,5/10

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłużę się cytatem z polskiego filmu: "sprawdzić czy nie ksiądz"

A widzieliście jak Spotlight opisano w Teleekspresie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem całą galę rozdania Oskarów i powiem, że tak beznadziejnie to nie było od lat.

 

Po więcej zapraszam tutaj:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Teleexpress B) 

 

„Hateful Eight” - film o przejażdżce dyliżansem, którego pasażerowie z powodu obfitych opadów śniegu zatrzymują się w zajeździe

 

"Poza światem. Cast away" - przedłużony urlop w tropikach pracownika firmy kurierskiej FedEx

 

"Człowiek z żelaza" - film o rynku pracy w Gdańsku w latach 80.

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Teleexpress B)

 

 

 

No trochę Orłoś popłynął z opisem :)

I jeszcze uważa, że wszystko było ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż w końcu ktoś odważnie nakręci film pokroju Spotlight właśnie o islamie i pokaże ichniejszą  pedofilię... Bo chyba małżeństwa dorosłych facetów z kilku letnimi dziewczynkami normalne nie jest? No tak.. ksiądz nie odda, a muslim wiadomo... Granat w zęby i do boju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Teleexpressu (część z fejsa):

 

"Marsjanin" - film o hodowli ziemniaków.

"Listonosz zawsze dzwoni dwa razy" - film instruktażowy dla pracowników poczty.

"Człowiek który został papieżem" - niezwykłe przygody kajakarza z Krakowa.

"Deadpool" - historia o walce młodego mężczyzny z rakiem.

"Breaking Bad" - serial opowiadający o życiowych perypetiach nauczyciela chemii.

"Psy" - film o dwóch przyjaciołach układających sobie życie na emeryturze.

"Obcy" - dokument o negatywnych skutkach zapłodnienia in vitro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GRIMSBY

 

Kompletny odpał! :)

Purnonsensowa komedia sensacyjna ze specyficznym, autorskim "wkładem" Cohena/Borata.

Obleśna ale wcale nie taka zła jak można by się spodziewać.

 

post-60300-0-32035900-1457090359.jpg

 

Głupota jest tu celowym narzędziem.

Raz na jakiś czas można spróbować takiej formuły.

 

Ubawiłem się.. :D

7/10 - nawet 7,5/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż w końcu ktoś odważnie nakręci film pokroju Spotlight właśnie o islamie i pokaże ichniejszą  pedofilię... Bo chyba małżeństwa dorosłych facetów z kilku letnimi dziewczynkami normalne nie jest? No tak.. ksiądz nie odda, a muslim wiadomo... Granat w zęby i do boju.

To się raczej nie zdarzy w lewackiej Europie, gdyż nie pozwoli na to tzw. polityczna poprawność.

Wystarczy przypomnieć, ile czasu niemieckim władzom i lewackim w większości mediom zajęła sprawa napaści sylwestrowych w Kolonii?

Narodowa cenzura trwająca tydzień... nie mówiąc już o komentarzach mediów i ogłupiałych polityków.

 

Po drugie, jak się przekonano w redakcji Charlie Hebdo, z chrześcijan (katolików) można robić bekę na maxa, nikt nie reaguje, wszyscy rechoczą, tzw. wolność wypowiedzi triumfuje, wszyscy w skowronkach.  No ale się znudziło redakcji chwilowo, więc poszli w bekę z Allaha.  Jak się skończyło - wszyscy wiemy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm..

 

Przecież od kilku miesięcy bardzo gorącym filmem jest "Mustang"

Finalista zarówno nieanglojęzycznych (zagranicznych) Złotych Globów jak i Oskarów.

Porusza m.im. kwestię małoletnich, przymusowych małżeństw.

 

http://www.filmweb.pl/film/Mustang-2015-742573

 

post-60300-0-83905000-1457115511_thumb.jpg

 

Chociaż to niezwykłe (polityczno-religijne) zjawisko, że film nakręcony w Turcji, o Turcji, przez turecką reżyserkę i z udziałem tureckich aktorów jako kandydata do Oskarów nieanglojęzycznych wystawiła ..Francja!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Natomiast z kolei niezwykle ośmieszającym dżihad Islamu filmem są "Cztery Lwy"

Genialne! Barejowskie podejście do tematu :)

 

http://www.filmweb.pl/film/Cztery+lwy-2010-502713

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu dowiedziałem się, że na Prometeusza 2 trzeba czekać aż do jesieni 2017 r. (!) Liczyłem, że zobaczę planetę inżynierów z żywymi inżynierami, a tu pewnie znowu powtórka z rozrywki: wymarła planeta i david nie wiadomo skąd. A idź pan Cameron z takim czymś.....

 

Krygo - nie rozumiem Twojego zdziwienia, to chyba normalne, że kręci się filmy o wydarzeniach historycznych. Temat tabu? Działalność PISF to jest non toper 1 kwietnia 

Przy okazji - dzięki za zwiastun, nie zamierzałem iść na ten film, ale jednak mnie zaciekawił...Nie wiedziałem, że to film o dziennikarskim śledztwie, dobry pomysł, pamiętam "gry uliczne".... I grają w nim aktorzy, których lubię...

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy w tym filmie jest ten watek poruszony? Wydaje się, że może być poruszony, skoro fabułą jest dziennikarskie śledztwo.

 

Rzeczywiście, lista samobójstw/wypadków jest zastanawiająca. Rzeczywistość może okazać się ciekawsza od filmu.

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=LgSl0VAn76M

 

Przez moment zastanawiałem się czy nie przeoczyłem 1 kwietnia...

Dopóki jest to tylko film i  wizja artystyczna autorów to rzeczywiście śmieszne.,Ale kiedy zaczną uczyć dzieci w szkołach tych bzdetów to będzie straszne.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy co ujawni prawdziwe śledztwo, a nie quasi śledztwa które były dotąd. Na razie śmieszne byłoby to, co się działo za rządów PO, gdyby nie było tak niebezpieczne dla państwa.

Ciekawe, czy tak się bada wypadki lotnicze w USA.... Czy tak wygląda wolność słowa w USA i czy tak się w USA postępuje z inicjatywami obywatelskimi jak na Krakowskim Przedmieściu....

Ciekawe, czy UE i Komisja Wenecka zainteresują się wakującym stanowiskiem w SN USA.

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie uczono że w Katyniu Polskich oficerów rozstrzelała SS więc nie widzę w tym nic śmiesznego, zgadzam się z Tomkiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.