Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku sceptycznie podchodziłem do La la Land. Jednak po obejrzeniu, muszę przyznać że mi się podobał.

Dodatkowo fajnym filmem który oglądałem był  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@artiplast, na youtube jest gdzieś ten film w jakiejś dziwnej rozdzielczości.

 

Na początku sceptycznie podchodziłem do La la Land. Jednak po obejrzeniu, muszę przyznać że mi się podobał.

Dodatkowo fajnym filmem który oglądałem był  Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie.

 

Spośród ostatnio obejrzanych współczesnych filmów wspomniane przez Ciebie dwa podobały mi się zdecydowanie najbardziej. Gdy wyjdą na DVD/BR, będę do nich wracał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie rozwala system, dobry film do obejrzenia ze swoją połówką, radzę skasować smsy niewiadomego pochodzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.............również polecam film, bo ma coś w sobie z Rzezi Polanskiego i wczesnych filmów Woodego Allena  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Sztuka kochania"- bardzo na tak, zwłaszcza dla pamiętających z autopsji tamte czasy, taka w klimacie "Bogów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kot Bob i ja- polecam na weekend z całą rodziną, bądź ukochaną, łzy się poleją na 100%. Taki życiowy z iskierką nadziei, jak dla mnie hit na niedziele taką jak dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Wick 2, o ile jedynka mnie zachwyciła to teraz usunąłem po 3/4 filmu :(

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi La La Land nie bardzo podpasował. Zewsząd tylko dobre opinie, świetne recenzje i z takim dobrym nastawieniem wybrałem się do kina. Dałbym mu 6/10, ostatecznie wystawiłem 7/10 przez genialną muzykę i scenę z łysym z Whiplash po której przez kino poszedł szmer 'Not quite my tempo'. :D Dopiero później sprawdziłem, że to też reżyser od Whiplash i przyznam, że ta wstawka była świetna. Może nie pasuje mi styl tego reżysera, bo Whiplash się wszyscy zachwycali, a mi też średnio się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial "Taboo' jak ktoś lubi mroczne klimaty 19 wiecznego Londynu.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" - świetny. I jedna z najpiękniejszych polskich aktorek, Kasia Smutniak.  :wub:

 

Widziałem dzisiaj... daje do myślenia, okazuje się że nie ma ludzi bez sekretów.  :rolleyes:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne :)

 

( Belle Epoque -akcja toczy się w 20 wieku, 1905 rok Kraków, Taboo w 19 wieku, 1812 rok, Londyn :) )


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem dzisiaj John Wick 2. Genialny film akcji, podobnie jak pierwsza odslona. 

Zero glebokiej fabuly, swietne krotkie dialogi, genialne sceny akcji... praktycznie przez wiekszosc filmu.

Cala estetyka filmu na wysokim poziomie, po prostu sliczne jak bombonierka,-) Uczta dla zmyslow, relaks dla umyslu. No i sponsoruje Carl F. Bucherer:-) chociaz poza tym przynajmniej jeden Rolex ma swoje piec minut,-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miniserial ,,Nocny recepcjonista'', może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem reklamy. A można go już w sieci po polsku znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z napisami masz 1080p bez problemu, lecz serial jakoś nie powala moim zdaniem.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Night manager długo buduje nastrój i napięcie a w sumie kończy się jakoś bez polotu.

Ja z panną niedawno dorwałem nie taki znów nowy, ale wg. nas rewelacyjny serial "True Detective". Jeden z lepszych jakie widziałem przez dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Serial o którym wspominasz jest dość doby i przynajmniej z zaciekawieniem można go obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądaliście już drugi sezon? Jak w porównaniu do pierwszego?

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True Detective znakomity, swietne dopasowani i zagrani bohaterowie (McConaughey i Harrelson), duszny, mroczny klimat poludniowego USA, no i nie za dlugi, czego w serialach nie lubie. Z kolei drugi sezon juz sie zbytnio nie wpasowal w moj gust...

 

No i zdaje sie, ze powstaje 3 sezon:-)

 

 


Oglądaliście już drugi sezon? Jak w porównaniu do pierwszego?

Tapaltak

 

Gorszy, to napewno. Przekombinowany, na sile intelektualizowany (dziwne rozkminy, monologi, dziwnie bohaterowie), po kilku odcinkach odpuscilem... ale chyba dam mu druga szanse, ze zwyklej ciekawosci - o co tam rzeczywiscie chodzi i jak sie to skonczy:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allied - świetny, poza paroma scenami miłosnymi ;) 

 

Passengers - średni/dobry - jako fan s-f liczyłem na więcej. (Spoiler Alert) Brak możliwości wprowadzenia w stan hibernacji na takim statku i z taka technologia? Ciężko było mi to zaakceptować :/

 

The Founder - świetny, jak kiedyś za Keatonem nie przepadałem tak na starość gra zajedwabiście ;) 

 

z seriali

 

Sneaky Pete - powiew świeżości :) naprawde fajny pomysł i realizacja, do tego bardzo wyraziste postacie aktorów drugoplanowych jak i pierwszoplanowych, każdego da się lubić lub nie a to w serialach lubię. 

 

Lemony Snickets A Series of Unfortunate Events - genialna rola imho dr Howsera czyli N.P.Harrisa, oglądałem głównie dla niego, ale sama realizacja jak i historie też są bardzo ciekawe i zatrzymują przy ekranie. Czekam na 2gi sezon :)

 

Taboo - mocny, mroczny z genialną charakteryzacją i scenografią, mój nr1 w 2017 jak narazie. 

 

 

 

@pechagto

Inna liga niż pierwszy sezon. Dla mnie stracony czas, postacie nudne i słabo zagrane a cała intryga też średnio ciekawa. Może gdybym nie miał wysokich oczekiwań po pierwszym sezonie, inaczej bym go odbierał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabu - rzeczywiście fajny;temat, klimat no i akcja. Tylko z tymi czarami jak na razie i dla mnie, to głupio wygląda.

Może jakoś to wyjaśnia, wyprostują. Za 2 dni chyba 8 odcinek, ciekawe czy to koniec 1 serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peaky Blinders to serial w klimacie  szemranych interesów w okresie miedzywojennym. Podobał mi się bardziej niż Zakazane imperium.

 

 

 


True Detective  oglądałem, pierwszy sezon bardzo dobry, drugi zdecydowanie gorszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.