Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od kiedy przeczytałam spoiler z finałowego sezonu rzuciłam Dextera całkiem.

 

Rano zmęczyłam najnowszy odcinek SEAL Team. Dalej obstaję, że Valor i The Brave są lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec Końców poleciałem kilka epizodów Dextera :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Najlepszy sezon z Trinity Killer'em!

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak o serialach rozmawiamy, to są już dwa odcinki trzeciego sezonu Gomorra’y.

 

Rozumiem, że jak jesteś na 3 sezonie to serial jest dobry? Suburra od Netflix mi się podobała i zastanawiam się nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja wczoraj obejrzałem sobie Symetrię. Mimo upływu lat, film w dalszym ciągu robi piorunujące wrażenie. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak jesteś na 3 sezonie to serial jest dobry? Suburra od Netflix mi się podobała i zastanawiam się nad tym.

Suburra to taka troche gorsza kopia Gomorry. Super że ruszył 3 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z naprawdę dobrych filmów polecam "Pogorzelisko". Mocny film z zakończeniem a la Szósty zmysł.

Powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Sezon" to moze byc letni lub na szupaka :), a filmu, pierwsza lub druga seria...;)

Wiem, wiem :), ale "irytuje" mnie to nazewnictwo, napisałem, i juz mi " lepiej" ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu trafiłem po raz kolejny na "Requiem dla snu" . Niesamowity film.

Miałem wkleić scenę zamknięcia, ale jednak jest  jednak zbyt poruszająca, wystarczy sama nuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak jesteś na 3 sezonie to serial jest dobry? Suburra od Netflix mi się podobała i zastanawiam się nad tym.

Serial jest bardzo dobry według mnie. Surowy, nietknięty hollywoodzkimi łapami Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie obejrzę Gomorrę jednak. Póki co nadrabiam The Affair.

 

 

Requiem <3 chociaż ta scena na szpitalnym łożu w zabiegowym... ble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo aktywnym kinomaniakiem ale chyba tylko o trzech filmach mogę powiedzieć, że są wielkie.

- Fight Club

- American Beauty

- Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

 

Polecam ten trzeci - mało znany a wbija mnie w fotel za kazdym razem - arcydzieło

eternal-sunshine.jpg

 

Hej,

Odnośnie Fight Club - widziałem ten film i jest on dość dziwny - wciągnął mnie, (Żone nie bardzo) ale mam wrażenie, że nie zrozumiałem go w całości, dziwna końcówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj , właściwie przez przypadek, trafiłem na "ligę sprawiedliwych" czegoś tak potwornego nie widziałem dawno. Totalna strata czasu i pieniędzy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam 3 ostatnie odcinki DC's Legends of Tomorrow. To jedyny serial DC jaki jeszcze oglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja dziś oglądam dwa pierwsze odcinki, 5 serii Wikingów. Zobaczymy czy uda im się uratować ten serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamBanan

Czekając na 3 sezon Gomorry obejrzałem serial Suburra: La serie  i film o tym samym tytule z 2015 Suburra. Całkiem przyjemne kino dla osób lubiących klimaty włoskiej mafii. Polecam najpierw obejrzeć film a potem serial  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając na 3 sezon Gomorry obejrzałem serial Suburra: La serie  i film o tym samym tytule z 2015 Suburra. Całkiem przyjemne kino dla osób lubiących klimaty włoskiej mafii. Polecam najpierw obejrzeć film a potem serial  ;)

 

NIE!!!! W sensie wydarzenia z serialu (mimo, że wyszedł później) dzieją się wcześniej przed wydarzeniami pokazanymi w filmie. Serial jest jak to się mówi prequelem(?)

 

Aczkolwiek serial bardzo wciągający, sama obejrzałam w kilka dni.

 

Aktualnie zaczęłam Frontier 2 sezon. Pierwszy wciągał bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej muszę się podzielić z wami tym co oglądałem ostatnio.

Gorąco polecam Planeta Ziemia 2 od BBC Earth.

Nigdy nie widziałem lepiej zrobionego dokumentu przyrodniczego. PEarh 1 (dostępne na Netflix) zrobiło ogromne wrażenie. Seria „Life” również ale Planeta Ziemia 2 to inny poziom. Ciężko oderwać oczy od tego dokumentu. Nie da się pominąć muzyki Hansa Zimmer’a a nowe technologie pozwoliły sfilmować zwierzęta jak nigdy wcześniej. Calosc dopełnia miły głos narratora którego zna każdy fan takich produkcji.

 

Osobiście skorzystałem z promocji w dużym sklepie online. 99pln za Blue Ray i nie żałuje żadnej wydanej złotówki.

 

Jedyny minus. W mojej wersji nie ma Czubównej a być chyba powinna. Ale narrator oryginalny i napisy robią robotę.

 

Polecam! Każdy powinien to zobaczyć

Edytowane przez el_mazurro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.