Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie obejrzałem film z wakacji. Moich. I mojej rodziny. Świetna obsada. Doskonale dobrane role. A pies w roli psa godny Oskara. Wrócę do tej produkcji na pewno więcej niż raz. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tego akurat nie widziałem, ale nie mam wątpliwości, że to porządna i wartościowa produkcja ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat nie widziałem, ale nie mam wątpliwości, że to porządna i wartościowa produkcja ;-)

fragment :D  :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajne miejsce, na ...wakacje ;-) ale film spoko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie 2 odcinek Templariuszy (Knightfall). Pierwszy odcinek był dobry, ale oglądam drugi i więcej czasu czytam to forum niż oglądam odcinek, a przez chwilę przeszła mi myśl o rzuceniu tego serialu w ogóle.

 

Ale poczekam do 3 odc, może będzie lepiej.

 

Mam zbliżone zdanie. Głębia postaci przypomina realizacje o przygodach Sir Lancelota z lat 50. Upikantnione scenami seksu na stojąco :) Komandoria templariuszy przypominająca siedzibę CIA w komputerowo wygenerowanym wieżowcu. Równie nierealne jak malunki na tekturze sprzed 50 lat. No i obowiązkowe spowolnienia i stopklatki podczas rzezi. Dzieje wypraw krzyżowych i zakonów rycerskich były ongiś moją pasją. Aż mnie telepie. Pan Samochodzik i templariusze byli o niebo lepsi :)

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, zaczął się sezon V Wikingów. Poprzednie oglądałem na iitv.pl, ale coś się teraz tam popsuło i... nie mogę. Polećcie coś ewentualnie innego. Dziękuję


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem 2 sezon watahy a w weekend 2 sezon belfra.

 

Wataha 2 miażdży. Czytałem ostatnio, że przez watahę wzrosła liczba rekrutów do straży granicznej.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie oglądałeś?


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję. Dysponuje jedynie netem. Tak więc szukam...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belfer 2 jest dla mnie tak niesamowicie głupi i do tego źle zagrany, że nie mam słów... Za to "Ostatni Jedi" bardzo mi się podobał, mimo że momentami było bardzo wesoło, jak na tak poważną tematykę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jutro mam nadzieję się przekonać, jak ten Oatatni Jedi wyszedł. Póki co, recenzje są bardzo zachęcające ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to po seansie słychać było pomruki niezadowolenia: "Nie tego się spodziewałem!", "Jak mogli pójść w takim kierunku?", "Teraz to Gwiezdne Wojny będą mogły być puszczane na Comedy Central"...

 

Dla mnie za to serio bardzo dobre, powiedziałbym, że dość w klimacie tych starych części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a watahę na torrentach.

 

Żeby do Ciebie nie zapukali Panowie w niebieskim :D Na polskie produkcje się zapatrują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj film " Ostatni Jedi". Szkoda słów :-(.

Edytowane przez Frantz70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wczoraj film " Ostatni Jedi". Szkoda słów :-(.

O, no właśnie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby do Ciebie nie zapukali Panowie w niebieskim :D Na polskie produkcje się zapatrują.

W razie czego na żonę będzie bo to jej komputer :D


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Netflixie? Zaraz kończy mi się mój serial i nie wiem co oglądać potem :)

 

Tego niestety nie ma tam. Leci na HBO i HBO Go. Ja oglądałam po prostu na vidto.

 

Muszę się przyznać, że gdzieś od 2013 oglądam seriale i filmy w necie, na różnych stronach i nikt nigdy nie zapukał. Ale na szczęście mamy już Netflix w przyzwoitej cenie i jak ktoś ma telefon w Play to Showmax na 12 msc za darmo, więc można spokojnie oglądać ;)

 

Polecam Elven po polsku Rzeka (C+) dobry, norweski kryminał. Dopiero są 3 odcinki, ale zapowiada się ciekawa historia.

 

A z Netflixowych chcę zacząć Manhunt:Unabomber, Punisher, Godless i za kilka dni ma być 2 sezon Telefonistek (to polecam płci pięknej).

 

I żeby nie było wątpliwości życie towarzyskie też posiadam, nie samym serialami żyje człowiek :)

Edytowane przez Kromeczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeka na c+ jest dobry. Strasznie klimatyczne te skandynawskie seriale. Mocno polecam serial trapped - w pułapce.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięło mnie ostatnio na oglądanie klasyki starego kina , niektóre tytuły po raz pierwszy , niektóre znane ale zapomniane , przez ostatnie 2 tygodnie obejrzałem : 

 

,, Absolwent '' 1967 r. 

,, Śniadanie u Tiffany'ego " 1961r.

,, 12 gniewnych ludzi '' 1957 r.

,, Do utraty tchu '' 1960 r.

,,Żyć własnym życiem'' 1962 r. 

,,Zgadnij kto przyjdzie na obiad '' 1967r. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że gdzieś od 2013 oglądam seriale i filmy w necie, na różnych stronach i nikt nigdy nie zapukał.

 

Oglądając nikomu tego nie udostępniasz, więc nie ma konsekwencji. Ściągnąć coś z torrentów automatycznie nie udostępniając się nie da, a to już podlega pod paragraf... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięło mnie ostatnio na oglądanie klasyki starego kina , niektóre tytuły po raz pierwszy , niektóre znane ale zapomniane , przez ostatnie 2 tygodnie obejrzałem : 

 

,, Absolwent '' 1967 r. 

,, Śniadanie u Tiffany'ego " 1961r.

,, 12 gniewnych ludzi '' 1957 r.

,, Do utraty tchu '' 1960 r.

,,Żyć własnym życiem'' 1962 r. 

,,Zgadnij kto przyjdzie na obiad '' 1967r. 

 

Bardzo ciekawy zestaw, miła odmiana od serialu wpisów o serialach  ;)  Z powyższych tytułów zdecydowanie najbardziej lubię "12 gniewnych ludzi", zresztą Lumet to jeden z moich ulubionych filmowców. Wielkie kino, z wybitną obsadą bez słabych punktów (najlepszy moim zdaniem Lee J. Cobb) i legendarną pracą kamery. "Absolwenta" widziałem dawno temu, chyba raz, może dwa razy i oglądało się miło, ale pozostałem trochę obok, niezaangażowany. Problemy innych bohaterów przełomu lat 60. i 70. były dla mnie zawsze ważniejsze. Fanem tej muzyki też nigdy nie byłem. Ale film znać trzeba, może do niego wrócę. "Zgadnij kto..." obejrzałem kilka lat temu, chyba nawet pisałem tu o tym. Spencer ok, choć u Kramera zawsze dużo się mówi, do tego humor troszkę się zestarzał w tym filmie. "Do utraty tchu" to chyba najbardziej strawny film Godarda. Nie widziałem natomiast "Żyć własnym życiem" i - cóż, przyznam bez bicia - "Śniadania u Tiffany'ego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem "Barry Seal Król Przemytu". Ostatnio pojawiła się moda robienia filmów o rzeczach nielegalnych, narkotykach itp... Ale za każdym razem, bohaterzy albo umierają, albo idą siedzieć, może to i dobrze. Ciekawią mnie tylko zegarki pokazane w tym filmie, a całkiem ich dużo było :D


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem "Barry Seal Król Przemytu". Ostatnio pojawiła się moda robienia filmów o rzeczach nielegalnych, narkotykach itp... Ale za każdym razem, bohaterzy albo umierają, albo idą siedzieć, może to i dobrze. Ciekawią mnie tylko zegarki pokazane w tym filmie, a całkiem ich dużo było :D

Też się przejmowałem, ale nim poszedłem do szkoły , ojciec mi wytłumaczył że to na niby i "pan nie umiera" :lol:  ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.