Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Ciekawa recenzja, dobre spostrzeżenia.

Ja też jestem po, w sumie ciekawa opowieść, choć z dużą ilością przynudzeń nic nie wnoszących do fabuły.

GW oglądają już kolejne pokolenia i po swoim dziecku widzę, że inaczej patrzą na całą sagę. Dla nas kultowa jest pierwasza trylogia, inne mogłyby nie istnieć.

Młodzi patrzą na kolejne odcinki jak na chronologiczną całość, gdzie cz. III jest szczególnie istotna.

Tak a propos kolejnych pokoleń, to w 100 % się zgadzam  :) Dla mojego/naszego  ;) pokolenia, Stara Trylogia była jak grom z jasnego nieba, była czymś nowym i świeżym. Moje dzieciaki oczywiście bardzo ją lubią, ale jak już któregoś Epizodu się dopominają, to jest nim właśnie ...Epizod III. W kinie byłem ze starszym synem - 9 lat. Był ...zachwycony  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, GW to teraz zupełnie nowy produkt, owszem nawiązuje do tradycji ale Disney produkuje je już po swojemu, 

Na szczęście w moim odczuciu jest lepszy niż Łotr 1, (subiektywnie) ciekawe jak rozwiną teraz "nową sagę"

Olbrzymi minus za to co zrobili z postacią Jody, (dla mnie tragedia)


Z Ciekawych pozycji mogę śmiało polecić BRIGHT - propozycja dla osób lubiących fantastykę,

Ciekawie stworzony film pokazujący pracę policji w obecnych czasach, w świecie w którym obecna jest magia,  oraz postacie, z baśni, bajek, ogólnie świata fantasy.

Efektów specjalnych jest sporo, nie są one kiczowate. Oglądając film trzeba przyjąć konwencję fantasy. 

Nie będę spojlerował, film posiada ciekawą fabułę, warto obejrzeć, 

Co ciekawe zapowiedź obejrzałem w kinie, film dostępny tylko na netflixie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiezdne Wojny dawno zakończyły sie, Królewny Śnieżki czas jest...

 

 

YODA.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gwiezdne Wojny dawno zakończyły sie, Królewny Śnieżki czas jest...

 

 

YODA.

No tak, kto ma coś o tym wiedzieć, jak nie MY  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście również zgadzam się z Waszymi opiniami na temat Gomorry, ale końcówka bardzo mnie zasmuciła. Mimo wszystko... Dużo jakości ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1, jak dla mnie 3 seria lepsza od 2.

Drugi sezon najsłabszy rzeczywiście, chodź podobała mi się postać Salvatore Conte i Gabriele Principe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jednego odcinka nie widzialem, ale tyle razy sie pojawia w temacie ze trzeba chyba zobaczyć.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani jednego odcinka nie widzialem, ale tyle razy sie pojawia w temacie ze trzeba chyba zobaczyć.

Koniecznie!!! Zazdroszczę Ci, że czeka Cię ten serial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Bardziej podoba mi się 'nowa' odsłona Star Trek, oprócz ostatniej, dno. Star Wars po prostu, nie ma już dla mnie nic do zaoferowania.

Cały czas ten sam schemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardziej podoba mi się 'nowa' odsłona Star Trek, oprócz ostatniej, dno. Star Wars po prostu, nie ma już dla mnie nic do zaoferowania.

Cały czas ten sam schemat.

Pozwolę sobie wejść w polemikę z Kolegą. Nie mogę się zgodzic z tym, że SW nie ma już nic do zaoferowania. To, co do tej pory widzieliśmy na ekranach, wlivzając w to Epizody IV-VI, to tylko część, stosunkowo niewielka, ogromnego uniwersum SW, które można odkrywać choćby w niezliczonej liczbie książek. Jak dla mnie, materiału na filmy jest bardzo dużo, a cały problem sprowadza się do tego co wybrać i jak to zrobić. Pewnym pomysłem na to był choćby Łotr 1, pokazujący, z nieco innej, mniej mitologicznej i pełnej Mocy perspektywy wydarzenia, które poprzedzały to, co zostało opowiedziane w Epizodzie IV. Dla mnie osobiście to ciekawy pomysł, by opowiadać, nawet tą samą hostorię z perspektywy innych, niekanonicznych/mitologicznych postaci ze świata SW. Znowu jednak, należałoby się zastanowić, jak to należy zrobić. Idąc bowiem tokiem rozumowania Kolegi należałoby uznać, że także cała seria o agencie 007 nie ma sensu, bo w końcu niemal każdy film opowiada o tym samym, a i schemat tych filmów jest bardzo podobny ;-) Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie Maras, na bank Ci podejdzie. Monim zdaniem zjada "Narcos" czy " El Chapo". Opinia subiektywna, wloskie czy francuskie grupy zorganizowane jakos lepiej dziala na moja wyobraznie.

 

G6

Ani jednego odcinka nie widzialem, ale tyle razy sie pojawia w temacie ze trzeba chyba zobaczyć.

Koniecznie Maras, na bank Ci podejdzie. Monim zdaniem zjada "Narcos" czy " El Chapo". Opinia subiektywna, wloskie czy francuskie grupy zorganizowane jakos lepiej dziala na moja wyobraznie.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial ,,Most nad Sundem''  3 sezony obejrzane, podobały mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Nie mogę się zgodzic z tym, że SW nie ma już nic do zaoferowania.

Czytaj ze zrozumieniem, kolego. Wyraźnie napisałem, że nie ma nic do zaoferowania MNIE. Koniec tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czytaj ze zrozumieniem, kolego. Wyraźnie napisałem, że nie ma nic do zaoferowania MNIE. Koniec tematu.

Z tym to faktycznie polemiki nie może być  ;) Uznajmy w takim razie, że mój post wskazuje jedynie na to, że dla mnie osobiście SW ciągle ma coś do zaoferowania  :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie Maras, na bank Ci podejdzie. Monim zdaniem zjada "Narcos" czy " El Chapo". Opinia subiektywna, wloskie czy francuskie grupy zorganizowane jakos lepiej dziala na moja wyobraznie.

G6Koniecznie Maras, na bank Ci podejdzie. Monim zdaniem zjada "Narcos" czy " El Chapo". Opinia subiektywna, wloskie czy francuskie grupy zorganizowane jakos lepiej dziala na moja wyobraznie.

G6

Dzięki.

Wole kino europejskie w tej branży...

Pewnie widzieliscie, film fabularny, francuski, " Żolnierze mafii"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tematyce Narcos i El Chapo polecam Queen of the south. Na Netflix na pewno są odcinki, ale nie wiem czy wszystkie.

 

Zabieram się za Lód od Netflixa, znowu wiem :) Kolejny thriller/kryminał, kolejny serial francuski. Jedyne 6 odcinków, więc pewnie za 5 godzin skończę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pan życia i śmierci" sie zaczyna na puls hd. Jurij Orłow, a raczej Wikotor But zalatwi wszystko :)

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj nowego "Blade Runnera". Podsumowałbym to znudzonym "meh...". Tragiczny może nie był, ale 2,5h niezbyt wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lód od Netflix. Opis: "Mrożący krew w żyłach thriller, w którym makabryczne odkrycie we francuskich Pirenejach staje się początkiem wyrafinowanej gry między detektywem a seryjnym mordercą."

 

Z "mrożący krew w żyłach" ani "thriller" się nie zgadzam. Z "makabryczne" też nie. Reszta opisu pasuje. Nawet przez minutę się nie bałam, nie trzymał w napięciu tak, że z wypiekami na twarzy oglądałam żeby wiedzieć co się stanie, ani też "nie zrył psychiki". Dobry, chłodny serial kryminalny zamknięty w 6 odcinkach. Z odcinka na odcinek ujawniane jest coraz więcej, pokazane są połączenia bohaterów i związek przyczynowo-skutkowy. Fabuła jest ciekawa, ale to już drugi pod rząd serial francuski, gdzie głównym motywem jest współpraca z seryjnym mordercą... nie mają już o czym seriali robić? I dodatkowo jako minus: zaczęli mi się powtarzać aktorzy.

 

Czołówka jest warta uwagi, ponieważ nie tylko jest ciekawa, ale można ją brać jako pokazanie prawdziwych wydarzeń z udziałem ludzi. Podobały mi się też ujęcia obserwującej łani. Stoicki spokój zwierzęcia i obserwacja tego jak ludzie zamieniają się w drapieżniki było naprawdę ciekawym wątkiem. Zupełnie niepotrzebny moim zdaniem był wątek Vincenta, jego żony i połączenia z główną postacią. Nic to nie wniosło do fabuły.

 

Ocena 8/10. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sobie w końcu wykupić tego Netflixa, bo widzę mają tam sporo interesujących produkcji. 

 

z filmów które ostatnio obejrzałem mogę polecić Dunkierka. Moim zdaniem świetne sceny batalistyczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają parę seriali na krzyż dobrych, wszystko dzień po premierze znajdziesz w sieci od razu pełne serie. Z filmów same starocie, parę razy w roku jakiś pełnometrażowy zrobią. Ostatni to "Bright", przerwałem oglądanie po 40 minutach, nie wciągnął mnie. Ale były takie, które bym polecił, tylko że nie pamiętam tytułów :P 

 

 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.