Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Bright obejrzałam tylko dla piosenki na napisach końcowych :) Chociaż film jest znośny. Akcja dzieje się bardzo szybko, naładowali wszystko co się da w jeden film i jeszcze dali elementy komedii, w takich momentach, że obiłam sobie czoło tradycyjnym "face palm".

 

Co do Netflixa to 1 miesiąc masz za darmo, więc możesz zobaczyć czy Ci się podoba. Oferta jest cały czas rozbudowywana, więc każdy znajdzie coś ciekawego czy to film czy serial. Jest też opcja 2-4 ekranów na jednym koncie czy jakoś tak, więc jak ktoś z rodziny czy znajomych by chciał to wtedy dzielicie koszty między siebie i wychodzi nawet po kilkanaście złotych za miesiąc.

 

Aktualnie biorę się za nowy odcinek Chicago PD. W planach mam dokończenie pilota McMafia i nowy odcinek Bibliotekarzy.

 

A jutro wraca Cardinal. Nie wiem o czym chcą zrobić drugą serię, bo pierwsza wydawał mi się mieć rozsądne zakończenie, którego się nie rozbuduje na kolejne odcinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś o 20.00, na kanale Kino Polska "Prywatne śledztwo" z Romanem Wilhelmim i Janem Peszkiem. Bardzo porządny film, z intrygyjącym "twistem" na koniec. Obok "Zaklętych rewirów" mój ulubiony film z Romanem Wilhelmim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barton Fink.

John Goodman budzi niepokój, co przy jego twarzy i aparycji "misia" jest nie lada wyczynem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie niepokojący jest w Cloverfield Lane 10

Zaskakujący koniec ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Miało być tak pięknie, a zostałem przegłosowany przez żonę i dzieci. Zamiast ogladać "Prywatne śledztwo", oglądam ..."Harrego Pottera". Na szczęście "Prywatne śledztwo" się nagrywa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten film, to dla mnie podstawa w mojej kolekcji. Fornalski jest nie do pobicia. 

 

"Zaklęte rewiry"... Ten film zasługiwał na Oskara. :)

 


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Na jutubie jest w dobrej jakosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zaklęte rewiry"... Ten film zasługiwał na Oskara. :)

 

Genialna jest w nim również jakość dźwięku.A to w polskim kinie rzadkość niebywała.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, koprodukcja, zgadza się. W każdym razie, pomijając już samo aktorstwo, scenografię, choreografię, dźwięk, etc. - historia genialnie pokazująca w mikrokosmosie restauracyjno-hotelowego kompleksu właściwie cały "matriks" ludzkiej egzystencji. Mój TOP 10 ever - i to nie tylko w polskim kinie. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O a w tym roku jeszcze nie oglądałam HP... Ale jak zaczynam to oglądam wszystkie filmy dzień po dniu.

 

Nie wiem kto z obecnych tu ogląda MacGyver 2016, ale dla mnie to taki dobry na sobotę serial. Niby jest akcja, ktoś może zginąć, a ja oglądam dla relaksu. Od strony technicznej się nie wypowiem, bo nie ciągnie mnie do robienia czegoś z niczego, ale to pierwszy serial jaki w soboty włączam (bo naszego czasu w soboty wychodzi).

 

I tak widziałam oryginalną serię, a przynajmniej co niektóre odcinki jak w TV leciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze lecisz z tematem ostro, serialowy freak. Tez ogladam ich sporo, bo na statek nie ma nic lepszego. Przy Tobie jednak jestem amatorem kwasnych jablek.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj leci Obcy 4 na Stopklatce. Wgłębiłem się w te zegarki Seiko z obcego 2 ale jakoś mi nie siedzą choć cena przyzwoita jak na taki kult.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Słyszałem, że kolejną część Prometeusza, podobnie do Gwiezdnych Wojen, ma kręcić Disney  ;) . Najbardziej kultowa wydaje się trzecia część Obcego dziejąca się na Fiorina Fury161 . Następnym razem zwrócę uwagę w czasie oglądania czy "na dołku" ktoś w ogóle ma zegarek? Obstawiam, że "85" (IQ)  :) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Przecież już jest następna część Prometeusza, Covenant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że kolejną część Prometeusza, podobnie do Gwiezdnych Wojen, ma kręcić Disney  ;) . Najbardziej kultowa wydaje się trzecia część Obcego dziejąca się na Fiorina Fury161 . Następnym razem zwrócę uwagę w czasie oglądania czy "na dołku" ktoś w ogóle ma zegarek? Obstawiam, że "85" (IQ)  :) .

Nie chodziło mi że czwarta część jest kultowa bo nie jest tylko o zegarek.Jednak zegarki z filmów zawsze mają lepsze powodzenie.Jak się mylę to mnie poprawcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Przecież już jest następna część Prometeusza, Covenant.

A tak się starałem żeby to wyprzeć no i masz... Przypomniał :) .

Po tej jakże udanej drugiej części Prometeusza z niecierpliwością oczekuję na trzecią odsłonę pod dyrekcją Disney-a. W tej ścieżce fabularnej Prometeusza jaka była dotąd, niewiele już da się wydumać. Do tego trzeba "grubszych" fachowców a skoro kolejna odsłona Gwiezdnej Sagi tak dobrze się zaprezentowała  ;) to nie widzę nic na przeszkodzie by jedno z drugim połączyć :D . Może by się coś wreszcie z sensem i polotem wydarzyło? Był Obcy vs. Predator, czekamy na kolejne kompilacje gatunków.

Nie chodziło mi że czwarta część jest kultowa bo nie jest tylko o zegarek.Jednak zegarki z filmów zawsze mają lepsze powodzenie.Jak się mylę to mnie poprawcie :)

Znaczy się "lokowanie produktu" :) . Zapewne tak jest w istocie skoro "lokują" to znaczy, że się lepiej sprzedaje. O ile w przypadku serii z 007' utożsamianie się z bohaterem może być wyznacznikiem wyróżnienia dla niektórych o tyle w przypadku Obcy 3 może być o to trudno jeżeli chodzi o model zegarka jaki nosił "85" :) .

Tak na serio, dobre lokowanie produktu było na "Marsjanin". Nawet ja zapamiętałem, że to Hamilton z ciemną tarczą :)

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OtherLife dostępne oczywiście na Netflix. Opis: Ren Amari (Jessica De Gouw) jest utalentowanym naukowcem. Udaje jej się stworzyć narkotyczną substancję (OtherLife), która po wkropieniu do oka pozwala przenieść umysł odbiorcy do wirtualnej wykreowanej rzeczywistości. Film oparty jest na powieści “Solitaire” (2002 r.) autorstwa Kelley Eskridge.

 

Film mnie zaskoczył w 2 miejscach. Samo zakończenie też jest ciekawe, ale ostatnia scena była zdecydowanie zbyt krótka. Nie chcę zaspoilerować fabuły :) Mimo, że jest to film niskobudżetowy wcale nie zauważyłam tanich efektów, niedociągnięć czy aktorów, którzy dopiero uczą się grać, co niestety się zdarzało w innych produkcjach. Nie powiem, że film mnie urzekł, ale na pewno wciągnął i skłonił do myślenia. Zbiera też dobre recenzje i opinie na portalach o tematyce filmowej. O autentyczności medycznej, biologicznej, chemicznej się nie wypowiem, bo zwyczajnie się nie znam. Dobre 8/10.

 

A teraz wracam kończyć Ten days in the Valley, bo dzisiaj wyszły finałowe odcinki pierwszej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOTOKS

 

Bardzo brutalny film, rozmawiałem z kolegą lekarzem, nic nie potwierdza, obejrzeć można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię filmów Vegi. Faktycznie są mocne i pokazują "prawdziwe" życie, ale są też mocno naciągane i momentami wprost niesmaczne, choć pewnie akurat o to mu chodziło.

 

Nie znalazłam Ten days in the Valley jednak... okay. Znalazłam za to Sprawy Jacka Tylora. Ot prywatny detektyw-alkoholik, wyrzucony z irlandzkiej policji zabiera się za rozwiązywanie różnych spraw, które czasem same go dopadają (dosłownie). Odcinki są długie. Trwają po około 1,5 godziny, ale nie czuje się zmęczenia materiałem. Ogląda się naprawdę dobrze i bez sprawdzania zegarka co minute ;) Obejrzałam dopiero 2 odcinki z dostępnych 9, ale jeśli ktoś lubi seriale kryminalno-detektywistyczne to może mu przypaść do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kieł - dramat psychologiczny, dobrze ryje banie. Przynajmniej mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.