Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyliśmy z żoną oglądać. Mocny film, mroczny klimat, w pewnym momencie bardzo brutalny - zwłaszcza okiem kobiety. Obojgu nam się bardzo podobał.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=zN9PDOoLAfg

Tez mi sie podobał. No i ta aktorka grająca indiankę! WOW

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktora pamietam z filmu " Miasto złodziei " , dobra rola.

Film też.

 

 A zabitego absztyfikanta zgwałconej dziewczyny grał obecny Punisher :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 4 odcinku Punishera. W tym miesiącu wyszło tyle nowych seriali oraz sporo wróciło z kolejnymi seriami, więc nie wiem co oglądać.

 

W sumie to przyszłam wspomnieć o trzech serialach detektywistycznych, lekko kryminalnych, czasem komediowych.  Murdoch Mysteries - obecnie leci 11 seria i uwielbiam ten serial, choć czasem zdarzą się gorsze i nudniejsze odcinki, ale po 11 latach i tak poziom jest dobry. A drugi to Frankie Drakes Mysteries - pierwsza seria, tytułowa Frankie jest detektywem. Ten serial przypomina mi z kolei Zagadki kryminalne Panny Fisher - wydaje mi się, że jest zakończony, ale nie znalazłam oficjalnego potwierdzenia. Każdy z tych seriali ma coś w sobie przez co ogląda się z zaciekawieniem. Żadnego nie nazwałabym brutalnym. Ot zdarzy się zabójstwo czy bójka, ale w tego typu serialach to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G6

Zobaczyłem " Wind River" bez rewelacji ale piekne widoki na plus.

Mozna poswiecic czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobal sie 84% uzytkownikom gugla :P, rowniez moim zdaniem swietny film !

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem , piekna sceneria , problem poruszony w filmie choc nie dotyczy naszej części swiata, dobrze ze zauważony.

Rdzenni mieszkancy USA są jak widac w dalszym ciagu " gorszymi obywatelami ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ja również z żoną usiadłem do tego filmu (WIND RIVER). Ja obejrzałem do końca a żona zasnęła w trakcie. Opinie o filmie dość dobre i ja osobiście spodziewałem się "trochę" lepszego filmu. Żonie nie przypadł do gustu.

 

Niemniej ja polecam do obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie koledzy oglądają, tak radośnie taki film jak Wind River? Na cda.pl za świeży, żeby był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p z dts bylo w do sciagniecia w zeszlym roku juz. Pamietaj jednak, ze takie postepowanie jest nielegalne

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z angielskimi napisami jest na sockshare.net Chyba sama dzisiaj obejrzę, skoro tak polecacie.

 

A tymczasem obejrzałam nowy odcinek Bull. Lubię ten serial, ale to procedural. Sprawa trafia do sądu, ktoś przychodzi do Bulla, który jest analitykiem, behawiorystą, osobą zajmującą się wygraniem sprawy przez pośredni wpływ na jury. Leci teraz 2 seria i w sumie mogli by zrobić jeszcze jedną, ale przy tego typu serialach pomysły się szybko wyczerpują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem taki bardzo stareńki serial (film) " Hrabina Cosel" wielce mnie zdziwiło bo kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marvelous Mrs. Maisel czemu ja tego nie obejrzałam wcześniej?? Serial jest genialną komedią, z nutką dramatu, ale bardziej komedią. Polecam oglądać z ładniejszą połową, albo polecić każdej przedstawicielce płci pięknej :) Kocham ten serial i bardzo się cieszę na 2 serię. Ocena 10/10.

 

Nie wiem jednak gdzie obejrzeć legalnie, ale na sockshare jest z angielskimi napisami i ponieważ to serial komediowy z dobrymi żartami lepiej obejrzeć to w oryginale (jeśli ktoś posługuje się co najmniej średnio zaawansowanym angielskim), bo tłumacze nie raz robią takie błędy, że to nawet nie jest śmieszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś dzień telepracy i nie mogą się powstrzymać przed zerkaniem na Spartacusa S. Kubricka. Monumentalny film, ze wspaniałą rolą K. Douglasa. Dla fanów tego reżysera, do których sam się zaliczam, pozycja obowiązkowa ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam sobie wszystkie części Jasona Bournea, zostały mi jeszcze dwie a na koniec pierwsza wersja ''tożsamość Bournea'' z Richardem Chamberlainem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam sobie wszystkie części Jasona Bournea, zostały mi jeszcze dwie a na koniec pierwsza wersja ''tożsamość Bournea'' z Richardem Chamberlainem :)

 

Polecam książki - filmy nie są wierną adaptacją. Cykl książek dużo lepszy niż film i czyta się jednym tchem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam książki - filmy nie są wierną adaptacją. Cykl książek dużo lepszy niż film i czyta się jednym tchem

Popieram w 100%. Też wolę książki, bo są ciekawsze, bez takich "martwych momentów" gdzie nic się nie dzieje.

 

Z racji przymusowego chorobowego zaczęłam W pułapce - Trapped. Tajemnicze ciało, właściwie korpus wypływa u wybrzeża Islandii prawie równocześnie z wpływającym do małego portu promem pasażerskim. Islandia zimą wygląda pięknie na zdjęciach, a sama kryminalna historia jest... dobra. Bez szału, ale całość jest spójna i ogląda się dobrze.

 

Nadrobiłam też lecące na bieżąco medyczne procedurale Chicago Med i Good Doctor. Chicago PD do kompletu, The Librarians, Riverdale i Dynastie 2017.

 

Ach i dzisiejszy news: Netflix robi The Dirt film autobiograficzny o Motley Crue. Tak jak od 3 tygodni przewidywałam Machine Gun Kelly dostał rolę Tommiego Lee, więc zapowiada się piękna komedia dramatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś znowu pracuję z domu, więc przy okazji obejrzałem sobie Erin Brokowich z J. Roberts. Ten film, choć widziałem go już tyle razy, zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy :-) Polecam!

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem pierwszy sezon "La casa de papel" - szczerze polecam ten serial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem pierwszy sezon "La casa de papel" - szczerze polecam ten serial

Właśnie zaczynam 13 odcinek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos dla informatykow przede wszystkim czyli IT Crowd. Dzial info w korporacji w pigulce ;)

Edytowane przez Jaroslaw Jerry Esowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.