Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

"Roma" - wybitny film. Sposób realizacji doskonale współgra z powoli (akcent na słowo "powoli") odkrywanymi znaczeniami. Scena w sklepie meblowym jest jedną z najlepszych, jakie widziałem we współczesnym kinie w ostatnich latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy polecił mi ostatnio serial Designated Survivor. W ogóle o nim wcześniej nie słyszałem, a na razie po ok 10 odcinkach muszę przyznać, że całkiem niezły.

 

Serial polityczny, zaczynający się bardzo, bardzo mocno, no i potem się dzieje :)

 

Polecam, od "Kronik Times Square" dawno mnie tak nic nie wciągnęło jeśli o serial chodzi.

 

Dodatkowo ostatnio nadrobiłem Venom-a.

No zaskoczyli mnie muszę przyznać. Zaskoczyli i to bardzo na plus. Klimat takiego trochę Deadpoola, jest z jajem, fabuła jak to w komiksach, ale muszę przyznać, że niczego się nie spodziewałem po tym filmie, a po seansie byłem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Rodziny sie nie wybiera'' , francuska komedia i żarty z tych mówiących w cywilizowanym świecie gwarą. :lol:

 

 

 

 

Znajomy polecił mi ostatnio serial Designated Survivor. W ogóle o nim wcześniej nie słyszałem, a na razie po ok 10 odcinkach muszę przyznać, że całkiem niezły.

 

Pierwszy sezon DS zdecydowanie lepszy od drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dodatkowo ostatnio nadrobiłem Venom-a.

No zaskoczyli mnie muszę przyznać. Zaskoczyli i to bardzo na plus. Klimat takiego trochę Deadpoola, jest z jajem, fabuła jak to w komiksach, ale muszę przyznać, że niczego się nie spodziewałem po tym filmie, a po seansie byłem bardzo zadowolony :)

Me too

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie 1 sezon robi robote.

Mi zostal ostatni odcinek Ślepnąc od świateł. Nawet ok można zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile ktoś wcześniej nie pisał to z nowszych ciekawy polski mini serial ’Rojst'. Szkoda ze tak mało odcinków

Zza granicy 3 sezon Gomorry

Osobiście nie widziałem ale kumpel poleca ’ Narodziny Gwiazdy’ z Bradleyem Cooperem i Lady Gaga :)

Wiem, brzmi dziwnie ale ponoć bardzo dobry film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narodziny gwiazdy świetne, zaraz po Bohemian Rhapsody ulubiony film 2018 roku. Oba mogę bardzo, bardzo polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bohemia Rhapsody - naprawdę polecam.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko że dzisiaj premiera 3 sezonu Detektywa. Jaram się jak znicz w roraty.

Aż sobie ustawienie w telefonie ustawiłem jak to przeczytałem :D wieczorem będzie trzeba obczaić :D

 

A Bohemian Rhapsody - dla mnie film numer 1 w 2018 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam tylko że dzisiaj premiera 3 sezonu Detektywa. Jaram się jak znicz w roraty.

Dzieki stary za przypomnienie, zapomnialem o nim na smierc !!! Kozak serial, Metiu I Łudi rozwalili system do tej pory, zobaczymy czy bedzie trzymac poziom.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A walą od razu cały sezon czy co tydzień po sztuce? Drugi raz ciesze się jak dziecko, że mam HBO GO :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie Netflix niestety, cykają po jednym.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już oprócz Citizena, którego nosił Metiu Makkonehy nie pamiętam nic :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW wczoraj w pierwszym odcinku na ręku Murzyna błysnął jakiś diver (no coś z bezelem w każdym razie). Ktoś rozpoznał co to? Koleś miał być zwiadowcą w Wietnamie. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO BEZ SPOILERÓW PROSZĘ. Poczekam na całą serię i zrobię 3-4 podejścia, jeden odcinek tak świetnego serialu to mało :D  


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narodziny gwiazdy świetne, zaraz po Bohemian Rhapsody ulubiony film 2018 roku. Oba mogę bardzo, bardzo polecić.

Zona mnie namawia na tą lejdi gage...moze jednak się skuszę i pójdę

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Satanic Rites Of Dracula z 1973, Drakulę gra Christopher Lee - klasyka przez duże K : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było nawet na niego porządne zbliżenie. To Casio AMW320R-1EV: https://www.casio.com/products/archive/watches/sports/amw320r-1ev

 

Może specjalnie zrobili takie ujęcie bo mieli dość pytań o zegarek po pierwszym sezonie :D.

 

 

 

O to to... dzięki wielkie, o niego mi chodziło. Bardzo przyjemny Kazio, wcale się ten design nie zestarzał.  :)   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Zona mnie namawia na tą lejdi gage...moze jednak się skuszę i pójdę

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Idź, ja poszedłem tak "dobra niech Ci będzie ten film" a to dobry film jest. Obok Bohemian Rhapsody to najlepsze kino w 2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Satanic Rites Of Dracula z 1973, Drakulę gra Christopher Lee - klasyka przez duże K : )

 

No Klasyka kampu, owszem :) To już schyłkowy Hammer, ale rzeczywiście, ma swój urok. Cushing jako "purytański inkwizytor" Van Helsing zawsze był atutem. Z tych, które znam, najbardziej chyba cenię - mało oryginalnie - "Przekleństwo Frankensteina". Jednak to był przełom, jeśli chodzi o nastrój i estetykę .

 

Idź, ja poszedłem tak "dobra niech Ci będzie ten film" a to dobry film jest. Obok Bohemian Rhapsody to najlepsze kino w 2018.

 

A "Romę" widziałeś? Naprawdę, jest coś niezwykłego w tym filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

No Klasyka kampu, owszem :) To już schyłkowy Hammer, ale rzeczywiście, ma swój urok. Cushing jako "purytański inkwizytor" Van Helsing zawsze był atutem. Z tych, które znam, najbardziej chyba cenię - mało oryginalnie - "Przekleństwo Frankensteina". Jednak to był przełom, jeśli chodzi o nastrój i estetykę .

 

 

A "Romę" widziałeś? Naprawdę, jest coś niezwykłego w tym filmie.

Nie widziałem, opis jakoś mnie w ogóle nie zachęcił, ale Ty kiepskich filmów raczej nie polecasz to wezmę Romę pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) Na pewno "Roma" nie nadaje się na wieczór, w którym chce się obejrzeć coś dynamicznego i rozrywkowego. Ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa wyszły wczoraj naraz. Reszta niestety po jednym co tydzień. Obejrzałem wczoraj obydwa dostępne i jest dobrze, mocno powracają motywy z pierwszej serii ale dla mnie to plus. Dajcie znać jak wam się podoba :)

Widziałem pierwszy, super się zapowiada.

Zdecydowanie najlepiej z całej serii, bo bez "lalusia z romantycznych komedii" i grającego "wiecznie" durne role Woode'go ;)

Ali jest świetny.

Czekam na dalsze odcinki.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj obejrzałem dwa i zapowiada się całkiem nieźle. Chociaż daleki jestem od stwierdzenia, że zapowiada się na lepszy od 1 sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.