Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy z panną na etapie piątego odcinka Domu z Papieru od Netflixa, zapowiada się fajnie, znajomi, którzy widzieli całość też polecali. W następnej kolejności Umbrella Academy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial naprawdę niezły ale nieustająco polecam Peaky Blinders, dawno nie widziałem lepszego serialu!

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial naprawdę niezły ale nieustająco polecam Peaky Blinders, dawno nie widziałem lepszego serialu!

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Od roku czekam na następną serię ;)

Świetny klimat, zresztą opisywany w temacie...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peaky Blinders jakoś mnie nie wciągnął ale Dom z papieru mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14.04 ostatni sezon Gry o tron przypominam i jeszcze szybciej bo 30.03 4 sezon Gomorry. Ulubiony i prawie ulubiony serial w jednym momencie :) Trzeba będzie się przeprosić na trochę z HBO GO.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie sobie przypominam GOT, ale chyba nie zdążę z całością, nim wejdzie ostatnia seria, bo jestem w połowie trzeciej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Last Race - dokument o ostatnim torze do amatorskich wyścigów na Long Island, ostatnim bo ceny gruntów spowodowały wyparcie wszystkich innych. Polecam dla wszystkich z benzyną w żyłach, oglądać z dobrym nagłośnieniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Love, Death+Robots. Rewelacja.

 

Fakt, niezłe, w dwa wieczory przyswoiłem całość. :)  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Love, Death ... Poziom odwrotnie proporcjonalny do cen na bazarku. Mi się nie spodobał

Edytowane przez smc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polar - nie wiem co napisać o tym filmie. Może tyle, że wspaniale wpisuje się w dzisiejsze trendy. Przemoc, przemoc i jeszcze raz PRZEMOC, no i seks. Film jest totalnie pozbawiony jakiegokolwiek sensu, a próby mu go nadania są żenujące i infantylne. Taki John Wick 3, w bardziej komiksowej odsłonie. Na plus Mads Mikkelsen i chwilowy udział Johnnego Knoxville'a.

 

Dla mnie Polar to jest ewidentna inspiracja filmami Tarantino/Rodrugueza, takie skrzyżowanie Kill Billa z Sin City, z domieszką Pulp Fiction i Maczety. Dawno żaden film mnie tak nie zaskoczył ale jak już załapałem klimat to oglądało się super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobało mi się "Ciemno, prawie noc", pomimo kilku słabszych punktów. Przygnębiające, ale wciąga.

 

A ostatnio esencja dekady ołowiu, czyli Volonte i Petri x 3: "Klasa robotnicza idzie do raju", obejrzane ponownie po 13 latach "Śledztwo w sprawie obywatela poza wszelkim podejrzeniem" i "Todo modo", rok po lekturze książki Sciascii. Dużo przerysowania i groteskowych deformacji, ale bardzo celne kino. A Volonte za każdym razem inny, prawdziwie wielki aktor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na HBO „Hugo i jego wynalazek” i jestem zachwycony. Te zegarkowe mechanizmy...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kon1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wybory Edmunda muszą być czymś pomiędzy prehistorią, a pradawnymi legendami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ciemno, prawie noc" , też polecam.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na HBO „Hugo i jego wynalazek” i jestem zachwycony. Te zegarkowe mechanizmy...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No, jak każdy filmowiec zakochany w sobie, scenograf i odpowiedzialny za rekwizyty gość, zupełnie olali konsultacje z fachowcami i nawalili takich bzdur, że aż zęby bolą... Ale film przyjemny... :)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wybory Edmunda muszą być czymś pomiędzy prehistorią, a pradawnymi legendami :D

 

Dobre  ;)

 

No, jak każdy filmowiec zakochany w sobie, scenograf i odpowiedzialny za rekwizyty gość, zupełnie olali konsultacje z fachowcami i nawalili takich bzdur, że aż zęby bolą... Ale film przyjemny... :)

 

Scorsese jest na pewno zakochany w kinie - co zresztą "Hugo" potwierdza, np. w pięknej scenie w bibliotece. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre  ;)

 

 

Scorsese jest na pewno zakochany w kinie - co zresztą "Hugo" potwierdza, np. w pięknej scenie w bibliotece. 

Czego nie neguję, ale film także ma swój walor edukacyjny i jako taki, jeśli chodzi o mechanikę zegarów i zegarków był słaby... Choć  ogólnie jest on znakomity i go lubię... :)  Wiem kto to Martin Scorsese... ;)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem kto to Martin Scorsese... ;)

 

  ;) no to oczywiste. Chodziło mi o to, że "Hugo" to właśnie wyraz tej jego filmowej miłości (odkrywanie rzeczy zapomnianych, przywracanie im blasku - to motywy, które przewijają się też w jego działalności popularyzatorskiej). Może dlatego nie przyłożył się do spraw mechaniki - a wystarczyło, żeby zalogował się na naszym forum... Swoją drogą - "Hugo" to pierwszy film, który obejrzałem w 3D w kinie. Później chyba jeszcze dwa albo trzy.

 

A widziałeś może "Intruza" (1946) Wellesa, z nim samym i Edwardem G. Robinsonem w rolach głównych? (podejrzewam, że tak) Motyw zegara jest tam bardzo widowiskowy i ważny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś w starym kinie ;-)

post-34987-0-02612000-1557047686_thumb.jpg

post-34987-0-38535200-1557047700_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.