Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Gwiezdne Wojny

chociaż zabrakło jakichś LGBT,

Chyba jednak nie. W ostatnich scenach radości ze zwycięstwa widziałem dwie panny wymieniające soczystego całusa. krótko, szybko i w unisexowych mundurach ale sprawne oko wyłowi ;)

 

Rogue One jest genialny. Madelorian ( poza paroma epizodami ze środka serii ) też super.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Podpisuje się obiema rękami

Mnie zirytowała końcowa scena w PRZEBUDENE MOCY /chyba/ - gdy ta ładna dziewczyna trzyma miecz świetlny na klifie i oddaje go Skywalker'owi - kilkadziesiąt sekund budowania napięcia na samym tylko oddaniu zabawki :P

 

Ale podoba mi sie bardzo fakt,ze stare postacie,mam na myśli Lejle i Luka wróciły pod postacia tych samych aktorów.

 

Łotr 1 - bardzo udany,w porównaniu z innymi nowosciami - i pewnie będzie oglądany kilka razy,tak jak starsze wersje.

 

heeh - chyba mam pomysł na dzisiejszy wieczorek dla mojej pani :P 

 

 

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie może jest tu jakiś znawca. Jak to jest w filmach że np jest oddział żołnierzy pod ostrzałem i oni wzywają wsparcie artylerii. Podają jakiś kwadrat 474838 i za chwilę chłopaki bez koszul w hełmach i z petem w zębach ładują we wroga z odległości kilku kilometrów nie robiąc swoim żadnej krzywdy tuż obok nich? Chodzi mi o celowanie artyleryjskie. Jakoś próbowałem temat na szybko ogarnąć ale to mi się okazało że to czysta fikcja. Naprowadzanie artylerii to prawie dział nauki. Wie ktoś coś bliżej ? Możliwe jest takie precyzyjne strzelanie ?

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem nowego Terminatora Mroczne przeznaczenie .

Całkiem spoko jest nawet wątek komediowy że stary Terminator Arnold Schwarzenegger założył rodzinę dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem parę dni temu. Lepszy niż każda część od 3 włącznie. Ale dużo słabszy niż 1 i 2. Nawet przysnąłem. Samo wyjaśnienie kim jest ta dziewczyna to mnie rozwaliło. Ale bez spoilerów. Generalnie po seansie podtrzymuje tezę że dobre filmy to były kiedyś. Ostatni Predator jest tego najlepszym przykładem. Nie dało się oglądać.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mandaryn44  - to chyba wygląda tak: jakieś tam wyliczenia strzelający robią i pocisk spada wg. wyliczeń,  okazuje się, że za blisko (bo np. było pod wiatr), ktoś kto to kontroluje np. w na płaskim polu,  bądź jest w pobliżu (las, dżungla)  obserwuje gdzie spadnie i nanosi poprawki  np. : dalej 200 metrów i 2 stopnie  w prawo - i kolejny pocisk po korekcie ustawienia działa  trafia już dokładniej - i tak aż do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w tym czasie metodą prób i błędów trafiamy w swoich. W filmie jest tak: halo artyleria tu oddział porucznika Johna. Jesteśmy pod ostrzałem prosimy o wsparcie artyleryjskie. Podaje namiary kwadrat 3837373. I za 10 sekund pociski trafiają we wroga 20 metrów od porucznika Johna. Ja wiem że to film ale pytanie czy to w ogóle możliwe.

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem Men in Black International nie było tragedii.

Ps.

Ja bym zmienił tytuł na Men and women in Black :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Młody papież'' i c.d. na bieżąco ''Nowy papież''

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jojo Rabbit

Zaczyna się jak film Wesa Andersona, ale w miarę rozwoju akcji nastrój się zmienia i atmosfera gęstnieje.

Na plus zaliczam to, że trailer nie zdradza całej fabuły filmu oraz rolę Scarlett Johansson, chyba najbardziej ambitną w jej karierze.

6 nominacji do Oskara może nie każdego przekonuje, ale moim zdaniem film jest bardzo oryginalny i wart obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parasite, obejrzałem przypadkiem i rzeczywiście, świetny film.

 

Wczoraj odpaliłem, przez przypadek, tylko przez Rickyego Gervais-a jego serial 'afterlife'. 3 godziny później (6 odcinków po ok 25 min) skończyłem pierwszy sezon. Najkrótszym podsumowaniem będzie chyba - nigdy nie oglądałem 'czegoś' tak słodko kwaśnego. Serial potrafi w minutę doprowadzić do przejścia z żalu w bardzo dobry humor i odwrotnie. Może nie jest wybitny, ale przez to na swój sposób wyjatkowy. Trochę jak film 50/50 :) który, z resztą też bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1917_plakat_oscary_z_ote_globy_800.jpg

 

zwolnienia i przyspieszenia akcji, super muzyka i ujęcia - szczególnie te nocne - łał. Największe wrażenie - podkład dźwiękowy. Myślę, że film dobrze przedstawia krajobraz I WŚ - zupełnie inny a jednak bardzo podobny do tego z II WŚ, który jest nam bliższy z racji ilości filmów i tego ile z tych czasów zostało dookoła. Mi się podobał, film po trailerze nasuwał skojarzenie z "Szeregowcem Ryanem" i w pewnych momentach (chyba w sumie 1 bardzo) tak jest ale klimat zupełnie inny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł
Na noże - ogólnie film db+ wpadający w bdb-.
Intryga ciekawa, choć według mnie zbyt szybko przedstawili jej rozwiązanie, ale rozumiem zabieg.
Wszystkich aktorów lubię, więc nie jestem obiektywny w swojej ocenie - świetni są :D
Mooooże poza Bondem, który klepie formułki w jakimś dziwnym narzeczu :) Rozumiem, że ma być postacią przerysowaną, ale wyszła jakaś dziwna karykatura wyciągnięta z lat 50tych 20 wieku. Dziwne połączenie Poirota i z rolą Toma Hanksa w Ladykillers. Żonkę śmieszyło, mnie irytowało :)
Warto obejrzeć.

I Am Not a Serial Killer (2016) - połowa filmu świetna: zawiązanie historii, zimowa sceneria, małe miasteczko, zagadkowe okrutne morderstwa, młody (obowiązkowo prześladowany w szkole) psychol zafiksowany na mordercy.
Po połowie zaczęło się wszystko jakoś rozmywać. Widać niewielki budżet, ale też brak pomysłu. Lloyd zdecydowanie kiepsko wykorzystany.
Z ciekawego zimowego thrillera zrobiła się trochę pośniegowa sraka.
Można obejrzeć mając na uwadze to co napisałem :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie żona namówiła na film ... uwaga nie śmiać się .... Jane the Virgin. Serial. I powiem Wam, że broniłem się ale cholera fajnie się to ogląda. Nie widziałem takiego czegoś jeszcze, zamota jak nie wiem i bardzo relaksujący film. Córka to oglądała chyba w wakacje i zachęcała. No, można się już śmiać

Właśnie obejrzałem Rambo Ostatnia krew Dobry

Nie podszedł. Podobnie jak ostatni Terminator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu było 89, a dziś - 90!

 

Jakie są Wasze ulubione sceny z udziałem Hackmana? 

 

Dziś urodziny Hackmana. 

 

1. Ostatnia scena "Rozmowy" (podawałem ją oczywiście w moim pierwszym poście tutaj [później go omyłkowo skasowałem]):

 

 

 

2. "Strach na wróble" - znów genialny finał, najpierw przy fontannie, później w szpitalu i na dworcu przy kasie biletowej:

 

 

 

3. "Bonnie i Clyde" - i kilkakrotnie powtarzany przez Bucka żarcik:

 

 

 

4. "Bez przebaczenia" - oczywiście saloon, ale też wątek z Harrisem i Rubinkiem oraz tworzeniem mitów Zachodu:

 

 

 

5. "Francuski łącznik" - wiadomo.

 

 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dołożę jeszcze  Missisipi w ogniu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.