Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zacząłem z córką oglądać na netflixie fajny serial "Dom z papieru" polecam bardzo fajny wciąga i to bardzo ...

post-66905-0-55953600-1582482744_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie skończyłem serial "Unabomber" , oparte na faktach, polecam, tylko 8 odcinkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Stranger - niezły serial Netflixa, chociaż kilka wątków mogłoby być zrobione lepiej, niektóre mam wrażenie są w filmie zupełnie bez powodu. Warto zobaczyć, 8 odcinków po ok 1h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Whiplash", o którym swego czasu było bardzo głośno. Grę na perkusji ogląda się tu z napięciem, jakby to był thriller. Doskonały montaż. Chazelle to wielki talent.

 

"Nie ma nas w domu" - przyjęty przez większość z rezerwą, ale to naprawdę bardzo dobre kino. Może Loach mówił już o tych problemach kilka(naście/dziesiąt) razy, ale co z tego, skoro wciąż umie robić to z taką pasją i energią? Oczywiście - przekaz jednoznaczny, ale taki już jest ten twórca. Każda scena jednak doprawdy perfekcyjnie zagrana - w tym ta, w której główny bohater kibicujący MU sprzecza się z gburowatym fanem Newcastle (w koszulce z pięknym starym herbem) o sezon 1995/1996  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem z córką oglądać na netflixie fajny serial "Dom z papieru" polecam bardzo fajny wciąga i to bardzo ...

Też  oglądam ten serial .Jestem przy piątym odcinku.1sezon.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos Mexico 2 sezon. Nie umywa się do Narcos 1 i 2 sezon. Ale ok. Jednak Escobar był ciekawszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też  oglądam ten serial .Jestem przy piątym odcinku.1sezon.

O to dopiero początek ,my juz bliżej końca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu przeczytam Kroniki Diuny (książka kupiona z 4 miesiące temu i się kurzy póki co) to może i tak ;) A to będzie na podstawie 1. tomu?

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To będzie ekranizacja formalnie pierwszej części Kronik Diuny, czyli książki, a jakże, pod tytułem ...Diuna :-) Ona składa się z dwóch tomów (stareńkie wydanie Iskry, z 1983 roku to były dwie książki, a nowsze, to które ja mam, z grafikami W. Siudmaka to jedna książka, która ma 600-700 stron), więc zakładam, że I część to będzie ekranizacja I tomu. Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba kończy się od zdradą na Arrakis i ucieczką Paula Atrydy z lady Jessicą do Fremenów, na pustynię.

Diuna to zresztą film, na który w tym roku czekam najbardziej :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź usuń ten spojler. Ja Ci pisze, że nie czytałem, a Ty wyjeżdzasz, że kończy się jakąś tam zdradą gdzieś tam... Zakładając, że jest to istotne gorąco dziękuję.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Są tam istotniejsze kwestie, które pominąłem ;-) A książkę serdecznie polecam, bo to wiele wątków, wiele płaszczyzn i sporo możliwości interpretacji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że będzie zdrada, to wiadomo od początku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Słuszna uwaga :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście. I na tym poprzestańmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale szczerze mówiąc, to nie jest taka sobie ot przygodówka (mam nadzieję, że film taki też nie będzie) i zasadniczo nawet podając krótkie streszczenie całej fabuły trudno uznać, że powiedziało się cokolwiek o treści tej opowieści...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I znowu masz rację :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, dziękuję za ciepłe przyjęcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zakręcony ,wszyscy tak zachwycali się więc obejrzałem fajerwerków nie było ale w sumie jest OK .

 

Wczoraj oglądałem "Czarny Mercedes" bardzo fajny Polski film . Główną rolę zagrał Żmijewski krótko Linda.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.