Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Altered Carbon s2 - fajny, dobrze się to oglądało, wciągnąłem dość szybko tak jak sezon pierwszy. Nowy Takeshi dał radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Boże Ciało i rozczarowałem się zakończeniem. Ogólnie film na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłby się skończyć trochę inaczej No ale jest jak jest.

 

Właśnie skończyłem oglądać film "Legiony" Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie żyje Max von Sydow...

post-34987-0-02761200-1583764656_thumb.png

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja świeżo po Rambo pięć. Film ok, choć to jednak nie nasz kochany Rambo z lat młodości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę powoli „Too Old To Die Young” na Amazon Prime. Genialna opowieść. Ten klimat. Czysty formalizm. Dla fanów Nicolasa Windinga Refna pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj oglądałem fajną komedię "Jexi" :)

Coś podobnego kiedyś Polacy nakręcili Z Borysem Szycem że rozmawiał z nawigacją a w tej komedii gość rozmawia z telefonem który się w nim zakochał.

O wiele lepszy niż ten Polski film. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów serii Sicario albo dla tych którym zwyczajnie się podobało polecam serial Zero zero zero na HBO. Klimat i tematyka równolegle. I równie mocne albo mocniejsze. Mafia kalabryjska, gangusy z Meksyku, amerykański pośrednik, jihadysci. Dzieje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów serii Sicario albo dla tych którym zwyczajnie się podobało polecam serial Zero zero zero na HBO. Klimat i tematyka równolegle. I równie mocne albo mocniejsze. Mafia kalabryjska, gangusy z Meksyku, amerykański pośrednik, jihadysci. Dzieje się.

No i mnie namówiłeś wczoraj zacząłem oglądać " zero zero zero" zapowiada się całkiem fajnie :)

A ja polecam Gomorra 4 sezony na HBO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zero zero zero- klimat fajny ale jednak opowieśc o gangusach z Meksyku którzy wcześniej byli żołnierzami i zostali tymi złymi do mnie jakoś nie przemawia.Czegoś tu brakuje,dużo nie domówień.Cześc o przewozie koki świetna.Szczególnie perypetie jakie maja po drodze.Klimat wokół dzihadzistów idealnie pokazuje że to całkowicie inna kultura.Serial na plus ale momentami nie trzyma sie przysłowiowej kupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z karteli tak powstał. Z wynajętych weteranów do ochrony kartelu którzy się usamodzielnili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem.Jednak ich brutalność i brak zasad nie podoba mi sie  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem oglądać ten serial. Jako wielki miłośnik Gomorry, nie mogłem przejść obojętnie, ale ZeroZeroZero jak dla mnie to porażka. Za dużo się dzieje w jednym momencie, przez co nie można wejść w żaden z tych światów na 100%. Ja nie czułem klimatu w ogóle Gomorra jak dla mnie była arcydziełem gatunku, surowość klimatu chłonąłem z każdym odcinkiem. Jeżeli ktoś nie oglądał Gomorry, to szczerze polecam. W moim TOP10 baaardzo wysoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Twoje top 10. Może będzie coś czego nie widziałem.

 

 

Nie wiem czy trafie w gusta, bo w serialach preferuje komedie, ale coś podrzucę :) Kolejność losowa i to raczej nie ścisła lista TOP10, ale te seriale na szybko mogę polecić:

 

Friends

Gomorra

The Sopranos

Mad Men

The Young Pope / The New Pope 

Scrubs

Modern Family

New Girl (do sezonu 4)

Community

Better Call Saul

BoJack Horsman

The Afair

Peaky Blinders

Wallander

PitBull (z M. Dorocińskim)

Californication

Sons of Anarchy

The Leftovers

 

Jestem też na FilmWebie w razie co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W klimacie Gomorry jest  serial Suburra https://www.filmweb.pl/serial/Suburra-2017-789806  mogę polecić serial. Natomiast ZeroZeroZero  szału nie robi porównujac ze wspomnianymi Narcos czy Gomorra. 

Do listy seriali dodam Breaking Bad, Banshee, Wikingów i Czarną listę.  Dwa ostatnie do pewnego momentu.Wikingowie do czasu, gdy kierownikiem był Ragnar, pozniej z robili z niego przysłowiową memeję . Czarna lista, gdy były zwroty akcji, bo pozniej to przeciąganie w czasie  tzw ''odcinanie kuponow''. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 0 0 ma w pewnych momentach klimat dośc ciekawy.początek średni jednak rozkręca sie.Motyw mafii byłych wojskowych słaby i jak kolega wyżej wspomnial chaotyczny i w pewnych momentach nie wiadomo o co chodzi i co z czego wynika.Jak np scena gdy wojskowy wpada do baru aby zabić swojego kolege z kompanii.Wchodzi a tam jacyś kolesie na piętrze dyskoteki z nim wzrokowo komunikują się.Dość spora dawka nie dociągnięc.Jednak klimat GOMORY udziela się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Epidemia strachu" na CDA. Myślałem że będzie lepszy ale jak popatrzy się na jego date i na to co teraz się dzieje to dziwnie aktualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narcos jest rewelacyjny. Ale 2 pierwsze sezony. Brutalne mięsiste kino. Aż strach pomyśleć ile dla tych ludzi znaczy ludzkie życie.

Ja teraz zabieram się za Westworld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niech spoczywa w pokoju... Wiele wspaniałych, niezapomnianych ról. 

 

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie "martwicę mózgu", nie wiem co mnie podkusiło, wyjątkowo zryty film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.