Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam ten film, za gówniarza włączyłem go i jadłem kolację. Puściłem pawia wtedy, ale kumple ryli ze mnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popijałem sobie rum, więc problemów żołądkowych nie miałem :) po początkowym zmieszaniu stwierdziłem, że to taka sama komedia jak "Armia ciemności" , lub "Od zmierzchu do świtu" i autor w sumie nie miał nic na myśli. Resztę filmu obejrzałem już bez większego zdziwienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem na HBO Go Rocketmana i polecam z czystym sumieniem. Musicale, które obejrzałem z przyjemnością lub choćby mnie nie uwierały, mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. I zostałoby mi sporo palców w zapasie. Ten zdecydowanie mi się podobał.

 

Widzę, że w edukacyjnym nadrabianiu muzycznych zaległości zupełnie zapomniałem o Eltonie. Chyba czas naprawić ten błąd.

 

 

Edit: Teraz lecę z drugim odcinkiem DEVS (również HBO). Fakne zdjęcia, nieźle udźwiękowione, fabuła wciąga. Smaczek: w pierwszym odcinku SKX w wersji japońskiej.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych wszystkich pozycji dorzucam "Miasto cudów" 2 sezony, bardzo ciekawie oddany klimat Miami Beach na przełomie 50 i 60 lat ubiegłego wieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Szczerze, gorąco jak tylko potrafię - nie polecam! Dobrze, że nie trafi do kin. Parę osób nie straci tych kilku złotych na coś co miało być horrorem, a jest......no nie wiem. Koszmarem widza raczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może o to chodziło - na horrorach ludzie się boją ale jak wychodzą z kin to już zapominają. Po tym filmie będą się ciągle bać, że kiedyś znów wylądują na czymś podobnym  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem po seansie - w zasadzie nie wiem co powiedzieć. Raczej nie polecam, chyba że ktoś jest miłośnikiem gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W lesie dziś nie zaśnie nikt". Szczerze, gorąco jak tylko potrafię - nie polecam! Dobrze, że nie trafi do kin. Parę osób nie straci tych kilku złotych na coś co miało być horrorem, a jest......no nie wiem. Koszmarem widza raczej :D

 

Dałem się namówić wczoraj. Co za syf :)

No dobra jest jeden momen dobry- jak się rozbiera ta blondi młoda ;)


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem się namówić wczoraj. Co za syf :)

No dobra jest jeden momen dobry- jak się rozbiera ta blondi młoda ;)

To miałem na myśli pisząc o miłośnikach gatunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem się namówić wczoraj. Co za syf :)

No dobra jest jeden momen dobry- jak się rozbiera ta blondi młoda ;)

Jeśli chodzi o nowe horrory to polecam invisible man. Świetna rola Elisabeth Moss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem " dziś w lesie nie zaśnie nikt"

Taki sobie nie był taki zły ,A Co do pierśi Agatki z rodzinki pl. to się zgadzam Piękny widok :) najlepszy fragment filmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motherless brooklyn czyli Norton czyta Jonathana Lethema. Ciekawa historia chorego na Touretta detektywa próbującego odnaleźć morderce swojego szefa. Początkowo akcja rozwija się powoli, Norton lubuje się w dialogach, a niektóre sceny mają jakby jedynie na celu ukazanie ułomności bohatera, niemniej świetna obsada w rolach pobocznych (Defoe, Baldwin, Willis czy Michael "Omar" Williams) powodują, że ponad 2 godziny mijają bardzo szybko.

Solidne 6.5, ale to ciagle nie to czego się po Edzie spodziewam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasu ostatnio nieco więcej, a zatem:

1. Polecany już w tym wątku „Whiplash” - świetny film, genialnie poprowadzone sekcje rytmiczne.

2. Cały sezon „Nowego papieża” - bardzo fajna gra aktorska, dobrze zagrane postaci, ale to co zrobiła osoba, która decydowała o muzyce w tym serialu, to imo mistrzostwo.

3. Sex education - oba sezony, bo tak mnie wciągnęło. Lekcja dla wszystkich, co znaczy tolerancja, bycie sobą niezależnie od tego co myślą o nas inni itd. Dla mnie serial „drugoplanowych postaci”. Daje do myślenia.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem Homeland. Nigdy nie widziałem nawet odcinka i jak na razie bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem Homeland. Nigdy nie widziałem nawet odcinka i jak na razie bardzo mi się podoba.

A co najlepsze to jeden z niewielu seriali, które wraz z czasem są coraz lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzili, że nie będzie drugiego sezonu Mesjasza. Szkoda.

Wam dla ciebie wspaniałą wiadomość, możesz kontynuować zgłębianie jego osoby/słowa w bardzo prosty sposób. Zacytuję słowa jednego z braci "Go home and read The Bible"

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj oglądałem super film

"Śledztwo Spensera"

Główną rolę gra Mark Wahlberg .

Super aktor super film naprawdę warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co najlepsze to jeden z niewielu seriali, które wraz z czasem są coraz lepsze

Ten ostatni sezon tez bardzo dobry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co najlepsze to jeden z niewielu seriali, które wraz z czasem są coraz lepsze

Może coś w tym jest, chociaż po pewnym wydarzeniu z głównym bohaterem, jakoś ciężko mi się go dalej oglądało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj i przedwczoraj w TV 2 filmy z Reno: "22 kule" i "Moje skarby". Polecam, lubię Janka w akcji :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kiedyś udało mi się kupić takie wydanie na rynek angielski. Jedyny minus taki, że idą napisy po angielsku, ale oczywiście wszystko jest w oryginale :-) Czas sobie odświeżyć...

post-34987-0-67466100-1586585881_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.