Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec chrzestny  właśnie leci na Polsacie. Oglądam go po raz...sam już nie wiem który :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś oglądałem (Szybki jak błyskawica ) z Tomem Cruisem super Polecam !!,!

Warto było sobie go przypomnieć🥰

Edytowane przez KRISTOF_KON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zło - bardzo dobre kino - czasami wracam do tego filmu - również polecam :)

Szybki jak błyskawica - Tom Cruise, Robert Duvall, Nicole Kidman - zawsze jak leci i trafię to oglądam - typowe lata 90 -  te :)

JoJo Rabbit - niestety w połowie filmu wyłączyłem, bo mnie znudził - kolejny raz zwiastun zawierał wszystkie najlepsze gagi :(

 

A teraz seriale :)

- Brigertonowie - polecam - fajnie się oglądało - nie ma startu do Downton Abbey - ale ogląda się dobrze :)

- Lupin - niestety po dwóch odcinkach odpuszczamy z Żoną - nie będę zdradzał fabuły - pomysł fajny ale chyba scenarzysta nie dźwignął tematu :(

- Designated Survivor - polecam - bardzo momentami aktualny ale czasami naiwny - ale dobrze się ogląda :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzech odcinkach Lupina, też jakoś nie zostałem kupiony i wątpię, żebym wracał do tematu.

 

Teraz zaczęliśmy oglądać Brooklyn 99, idealne do kotleta czy na lekki, chilloutowy wieczór. Taki nowożytny, 13 posterunek trochę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
12 godzin temu, Solve napisał:

JoJo Rabbit - niestety w połowie filmu wyłączyłem, bo mnie znudził - kolejny raz zwiastun zawierał wszystkie najlepsze gagi :(

Film jest świetny. To nie jest komedia. Chyba najlepsza rola Scarlett Johansson. Rewelacyjnie dobrana muzyka: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ceteth napisał:

Teraz zaczęliśmy oglądać Brooklyn 99, idealne do kotleta czy na lekki, chilloutowy wieczór. Taki nowożytny, 13 posterunek trochę :)

Brooklyn 99 zaliczyliśmy całe. I tak, głównie podczas obiadów :D


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, norbie napisał:

Film jest świetny. To nie jest komedia. Chyba najlepsza rola Scarlett Johansson. Rewelacyjnie dobrana muzyka: 

 

W czym by się nie pojawił Sam Rockwell, zawsze jest jedynym z najlepszych aktorów. Jojo Rabbit nie był wyjątkiem. 

A film świetny. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem oglądać, po raz kolejny, film The Brave One ("Odważna") z Jodie Foster.

Reżyserem jest Neil Jordan ale chyba nawet sam Clint Eastwood mógłby się pod takim filmem podpisać.

Jodie Foster w świetnej formie i w swoim stylu.

Moim zdaniem warto obejrzeć.

 


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zmarł Ryszard Kotys, którego zapamiętałem nie wiedzieć czemu głównie z epizodycznej roli w "Wielkiej Majówce", filmie mojej młodości.

Odświeżyłem więc pamięć i obejrzałem ponownie.

Chyba pierwsza rola filmowa Zbigniewa Zamachowskiego, tudzież pierwsza główna Jana Piechocińskiego.

I cała plejada drugoplanowych znakomitych aktorów.

Do tego wspaniała muzyka wczesnego Maanamu.

Kto nie widział - z czystym sumieniem polecam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Niewidzialny człowiek (film 2020) - kilka horrorów "nowych" obejrzałem i nie spodziewałem się wiele.

Jestem pozytywnie zaskoczony filmem. 7 czaaaasem 8 na 10 :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oferty serialowej netflixa:

Atypowy - lekki, przyjemny, można oglądnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jackm napisał(-a):

Z oferty serialowej netflixa:

Atypowy - lekki, przyjemny, można oglądnąć.

Dla mnie Atypowy - świetny :)

 

Teraz oglądam serial Capitani - ciekawie się rozkręca :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
5 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Blade Runner 2049

 

I jak wrażenia? Bo mi, im częściej go oglądam, im dalej od premiery, tym ten film podoba się bardziej 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fidelio napisał(-a):

 

I jak wrażenia? Bo mi, im częściej go oglądam, im dalej od premiery, tym ten film podoba się bardziej 😉

Myślałem że daleko mu będzie do Łowcy Androidów i jakże bardzo się pomyliłem :)  jest to film który obejrzę na pewno nie raz. na dziś "W stronę słońca" z 2007 roku. A na jutro "Prometeusz" Scotta. Ogólnie to sci fi oglądam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Godzinę temu, eddi87 napisał(-a):

Myślałem że daleko mu będzie do Łowcy Androidów i jakże bardzo się pomyliłem :)  jest to film który obejrzę na pewno nie raz. na dziś "W stronę słońca" z 2007 roku. A na jutro "Prometeusz" Scotta. Ogólnie to sci fi oglądam ;)

 

Skoro tak, to polecam Nowy początek, film tego samego reżysera, co za Blade Runnera 2049 jest odpowiedzialny 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, fidelio napisał(-a):

 

Skoro tak, to polecam Nowy początek, film tego samego reżysera, co za Blade Runnera 2049 jest odpowiedzialny 😉

Ja chyba mam podobnie bo za pierwszym razem nowy blade wydał mi się ok ale za 3 razem już dobry.

Podobny zresztą miałem efekt z Prometeuszem którego po 4 już seansach uważam za bardzo dobry film (ale moim zdaniem tu fassenbender robi ogromną robotę).

2 godziny temu, fidelio napisał(-a):

 

Skoro tak, to polecam Nowy początek, film tego samego reżysera, co za Blade Runnera 2049 jest odpowiedzialny 😉

Ja chyba mam podobnie bo za pierwszym razem nowy blade wydał mi się ok ale za 3 razem już dobry.

Podobny zresztą miałem efekt z Prometeuszem którego po 4 już seansach uważam za bardzo dobry film (ale moim zdaniem tu fassenbender robi ogromną robotę).

A villeneuve jako reżyser sci fi jest świetny i bardzo się cieszę że to on odpowiada że Diune. Moim marzeniem pozostaje by nakręcił kiedyś brave new world

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z żoną zrobiliśmy sobie romantyczny wieczór ona winko ja łychę i obejrzeliśmy Listy do M 4 nawet fajny polecam👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, KRISTOF_KON napisał(-a):

Wczoraj z żoną zrobiliśmy sobie romantyczny wieczór ona winko ja łychę i obejrzeliśmy Listy do M 4 nawet fajny polecam👍

Cudownie, że się wszyscy tak pięknie różnimy - dla mnie Listy do M 4 - nie do obejrzenia :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.