Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem wielkim fanem Gomorry - według mnie najlepszy serial aktualnych czasów :P

 

Czy możecie polecić coś w podobnym stylu? Może być film może być serial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2, dramat i porażka, rozumiem, że to adaptacja, ale o ile sezon 1 trzymał poziom to tutaj niestety dużo gorzej, nastawienie głównie na efekty, sceny walk z potworami i jak najprostsza fabuła, żeby Amerykanie zrozumieli 😄 Pewnie retrospekcje i przeskakiwanie w czasie z poprzedniego sezonu było dla nich za trudne... Bardzo się zawiodłem i dałem radę zmęczyć tylko 3 odcinki, szkoda ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dałem spokój po pierwszym sezonie Wieśka, bo nie rozumiem, jak można sknocić tak wdzięczny materiał, jak prozę Sapkowskiego? Wystarczyło wziąć i przelać w scenariusz "toćka w toćkę"... Same efekty specjalne filmu nie zrobią.

Z seriali polecam natomiast, z czystym sumieniem, "Odpowiednik" (Counterpart) z J. K. Simmons'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.12.2021 o 20:27, beniowski napisał(-a):

Netflix 

1. Breaking Bad 

2. Better Call Saul 

3. Peaky Blinders 

4. Narcos 

5. Dark 

6. Ray Donovan 

7. Ozark 

8. Suits 

9. The Crown 

10. Collateral 

11. Fauda 

12. Hostages 

13. The Bridge 

14. Luther 

15. Manhunt: Unabomber 

16. House of Cards 

17. Trapped 

18. The Mechanism 

19. Nobel 

20The Good Wife

21. Stranger Things 

22. Sherlock 

23. Broadchurch

24. The Alienist

25. Code

26. Pine Gap

27. Secret City

28. Occupied 

29. The Spy

30. Black Earth Rising

31. Homeland 

 

Amazon Prime

  1. Medici
  2. The Widow
  3. The Marvelous Mrs. Maisel
  4. Jack Ryan 
  5. Goliath
  6. Startup
  7. Damages
  8. The Looming Tower
  9. The Terror
  10. McMafia
  11. Little Fires Everywhere
  12. El Candidato

 

Black Sails nie oglądałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, koorchuck napisał(-a):

Black Sails nie oglądałeś?

Nie. Warto?

21 godzin temu, marcink88 napisał(-a):

Jestem wielkim fanem Gomorry - według mnie najlepszy serial aktualnych czasów :P

 

Czy możecie polecić coś w podobnym stylu? Może być film może być serial :)

Suburra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Nie. Warto?

Suburra.

Oglądałem :P Podobało mi się ale to poziom lub dwa niżej niz Gomorra. Mam takie wrażenie że po obejrzeniu Gomorry nic już nie jest dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Nie. Warto?

No ba. Jeden z najlepszych seriali, jakie oglądałem. Na dobre rozwija się dopiero gdzieś od połowy 1 sezonu, więc nie ma co się zrażać, jeśli z początku nie podejdzie.

Tylko jest jeden problem, jakiś czas temu nie wiedzieć czemu zniknął z Netflixa, tzn jest tylko 4 sezon 😟

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem film ''NIE PATRZ W GÓRE'' na Netfliksie - także wedle tradycji, linku nie będzie

Dla konerserów filmowych może wydać się głupokwaty, ale napewno ma dość głębokie i dość wymowne przesłanie.

Zadziwająca jest obsada jak na ten typ filmu.

 

Niby komedia, niby katastroficzny, niby s-f, niby obyczajowy ... ale jak na  mój gust, strasznie obnaża prawde o nas samych

 

Polecam z racji na to przesłanie, choć film na raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj obejrzałem i polecam jak kolega wyżej, odczucia podobne co do treści. No teraz takie społeczeństwo, najważniejsze social media i zysk firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wrzucę "Norsemen" z Netflix - podany w lekkiej, nieco prześmiewczej formie; serialowi maniacy dopatrzą się tam nawiązań do co najmniej kilku produkcji.
Oglądać tylko z napisami - lektor zabiera znakomitą składową w postaci specyficznego angielskiego;-); I można zaryzykować oglądanie w sezonów w kolejności 3, 1, 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norsemen wymiatają :) 

Varg jest genialny 😂

 

Ja wczoraj oglądałem Nieśmiertelnego... raaany jaki ten scenariusz jest nędzny 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Norsemen wymiatają  
Varg jest genialny
 

Jest, potwierdzam
Ale trzeba przyznać, że całe towarzystwo ma charakter ;-)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak składałem meble i mi troszkę nie szło, cały czas siedziało mi w głowie jego ‚miserable craftsmanship’ 😂😂😂


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak składałem meble i mi troszkę nie szło, cały czas siedziało mi w głowie jego ‚miserable craftsmanship’


🤣🤣

mówisz i masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siódmy odcinek drugiej serii Wiedzmina na Netflix. Powiedzieć, że serial cieniutki to nic nie powiedzieć. Żenada. Poza tym, że totalnie nic się nie klei i nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi, to czarny czarnego czarnym pogania. O co chodzi z tymi murzynami w słowiańskim przecież uniwersum? Odrzuca mnie to od tego "dzieła" Owszem, można zrobić film dokumentalny o Antarktydzie z palmami na pierwszym planie albo o Marcinie Lutcherze Kingu z białym w roli głównej, no ale... Są pewne granice. Beznadziejny serial, totalna kupa, nie polecam

Hogg



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeby poprawić nastrój, polecam cała serię filmów Avengers, fajne rodzinne kino akcji. Jak znajomi 10 lat temu wspominali że to oglądają to ich wyśmiałem, a teraz się wkręciłem razem z całą rodziną - na święta świetna rozrywka 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.12.2021 o 08:01, plszcto napisał(-a):

ja wrzucę "Norsemen" z Netflix - podany w lekkiej, nieco prześmiewczej formie; serialowi maniacy dopatrzą się tam nawiązań do co najmniej kilku produkcji.
Oglądać tylko z napisami - lektor zabiera znakomitą składową w postaci specyficznego angielskiego;-); I można zaryzykować oglądanie w sezonów w kolejności 3, 1, 2.

 

W dniu 25.12.2021 o 08:07, pmwas napisał(-a):

Norsemen wymiatają :) 

Varg jest genialny 😂

 

Ja wczoraj oglądałem Nieśmiertelnego... raaany jaki ten scenariusz jest nędzny 

 

W dniu 25.12.2021 o 09:13, plszcto napisał(-a):


Jest, potwierdzam emoji16.png
Ale trzeba przyznać, że całe towarzystwo ma charakter 😉

 

 

Po pierwszych odcinkach po prostu nie dowierzałem, ale doogladałem cały sezon 1 bo można to było jakoś sobie wytłumaczyć ewentualną parodią.

Niestety, przy drugim sezonie moja inteligencja została urażona na tyle, żadne tłumaczenie nie pomogło.  😁

Myślałem że ''NIE PATRZ W GÓRE'' jest najgłupszym filmem jaki widziałem w starym roku, ale ten serial pobił wszystko.

NIe powiem, jest zabawny przez kilka odcinków..ale trzy sezony takich gagów chyba potrafia znudzić.

Mnie znudziło już przy 4 odcinku drugiego sezonu.

 

Z jednym sie  zgodze - postać Varg'a jest najlepsza.

 

Nie powiem i nie zapieram się że do niego nie wróce - ale narazie musze odpocząć od Vikingów

Edytowane przez -mrovka-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Myślałem że ''NIE PATRZ W GÓRE'' jest najgłupszym filmem jaki widziałem w starym roku, ale ten serial pobił wszystko.



nikt nie mówił, że będzie łatwo;-)
w każdym razie, jako odskocznia od szarości dnia powszedniego i mizeroty tzw. ambitnych produkcji ten jest super wyborem;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Huehuehue, od marginesu do marginesu jeśli chodzi o Norsemen jak widzę.

Chyba sobie podaruję ;)

 

Fremvandrerne z 2019 był ciekawy.

Nie wiem, jak drugi sezon z tego roku.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

Huehuehue, od marginesu do marginesu jeśli chodzi o Norsemen jak widzę.

Chyba sobie podaruję ;)

 

Fremvandrerne z 2019 był ciekawy.

Nie wiem, jak drugi sezon z tego roku.

 

Na to wychodzi że mnie tylko zmęczył, ale to jest tylko pewnie kwestia ''przejedzenia się''

Film ma swój klimat, ma humor, czasami czarny humor...ale w moim przypadku, musze dawkować sobie krótsze sesje :) 

Także ja go polecam, jako odskocznie, jak to zauważył @plszcto 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siódmy odcinek drugiej serii Wiedzmina na Netflix. Powiedzieć, że serial cieniutki to nic nie powiedzieć. Żenada. Poza tym, że totalnie nic się nie klei i nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi, to czarny czarnego czarnym pogania. O co chodzi z tymi murzynami w słowiańskim przecież uniwersum? Odrzuca mnie to od tego "dzieła" Owszem, można zrobić film dokumentalny o Antarktydzie z palmami na pierwszym planie albo o Marcinie Lutcherze Kingu z białym w roli głównej, no ale... Są pewne granice. Beznadziejny serial, totalna kupa, nie polecam

Hogg





Nie przesadzałbym z tym słowiańskim uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może nawet Ci słowianie nie mówili po angielsku... Trzeba zapytać Andrzeja czy się zgodził na takie fanaberie. 

Ciekawe czy smoki są przestawione realistycznie jak naprawdę były 🤭

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem nowy Matrix. Mocne 4,5/10... Dla fanów ta część to będzie dramat (nie chodzi o gatunek filmowy). 

 

Nie chcę spoilerować, więc nie piszę więcej o swoich przemyśleniach, jak to się wszystko nie spina fabularnie i jest totalne dno... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
5 godzin temu, XoneX napisał(-a):

Obejrzałem nowy Matrix. Mocne 4,5/10... Dla fanów ta część to będzie dramat (nie chodzi o gatunek filmowy). 

 

Nie chcę spoilerować, więc nie piszę więcej o swoich przemyśleniach, jak to się wszystko nie spina fabularnie i jest totalne dno... 

 Tak coś czułem widząc zwiastun. Póki spory stosik książek leży i mi tu popłakuje z samotności nie wejdę do nowego Matrix-a :) .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie wróciłem z seansu i jestem zachwycony. Film jest rozrywką na standardowym poziomie - ot trzyma w napięciu, fabuła jest wartka i nie ma przestojów - natomiast majstersztykiem są nawiązania (pokuszę się o stwierdzenie „inteligentny pastisz”) do trylogii, a przede wszystkim jakże na czasie jest przesłanie tego filmu, na którym naprawdę warto się zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.