Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie z jakiego filmu jest ten fragment?  Chodzi oczywiście o video a nie audio ;)

 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, łowca napisał(-a):

Escape from Tarkow.

Dzięki :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili w trakcie "Wikingowie Valhalla"... "Czarno" to widzę... Już nie mam ochoty tego oglądać

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już wspominal serial 1883. Fantastyczny pod względem audiowizualnym. Ciekawa historia i świetnie zagrane postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało filmów ostatnio oglądam niestety.

 

"The Perks of Being a Wallflower" - uroczy film o dorastaniu. Mnóstwo świetnie wydobytych niuansów. Tylko - jak można przez kilka miesięcy szukać tytułu "heroes" Bowiego? ;)

 

"Poufne lekcje perskiego" - jeśli przymknie się oko na pewne nieprawdopodobieństwa (cóż, a trochę ich jest, choć inspiracja oparta na faktach), to wciąga i potrafi poruszyć. Niemiecko-rosyjsko-białoruski film wyreżyserowany przez ukraińskiego Żyda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackie Brown - właśnie siedzę o oglądam Tarantino to jednak jest gość uwielbiam jego styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

House of Gucci - Ridley Scott wciąż w formie. No iw Mediolanie się akcja dzieje 😀.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam nowego Batmana z Pattisonem. 3h filmu, powolne ujęcia, klimat noir. No i muzyka Nirvany jako motyw przewodni. Miodzio.

 

 


quartz bandit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podobał nowy Batman. Zdecydowanie Pattison > Affleck choć do Christiana nie ma startu.

Fajne, inne spojrzenie na pojazdy Batmana, jakby sam je modyfikował.

Moja lepsza połówka stwierdziła, że za długi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie obejrzałem Psie pazury. Jak już przemęczysz pierwszą godzinę to okazuje się że to dobry film. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zobaczyłem "Moje wspaniałe życie", o którym sporo się mówiło po festiwalu w Gdyni, gdzie dostał nawet nagrodę za reżyserię, co trochę jednak dziwi. Film opowiada o rodzinie, w której nie najlepiej się dzieje, w takiej trochę czeskiej konwencji - raz trochę smutku, raz trochę lekkiego uśmiechu. W sumie sporo tematów się przewija, ale mam wrażenie, że nie wybrzmiewają w pełni. Trudno się przejąć tą historią - zupełnie inaczej niż np. w "Powrocie do tamtych dni". W jednej scenie pada słowo "koronawirus", ale poza tym nie ma po nim absolutnie żadnego śladu, nawet w szkole, w której pracują bohaterowie. Najfajniejszy gadżet to koszulka, którą w kilku scenach nosi Agata Buzek - ze słynnym zdjęciem Pelego i Moore'a po meczu w Guadalajarze na MŚ w 1970.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem "Moje wspaniałe życie " i przychylam się do opinii mojego szanownego przedmówcy :) - ciężko się wczuć tak do końca - no może poza jedną sceną, dosyć mocną i nie spotykaną w polskim kinie - przynajmniej na takiej nie widziałem. 

 

Wczoraj byłem na Batmanie z Pattinsonem - polecam - ciężki, mroczny, brutalny - trochę za długi ale spójny :) 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Batmana. Takie 5/6 w skali do 10-ciu. Długi i w mrocznej atmosferze, ale nie nudny. Muzyka zdecydowanie powyżej filmu.

20220313_211347-01.jpeg

Osobiście liczyłem na coś więcej.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem fenomenu filmów o amerykańskich superbohaterach, tych Batmanach, Spidermanach, Supermanach i innych manach w leginsach czy rajstopach😁. Kompletna odmóżdżająca bzdura. A tak na marginesie-kto te stroje wymyślał? Fan baletu czy fan chłopców z baletu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Nigdy nie rozumiałem fenomenu filmów o amerykańskich superbohaterach, tych Batmanach, Spidermanach, Supermanach i innych manach w leginsach czy rajstopach😁. Kompletna odmóżdżająca bzdura. A tak na marginesie-kto te stroje wymyślał? Fan baletu czy fan chłopców z baletu? 

 

ej no, superman już nauczuł się wkładać majty pod spodnie, więc jest postęp ;)

Ale amerykanie tego nie wymyślili, Nietzsche - i Sny o potędze. 

 

Cytat

Pomarli bogowie wszyscy: niechże więc za wolą naszą nadczłowiek żyje

Fryderyk Nietzsche, Tako rzecze Zaratustra

 

Holywood tylko to eksploatuje w kółko do urzygania. 

Edytowane przez jakubos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z seriali z czystym sumieniem mogę polecić Rozdzielenie na Apple TV, jak na razie chyba najlepszy serial na tej platformie. No i CODA oczywiście ale to film długometrażowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł 

@superbohaterzy :)

 

Logan - świetny film, a nie film o superbohaterach.

DeadPool, obydwa - świetne komedie.

The Boys - świetny serial.

 

A spoza mainstreemu: Chronicle z 2012 i Brightburn-syn ciemności.

 

Można wybrać coś ciekawego i niegłupiego ;)

Edytowane przez porcelanowy

porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deep Water na Amazon Prime - dziwna historia, ale ciekawa. Mnie się podobał, żonie średnio. Ale warto, choćby dla zjawiskowej Any de Armas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman. Kilka scen przydługich, kilka scen niepotrzebnie rzewnych, Pattinson średnio pasuje ale ogólnie dobry film jak na tę konwencję. Robotę robi świetny klimat m.in. muzyka Nirvany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2022 o 12:52, loco50 napisał(-a):

Nigdy nie rozumiałem fenomenu filmów o amerykańskich superbohaterach, tych Batmanach, Spidermanach, Supermanach i innych manach w leginsach czy rajstopach😁. Kompletna odmóżdżająca bzdura. A tak na marginesie-kto te stroje wymyślał? Fan baletu czy fan chłopców z baletu? 

Obejrzyj Batman: Mroczny Rycerz z 2008r. Jak to Ci nie podpasuje to możesz śmiało resztę tego typu filmów pominąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deep Water straszne rozczarowanie, film jakby trochę bez celu. Obsada świetna, zagrany dobrze, ale zdecydowanie czegoś brakowało.

 

Na Batmana poszedłem nastawiony, że będzie bardziej kryminał niż typowy film o superbohaterach. Mimo długości wcale się nie dłużył, aktorsko na wysokim poziomie, Riddler zaadaptowany na dzisiejsze czasy z dorzuconym trochę Kevinem Spacey z Se7en. Dźwięk i muzyka za***iście komplementowały film. I scenariusz wcale odmóżdżający nie był. Zdecydowanie godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Annihilator napisał(-a):

Obejrzyj Batman: Mroczny Rycerz z 2008r. Jak to Ci nie podpasuje to możesz śmiało resztę tego typu filmów pominąć :)

Oglądałem i zostaję przy swoim😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Oglądałem i zostaję przy swoim😁

Wydaje mi się, że 13 godzin: Tajna misja w Benghazi to będzie bardziej w Twoim stylu. ;)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie, będzie 😁😁😁 Że trzy razy albo cztery razy już widziałem. Jeden z lepszych strzelankowych filmików. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.