Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem oglądać Reachera serial na Amazonie (bardzo dobry) i wziąłem się za Jack Ryan też z tej samej platformy - także polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj wieczorem na Amazon Prime obejrzałem z żoną komedyjkę Niedobrani. W rolach głównych Charlize Theron i Seth Rogen.
Klasyka tego gatunku, z odchyłami w stylu Rogena i z paroma naprawdę śmiesznymi tekstami. Jak ktoś potrzebuje spędzić wieczór ze swoją drugą połową przed telewizorem i przy czymś lekkim, to ten film to dobra propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj wieczorem na Amazon Prime obejrzałem z żoną komedyjkę Niedobrani. W rolach głównych Charlize Theron i Seth Rogen.
Klasyka tego gatunku, z odchyłami w stylu Rogena i z paroma naprawdę śmiesznymi tekstami. Jak ktoś potrzebuje spędzić wieczór ze swoją drugą połową przed telewizorem i przy czymś lekkim, to ten film to dobra propozycja.
Tak dobre jak Knocked up też z Rogenem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dobre jak Knocked up też z Rogenem?

Tego jeszcze nie oglądałem. Ale Rogenowych klimatów troszkę jest. Tylko lekko stonowanych. Głównie w dialogach. Taki mix Rogena i komedii romantycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie oglądam po raz drugi na Netflix

''WYSPA RÓŻY''

Film na faktach.

 

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, dobry oglądałem jak się ukazał.

Taboo z Tomem Hardym na Netflix wrzucili można obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie mam jeszcze jeden film, tym razem bardziej dla waszych lepszych połówek..i tez na faktach :)

''HISTERIA""

Także na Netflix

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek "Krakowskich potworów". Kupa

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na 5 odcinku Krakowskich potworów - zmarnowany potencjał ale żeby od razu kupa :) 

 

Aby nie robić kolejnych wpisów dodam tutaj - właśnie wróciłem z kina - Piosenki o miłości - polecam :) 

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba znowu odkryłem perełkę. Na Apple TV serial Ostatnie dni Ptolemeusza Greya. Rewelacyjny Samuel L. Jackson w chyba w swojej najlepszej  roli od czasu Pulp Fiction. Serial może przejść zupełnie niezauważony a szkoda by było. CODA też byłaby niezauważona gdyby nie festiwal w Sundance a potem Oscary. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bruce Willis schodzi ze sceny: 

 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda, a był przecież nie do zaje……nia (die hard). Młodość mi się z nim kojarzy. Jakimś wielkim fanem nie byłem, ale w tamtym roku obejrzałem z synem wszystkie Szklane Pułapki i świetnie się bawiliśmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku Willis wystąpił w 7 czy 8 filmach - tylko jeden z nich trafił do kin - rating na RT 8% :(

Szkoda aktora, życzę mu spokojnego życia, Die Hard, 12 Monkeys itd na zawsze pozostaną super filmami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem może nigdy wielkim fanem Willisa, nawet nie oglądałem "Szklanych pułapek", ale kilka jego ról lubię. Budził w nich sympatię. To oczywiście Butch z "Pulp Fiction", ale też bohaterowie z "Szóstego zmysłu", "12 małp" i naprawdę niezłego (choć może zbyt pośpiesznie zakończonego) "Niezniszczalnego". W dzieciństwie widziałem też kilka odcinków "Na wariackich papierach", a jako że moja małżonka uwielbia "Przyjaciół", to widziałem też odcinek z nim i był naprawdę świetny, autoironiczny, ale nie przeszarżowany. No cóż, gość żyje i oby się cieszył życiem w spokoju, w jak najlepszym zdrowiu i jak najdłużej.

 

Ja obejrzałem dwa bardzo ciekawe europejskie filmy - świetnie napisany i zagrany francuski dramat "Oskarżony" i przede wszystkim film, który był najbardziej wyczekiwaną przeze mnie nowością: "Fabian albo świat schodzi na psy". Nie jest to na pewno film, który podbije kina (recenzje ma chyba dość chłodne), ale moim zdaniem warto się z nim zmierzyć. Przez te trzy godziny miałem tylko jeden mały kryzys, poza tym oglądałem z zainteresowaniem i uwagą. Tom Schilling i Saskia Rosendahl są doskonale dobrani (oboje grali też w bardzo dobrych "Obrazach bez autora", ale na różnych płaszczyznach czasowych, dodatkowo Saskia w obu filmach daje się filmować bardzo odważnie). W filmie mnóstwo się dzieje wizualnie, zwłaszcza początek to brutalny chaos, pokazany w dość eksperymentalny sposób i niejeden widz już tu może nie wytrwać. Ale jest tu parę dobrych zagrań, np. scena z przechodniem, którego Fabian spotyka na moście w jednym z pierwszych ujęć, później powraca w mocny sposób (istotna jest tu zmiana perspektywy wobec słonecznego światła). Cóż, może lepiej by było, gdyby jednak trochę skrócić metraż do bardziej strawnych 130-140 minut, ale i tak mi się podobał. I jeszcze coś: przez sekundę widać w nadgarstkowym ujęciu Rolexa, którego nosi główny bohater, ale przez ten moment miałem wrażenie, że to nie jest prawdziwy zegarek z epoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Bruce’a Willisa, to faktycznie najlepiej zapamiętałem go z „12 małp” i oczywiście z „Pulp Fiction”. Świetne filmy i świetne role.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gierek" na Netflix można obejrzeć, ale można też lepiej wykorzystać dwie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furioza - również Netflix - dobry film - coś na kszałt słynnego Hooligans - ale nasza  wersja nawet " głębsza ". 

Edytowane przez Solve

Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Furioza dobry film polecam

Gierek również dobry film Również polecam

I jeszcze do tego dodać nowego pitbulla Vegi może być choć słabszy od pozostałych

A co do filmu Dziewczyny z Dubaju również fajny polecam .

👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

The house of Gucci - namówiła mnie Żonka, bo ciekawa tematu.

Po dwóch godzinach poszedłem spać: sieczka, chaos, dłużyzny... zieeeeew i zmarnowani aktorzy.

Jared Leto znów bardziej skupia się na swoim wyglądzie niż na grze aktorskiej.

Miło zobaczyć Jeremy Ironsa w dobrej formie (polecam też serial Watchmen).

 

Akademia powinna dodać kolejną kategorię: Oscar za najlepszy trailer filmu, bo te były świetne :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, porcelanowy napisał(-a):

Powitoł

The house of Gucci - namówiła mnie Żonka, bo ciekawa tematu.

Po dwóch godzinach poszedłem spać: sieczka, chaos, dłużyzny... zieeeeew i zmarnowani aktorzy.

Jared Leto znów bardziej skupia się na swoim wyglądzie niż na grze aktorskiej.

Miło zobaczyć Jeremy Ironsa w dobrej formie (polecam też serial Watchmen).

 

Akademia powinna dodać kolejną kategorię: Oscar za najlepszy trailer filmu, bo te były świetne :)

Ja obejrzałem House of Gucci z powodu historii tej rodziny, o której niezbyt dużo wiedziałem (btw, pani Gucci niedawno wyszła z więzienia i spokojnie sobie żyje w Mediolanie). Film zapowiadał się świetnie, ale trochę zmarnowany temat. Do tego większość aktorów zbytnio szarżuje (Leto na maksa, ale także Al Pacino; zresztą moim zdaniem Al od 20 lat gra tak samo, tj. jedną miną, jak De Niro). Ciekawy jest odbiór tego filmu we Włoszech, gdzie prawie każdy mówi że film jest okropny. No ale oni są trochę oburzeni że w filmie o włoskiej rodzinie i włoskiej znanej marce grają niewłoscy aktorzy😂. No i a jak Al Pacino, który będąc, nomen omen, z pochodzenia Włochem, coś mówi po włosku, to się wszyscy śmieją😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucci - aż tak źle go nie oceniam, ale rzeczywiście szału nie ma. Ogląda się i zapomina. Trailer rzeczywiście dużo lepszy niż film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film moim zdaniem słaby. Tak jak już wyżej wspomniano,  trailer zapowiadał się „znakomicie”.

Z czystym sumieniem polecić mogę książkę „Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku”.

 

Dla uspokojenia rozbieganego umysłu polecam „Ducha śniegów”, do którego muzykę zrobił Nick Cave.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.